Menu

Ruh Lviv vs Kudrivka

Arena Lviv, Lviv23. novembra 2025 o 17:00
Domáci

Ruh Lviv

42
Hostia

Kudrivka

Rozhodca: Dmitry Osaulenko

Udalosti zápasu

Ruh Lviv
Kudrivka
Výkop
Klayver

asistencia: V. Roman

14′
KlayverV. Runich
25′
B. Faal

asistencia: R. Lyakh

28′
Ilya Kvasnytsya37′
Polčas
M. SapugaO. Prytula
46′
46′
R. Owusu
50′
O. Kozak

asistencia: R. Owusu

I. Kvasnytsya

asistencia: O. Prytula

57′
68′
Y. MorozkoM. Melnychuk
68′
I. LosenkoD. Nagnoynyi
I. KvasnytsyaA. Kitela
70′
78′
O. KozakD. Svityukha
78′
A. StorchousA. Lyegostayev
D. PidgurskyiV. Raileanu
82′
84′
R. OwusuA. Demchenko
B. Faal
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
5Shots off Goal5
15Total Shots13
3Blocked Shots3
12Shots insidebox7
3Shots outsidebox6
19Fouls13
2Corner Kicks2
0Offsides0
39%Ball Possession61%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
313Total passes472
248Passes accurate397
79%Passes %84%
2.72expected_goals2.17
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ruh Lviv je 6.93, v porovnaní s 6.77 u Kudrivka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ruh Lviv je B. Faal (7.51), u Kudrivka je to A. Storchous (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ruh Lviv prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 4 asistenciami, na čele s B. Faal (6G). U Kudrivka je to 10 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Storchous (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ruh Lviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Kudrivka má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ruh Lviv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 6 u Kudrivka s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ruh Lviv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.51, v porovnaní s 1 u Kudrivka s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Ruh Lviv a 79% u Kudrivka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ruh Lviv nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Kudrivka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ruh Lviv je 22.6 (najmladší: Y. Gereta (21), najstarší: Y. Kopyna (29)), zatiaľ čo Kudrivka má priemer 27.1 (najmladší: I. Losenko (21), najstarší: O. Kozak (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ruh Lviv majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Kudrivka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ruh Lviv4-2-3-14-2-3-1Kudrivka
GKDEFMIDFWD
1Gereta93Roman92Slyubyk4Kholod73Lyakh23Kopyna15Pidgurs.14Kvasnyt.63Sapuga7Klayver99Faal1Lyopka39Machely.17Serdyuk90Mamrose.78Rogozyn.66Losenko19Dumanyuk9Kozak8Storcho.33Morozko24Owusu

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

Náhradníci

Tréner: Vasyl Baranov

Ruh LvivSila pozíciíKudrivka
6.93
Ø Hodnotenie
6.77
7.02Brankár (1 v 1)6.50
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (4 v 3)6.65
3G 2A0G 0A
6.72Záložník (5 v 6)6.91
3G 1A9G 3A
7.51Útočník (1 v 1)6.65
6G 1A1G 1A
Ruh Lviv4-2-3-1
1BrankárY. Gereta7.0
93ObrancaV. Roman7.23G1A
92ObrancaB. Slyubyk7.1
4ObrancaV. Kholod6.9
73ObrancaR. Lyakh7.01A
23ZáložníkY. Kopyna6.81G1A
15ZáložníkD. Pidgurskyi6.6
14ZáložníkI. Kvasnytsya7.01G
63ZáložníkM. Sapuga6.6
7ZáložníkKlayver6.51G
99ÚtočníkB. Faal7.56G1A
Kudrivka4-2-3-1
1BrankárR. Lyopka6.5
39ObrancaA. Machelyuk6.7
17ObrancaM. Serdyuk6.6
90ObrancaI. Mamrosenko6.6
78ZáložníkV. Rogozynskyi
66ZáložníkI. Losenko6.8
19ZáložníkA. Dumanyuk6.91G1A
9ZáložníkO. Kozak6.91G
8ZáložníkA. Storchous7.25G
33ZáložníkY. Morozko6.72G2A
24ÚtočníkR. Owusu6.71G1A

Prehľad zápasu

Ruh Lviv zdolal Kudrivka 4:2. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Klayver 14′, B. Faal 28′, R. Owusu 46′, O. Kozak 50′, I. Kvasnytsya 57′, B. Faal 87′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Ruh Lviv mal 39% držanie lopty, Kudrivka mal 61%. Ruh Lviv mal 15 striel (6 na bránu), Kudrivka mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: Ruh Lviv 2.72 — Kudrivka 2.17. Ruh Lviv urobil 4 striedaní, Kudrivka urobil 5.

Aktuálna forma

Ruh Lviv

LLLDLL

Kudrivka

LDLLLL

Predpoveď zápasu

Ruh Lviv

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Kudrivka

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Ruh Lviv or draw

50%Forma50%
43%Útok57%
73%Obrana27%
0%Vzájomné zápasy0%

Stadium

Arena Lviv, Lviv — 34,915 capacity, designed by Albert Wimmer. Home of FC Karpaty Lviv.

Arena Lviv

On tour · CC BY-SA 3.0

Capacity
34,915
Opened
Architect
Albert Wimmer
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026