Menu

Lnz Cherkasy vs Kolos Kovalivka

Cherkasy Arena, Cherkasy19. októbra 2025 o 12:00
10
Rozhodca: Vitaly Romanov

Udalosti zápasu

LNZ Cherkasy
Kolos Kovalivka
Výkop
Mark Assinor33′
Polčas
Y. PastukhS. Nonikashvili
57′
63′
A. TsurikovZ. Rukhadze
63′
D. AlefirenkoM. Tretyakov
M. AssinorD. Kravchuk
70′
70′
O. DemchenkoN. Gagnidze
70′
M. OyewusiY. Klymchuk
P. Obah

Penalty

75′
79′Elias Telles
81′
A. SalabayA. Gusol
P. ObahV. Tankovskiy
85′
Aleksey Palamarchuk90+5′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy LNZ Cherkasy je 7.09, v porovnaní s 6.98 u Kolos Kovalivka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč LNZ Cherkasy je M. Jashari (7.42), u Kolos Kovalivka je to A. Rrapaj (7.49).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky LNZ Cherkasy prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 10 asistenciami, na čele s M. Assinor (7G). U Kolos Kovalivka je to 8 gólov a 8 asistencií s lídrom A. Salabay (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

LNZ Cherkasy nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Kolos Kovalivka má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

LNZ Cherkasy nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 5 u Kolos Kovalivka s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

LNZ Cherkasy nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 1 u Kolos Kovalivka s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u LNZ Cherkasy a 78% u Kolos Kovalivka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu LNZ Cherkasy nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Kolos Kovalivka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky LNZ Cherkasy je 25.6 (najmladší: Y. Pastukh (21), najstarší: O. Palamarchuk (34)), zatiaľ čo Kolos Kovalivka má priemer 26.3 (najmladší: I. Pakholyuk (21), najstarší: A. Tsurikov (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu LNZ Cherkasy majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 20 u Kolos Kovalivka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

LNZ Cherkasy4-3-34-3-3Kolos Kovalivka
GKDEFMIDFWD
12Palamar.11Pasich25Gorin34Muravsk.17Kuzyk19Pastukh29Didyk16Ryabov8Obah90Assinor10Jashari31Pakholy.77Ponedel.3Kozik5Bondare.9Tsurikov7Demchen.55Elias99Rrapaj19Alefire.27Oyewusi17Salabay

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

Náhradníci

Tréner: Ruslan Kostyshyn

LNZ CherkasySila pozíciíKolos Kovalivka
7.09
Ø Hodnotenie
6.98
7.03Brankár (1 v 1)7.23
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (2 v 4)6.97
1G 0A2G 3A
7.11Záložník (7 v 5)7.01
11G 10A6G 5A
7.19Útočník (1 v 1)6.58
7G 0A0G 0A
LNZ Cherkasy4-3-3
12BrankárO. Palamarchuk7.0
34ObrancaN. Muravskyi7.11G
29ObrancaR. Didyk6.9
11ZáložníkG. Pasich7.01G
25ZáložníkO. Gorin7.31A
17ZáložníkD. Kuzyk7.32G3A
19ZáložníkY. Pastukh6.51G2A
16ZáložníkA. Ryabov7.01G
8ZáložníkP. Obah7.23G2A
10ZáložníkM. Jashari7.43G2A
90ÚtočníkM. Assinor7.27G
Kolos Kovalivka4-3-3
31BrankárI. Pakholyuk7.2
77ObrancaA. Ponedelnik7.0
3ObrancaE. Kozik7.01G1A
5ObrancaV. Bondarenko6.8
9ObrancaA. Tsurikov7.01G2A
7ZáložníkO. Demchenko6.92A
55ZáložníkElias7.22G1A
99ZáložníkA. Rrapaj7.51G2A
19ZáložníkD. Alefirenko6.7
17ZáložníkA. Salabay6.83G
27ÚtočníkM. Oyewusi6.6

Prehľad zápasu

LNZ Cherkasy zdolal Kolos Kovalivka 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: P. Obah 75′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. LNZ Cherkasy urobil 3 striedaní, Kolos Kovalivka urobil 5.

Rivalita od 2025

LNZ Cherkasy vs Kolos Kovalivka vzájomné výsledky

2 stretnutí
LNZ Cherkasy
1
výhier
Remízy
0
Kolos Kovalivka
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Kolos Kovalivka

WWWWDD

Predpoveď zápasu

LNZ Cherkasy

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Kolos Kovalivka

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : LNZ Cherkasy or draw and -3.5 goals

50%Forma50%
60%Útok40%
36%Obrana64%
93%Vzájomné zápasy7%

Stadium

Cherkasy Arena, Cherkasy — 10,321 capacity, opened in 1957. Home of FC Dnipro Cherkasy.

Cherkasy Arena

V&A Dudush · CC BY 3.0

Capacity
10,321
Opened
1957
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026