Menu

Zorya Luhansk vs Oleksandria

Stadion Valerija Lobanovskoho, Kyiv24. novembra 2025 o 17:00
22
Rozhodca: Alexander Kalyonov

Udalosti zápasu

Zorya Luhansk
Oleksandria
Výkop
Polčas
A. Janjic

asistencia: Jordan

61′
67′
S. BuletsaD. Shostak
67′
A. KulakovB. Castillo
JordanP. Micin
68′
71′
B. Castillo

asistencia: Jota

Jakov Bašić74′
Juninho

asistencia: P. Micin

77′
A. SlesarR. Salenko
80′
80′
D. MyshnyovD. Vashchenko
80′
JotaH. Touati
81′
H. Touati

asistencia: B. Castillo

90′
T. CaraY. Bazaev
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
5Shots off Goal1
20Total Shots9
7Blocked Shots3
11Shots insidebox5
9Shots outsidebox4
13Fouls12
9Corner Kicks2
1Offsides0
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
461Total passes344
378Passes accurate268
82%Passes %78%
2.50expected_goals0.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zorya Luhansk je 6.96, v porovnaní s 6.78 u Oleksandria. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zorya Luhansk je R. Vantukh (7.30), u Oleksandria je to Goulart (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zorya Luhansk prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 7 asistenciami, na čele s P. Budkivsky (4G). U Oleksandria je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom Jota (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zorya Luhansk nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Oleksandria má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zorya Luhansk nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Oleksandria s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zorya Luhansk nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 1 u Oleksandria s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Zorya Luhansk a 82% u Oleksandria. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zorya Luhansk nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Oleksandria. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zorya Luhansk je 26.3 (najmladší: A. Slesar (21), najstarší: P. Budkivsky (33)), zatiaľ čo Oleksandria má priemer 23.8 (najmladší: Goulart (19), najstarší: D. Myshnyov (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zorya Luhansk majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u Oleksandria. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zorya Luhansk4-3-34-1-4-1Oleksandria
GKDEFMIDFWD
1Saputin10Juninho55Jordan5Janjic47Vantukh7Andjusic77Kushnir.21Basic6Popara28Budkivs.9Slesar1Dolgyi22Skorko86Bol4Goulart2Ukhan5Henrique19Jota9Myshnyov8Buletsa27Cara10Kulakov

Náhradníci

Tréner: Viktor Skrypnyk

Náhradníci

Tréner: Kyrylo Nesterenko

Zorya LuhanskSila pozíciíOleksandria
6.96
Ø Hodnotenie
6.78
6.96Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 4)6.83
6G 4A0G 0A
6.99Záložník (3 v 5)6.78
1G 1A1G 1A
6.82Útočník (3 v 1)6.53
5G 2A0G 0A
Zorya Luhansk4-3-3
1BrankárO. Saputin7.0
10ObrancaJuninho6.91G3A
55ObrancaJordan7.11G1A
5ObrancaA. Janjic6.91G
47ObrancaR. Vantukh7.33G
7ZáložníkN. Andjusic
77ZáložníkB. Kushnirenko7.01G
21ZáložníkJ. Basic7.01A
6ÚtočníkD. Popara6.41A
28ÚtočníkP. Budkivsky7.14G
9ÚtočníkA. Slesar6.91G1A
Oleksandria4-1-4-1
1BrankárV. Dolgyi6.9
22ObrancaD. Skorko6.8
86ObrancaA. Bol6.8
4ObrancaGoulart7.1
2ObrancaI. Ukhan6.6
5ZáložníkFernando Henrique6.7
19ZáložníkJota6.81G1A
9ZáložníkD. Myshnyov6.8
8ZáložníkS. Buletsa6.8
27ZáložníkT. Cara6.8
10ÚtočníkA. Kulakov6.5

Prehľad zápasu

Zorya Luhansk a Oleksandria remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. Janjic 61′, B. Castillo 71′, Juninho 77′, H. Touati 81′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Zorya Luhansk mal 57% držanie lopty, Oleksandria mal 43%. Zorya Luhansk mal 20 striel (8 na bránu), Oleksandria mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Zorya Luhansk 2.50 — Oleksandria 0.71. Zorya Luhansk urobil 2 striedaní, Oleksandria urobil 5.

Rivalita od 2011

Zorya Luhansk vs Oleksandria vzájomné výsledky

32 stretnutí
Zorya Luhansk
11
výhier
Remízy
11
Oleksandria
10
výhier
Góly spolu
65 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
14/32 · 44%
Nad 2,5
10/32 · 31%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2021

Aktuálna forma

Zorya Luhansk

WWLLWD

Oleksandria

DLDLLD

Predpoveď zápasu

Zorya Luhansk

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Oleksandria

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Zorya Luhansk or draw

85%Forma15%
78%Útok22%
73%Obrana27%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026