Menu

Metalist 1925 Kharkiv vs Lnz Cherkasy

Tsentralnyi Stadion, Zhytomyr25. októbra 2025 o 12:00
Rozhodca: Andriy Kovalenko

Udalosti zápasu

Metalist 1925 Kharkiv
LNZ Cherkasy
Výkop
37′Hennadii Pasich
45+3′Roman Didyk
Polčas
46′
R. DidykA. Dajko
54′Ajdi Dajko
61′
Y. PastukhS. Nonikashvili
62′
P. Obah

asistencia: O. Palamarchuk

66′Artur Ryabov
Oleksandr Martinyuk68′
I. LytvynenkoB. Zabergja
68′
O. MartynyukD. Kapinus
78′
D. AntyukhI. Kogut
78′
80′
M. AssinorD. Kravchuk
Ivan Kalyuzhnyi85′
88′
M. JashariV. Tankovskiy
Peter Itodo90+5′
90+1′Oleg Horin
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Metalist 1925 Kharkiv je 6.99, v porovnaní s 7.09 u LNZ Cherkasy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Metalist 1925 Kharkiv je V. Kalitvintsev (7.22), u LNZ Cherkasy je to M. Jashari (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Metalist 1925 Kharkiv prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s P. Itodo (3G). U LNZ Cherkasy je to 19 gólov a 10 asistencií s lídrom M. Assinor (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Metalist 1925 Kharkiv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo LNZ Cherkasy má 2 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Metalist 1925 Kharkiv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 7 u LNZ Cherkasy s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Metalist 1925 Kharkiv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 1 u LNZ Cherkasy s priemerom 7.19. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Metalist 1925 Kharkiv a 73% u LNZ Cherkasy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Metalist 1925 Kharkiv nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 37 u LNZ Cherkasy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Metalist 1925 Kharkiv je 25.4 (najmladší: I. Krupskyi (21), najstarší: A. Shabanov (33)), zatiaľ čo LNZ Cherkasy má priemer 25.6 (najmladší: Y. Pastukh (21), najstarší: O. Palamarchuk (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Metalist 1925 Kharkiv majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u LNZ Cherkasy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Metalist 1925 Kharkiv4-3-34-3-3LNZ Cherkasy
GKDEFMIDFWD
30Varakuta27Krupskyi18Pavlyuk31Shabanov24Martyny.45Kalitvi.5Kaliuzh.25Lytvyne.15Antyukh98Itodo19Rashica12Palamar.11Pasich34Muravsk.25Gorin17Kuzyk16Ryabov29Didyk19Pastukh8Obah90Assinor10Jashari

Náhradníci

Tréner: Mladen Bartulovic

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

Metalist 1925 KharkivSila pozíciíLNZ Cherkasy
6.99
Ø Hodnotenie
7.09
6.90Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 2)6.98
0G 1A1G 0A
7.03Záložník (5 v 7)7.11
4G 3A11G 10A
7.01Útočník (1 v 1)7.19
3G 0A7G 0A
Metalist 1925 Kharkiv4-3-3
30BrankárD. Varakuta6.9
27ObrancaI. Krupskyi7.01A
18ObrancaY. Pavlyuk7.1
31ObrancaA. Shabanov7.0
24ObrancaO. Martynyuk6.7
45ZáložníkV. Kalitvintsev7.2
5ZáložníkI. Kaliuzhnyi7.21A
25ZáložníkI. Lytvynenko7.01G
15ZáložníkD. Antyukh7.12G2A
19ZáložníkE. Rashica6.71G
98ÚtočníkP. Itodo7.03G
LNZ Cherkasy4-3-3
12BrankárO. Palamarchuk7.0
34ObrancaN. Muravskyi7.11G
29ObrancaR. Didyk6.9
11ZáložníkG. Pasich7.01G
25ZáložníkO. Gorin7.31A
17ZáložníkD. Kuzyk7.32G3A
16ZáložníkA. Ryabov7.01G
19ZáložníkY. Pastukh6.51G2A
8ZáložníkP. Obah7.23G2A
10ZáložníkM. Jashari7.43G2A
90ÚtočníkM. Assinor7.27G

Prehľad zápasu

LNZ Cherkasy zdolal Metalist 1925 Kharkiv 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: P. Obah 62′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Metalist 1925 Kharkiv urobil 3 striedaní, LNZ Cherkasy urobil 4.

Rivalita od 2026

Metalist 1925 Kharkiv vs LNZ Cherkasy vzájomné výsledky

1 stretnutí
Metalist 1925 Kharkiv
0
výhier
Remízy
1
LNZ Cherkasy
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Metalist 1925 Kharkiv

LDDWWW

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Predpoveď zápasu

Metalist 1925 Kharkiv

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

LNZ Cherkasy

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Metalist 1925 Kharkiv or draw and -3.5 goals

47%Forma53%
46%Útok54%
63%Obrana38%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026