Menu

Veres Rivne vs Karpaty

Avanhard, Rivne29. novembra 2025 o 17:00
00
Hostia

Karpaty

Rozhodca: Oleksandr Afanasiev

Udalosti zápasu

Veres Rivne
Karpaty
Výkop
Igor Kharatin33′
Polčas
54′
V. AdamyukJean Pedroso
Wesley Pomba64′
72′
O. FedorY. Karabin
72′
I. NevesI. Krasnopir
Wesley PombaS. Korniychuk
75′
E. AydinD. Godya
75′
Dmytro Godya78′
V. BoykoD. Klyots
86′
R. TaranukhaD. Ndukve
86′
V. SharayG. Kutsia
90+4′
90+2′
A. ChachuaFabiano
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
3Shots off Goal8
8Total Shots20
3Blocked Shots8
4Shots insidebox8
4Shots outsidebox12
11Fouls15
2Corner Kicks7
0Offsides0
36%Ball Possession64%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
248Total passes445
188Passes accurate382
76%Passes %86%
0.71expected_goals1.93
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Veres Rivne je 7.00, v porovnaní s 6.93 u Karpaty. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Veres Rivne je V. Gorokh (7.50), u Karpaty je to Bruninho (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Veres Rivne prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s V. Sharay (3G). U Karpaty je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom Bruninho (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Veres Rivne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Karpaty má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Veres Rivne nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 5 u Karpaty s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Veres Rivne nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Karpaty s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Veres Rivne a 80% u Karpaty. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Veres Rivne nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Karpaty. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Veres Rivne je 26.4 (najmladší: E. Aydin (22), najstarší: R. Goncharenko (32)), zatiaľ čo Karpaty má priemer 26.2 (najmladší: N. Domchak (18), najstarší: V. Adamyuk (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Veres Rivne majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 17 u Karpaty. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Veres Rivne4-4-24-2-3-1Karpaty
GKDEFMIDFWD
91Gorokh22Stamoul.4Cipot33Gonchar.2Smiyan77Sharay18Boyko14Kharatin11Pomba9Taranuk.7Aydin1Domchak77Sych4Baboglo3Adamyuk11Miroshn.21Tanda23Alvarez8Chachua17Fedor37Bruninho10Neves

Náhradníci

Tréner: Oleg Shandruk

Náhradníci

Tréner: Fran Fernandez

Veres RivneSila pozíciíKarpaty
7.00
Ø Hodnotenie
6.93
7.50Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.97
0G 0A1G 2A
7.12Záložník (4 v 5)6.88
4G 0A7G 4A
6.88Útočník (2 v 1)6.68
0G 1A1G 0A
Veres Rivne4-4-2
91BrankárV. Gorokh7.5
22ObrancaK. Stamoulis6.7
4ObrancaK. Cipot7.1
33ObrancaR. Goncharenko6.9
2ObrancaM. Smiyan6.7
77ZáložníkV. Sharay7.13G
18ZáložníkV. Boyko7.11G
14ZáložníkI. Kharatin7.1
11ZáložníkWesley Pomba
9ÚtočníkR. Taranukha6.8
7ÚtočníkE. Aydin6.91A
Karpaty4-2-3-1
1BrankárN. Domchak7.3
77ObrancaO. Sych6.9
4ObrancaV. Baboglo7.21G2A
3ObrancaV. Adamyuk6.7
11ObrancaD. Miroshnichenko7.0
21ZáložníkP. Tanda6.8
23ZáložníkP. Alvarez6.5
8ZáložníkA. Chachua7.01G2A
17ZáložníkO. Fedor6.6
37ZáložníkBruninho7.46G2A
10ÚtočníkI. Neves6.71G

Prehľad zápasu

Veres Rivne a Karpaty remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Bolo udelených 3 žltých kariet. Veres Rivne mal 36% držanie lopty, Karpaty mal 64%. Veres Rivne mal 8 striel (2 na bránu), Karpaty mal 20 (4 na bránu). Očakávané góly: Veres Rivne 0.71 — Karpaty 1.93. Veres Rivne urobil 5 striedaní, Karpaty urobil 4.

Aktuálna forma

Veres Rivne

DLWLWD

Karpaty

LDWDWW

Predpoveď zápasu

Veres Rivne

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karpaty

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Karpaty and -3.5 goals

56%Forma44%
64%Útok36%
50%Obrana50%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026