Menu

Fulham vs Tottenham

Craven Cottage, London1. marca 2026 o 15:00
Domáci

Fulham

21
Hostia

Tottenham

Rozhodca: Thomas Bramall

Udalosti zápasu

Fulham
Tottenham
Výkop
H. Wilson
7′
A. Iwobi

asistencia: H. Wilson

34′
Polčas
58′
X. SimonsRicharlison
58′
R. Kolo MuaniM. Tel
58′
C. GallagherP. M. Sarr
Issa Diop61′
64′Micky van de Ven
Calvin Bassey66′
66′Richarlison
66′
Richarlison

asistencia: A. Gray

E. Smith RoweT. Cairney
72′
H. WilsonS. Chukwueze
72′
R. JimenezRodrigo Muniz
73′
O. BobbJ. King
74′
80′
Y. BissoumaSouza
Tom Cairney90+2′
90+5′Pedro Porro
A. IwobiJ. Cuenca
90′
90′
R. DragusinK. Danso
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
10Shots off Goal5
18Total Shots13
4Blocked Shots7
15Shots insidebox10
3Shots outsidebox3
11Fouls14
5Corner Kicks8
1Offsides1
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
480Total passes395
384Passes accurate293
80%Passes %74%
2.28expected_goals0.88
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fulham je 6.82, v porovnaní s 6.74 u Tottenham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fulham je H. Wilson (7.15), u Tottenham je to J. Palhinha (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fulham prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 14 asistenciami, na čele s H. Wilson (10G). U Tottenham je to 18 gólov a 14 asistencií s lídrom M. van de Ven (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fulham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Tottenham má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fulham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Tottenham s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fulham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u Tottenham s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Fulham a 79% u Tottenham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fulham nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Tottenham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fulham je 27.9 (najmladší: O. Bobb (22), najstarší: R. Jimenez (34)), zatiaľ čo Tottenham má priemer 25.6 (najmladší: A. Gray (19), najstarší: J. Palhinha (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fulham majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 23 u Tottenham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fulham4-2-3-14-4-2Tottenham
GKDEFMIDFWD
1Leno2Tete31Diop3Bassey30Sessegn.17Iwobi16Berge8Wilson32Rowe14Bobb7Jimenez1Vicario23Porro3Dragusin37Ven14Gray22Gallagh.8Bissouma6Palhinha7Simons39Muani19Solanke

Náhradníci

Tréner: Marco Silva

Náhradníci

Tréner: Bruno Saltor

FulhamSila pozíciíTottenham
6.82
Ø Hodnotenie
6.74
6.92Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.67
5G 1A7G 5A
6.88Záložník (5 v 4)6.81
17G 10A7G 8A
6.70Útočník (1 v 2)6.68
9G 3A4G 1A
Fulham4-2-3-1
1BrankárB. Leno6.9
2ObrancaK. Tete6.91G
31ObrancaI. Diop6.6
3ObrancaC. Bassey6.81G
30ObrancaR. Sessegnon6.63G1A
17ZáložníkA. Iwobi7.14G3A
16ZáložníkS. Berge6.91A
8ZáložníkH. Wilson7.210G6A
32ZáložníkE. Smith Rowe6.73G
14ZáložníkO. Bobb6.7
7ÚtočníkR. Jimenez6.79G3A
Tottenham4-4-2
1BrankárG. Vicario6.9
23ObrancaP. Porro6.91G2A
3ObrancaR. Dragusin6.5
37ObrancaM. van de Ven6.74G1A
14ObrancaA. Gray6.62G2A
22ZáložníkC. Gallagher6.71G1A
8ZáložníkY. Bissouma6.6
6ZáložníkJ. Palhinha7.04G2A
7ZáložníkX. Simons6.92G5A
39ÚtočníkR. Kolo Muani6.51G1A
19ÚtočníkD. Solanke6.93G

Prehľad zápasu

Fulham zdolal Tottenham 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: H. Wilson 7′, A. Iwobi 34′, Richarlison 66′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Fulham mal 54% držanie lopty, Tottenham mal 46%. Fulham mal 18 striel (4 na bránu), Tottenham mal 13 (1 na bránu). Očakávané góly: Fulham 2.28 — Tottenham 0.88. Fulham urobil 5 striedaní, Tottenham urobil 5.

Rivalita od 2025

Fulham vs Tottenham vzájomné výsledky

1 stretnutí
Fulham
1
výhier
Remízy
0
Tottenham
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Fulham

LWDLWD

Tottenham

WWDLLW

Predpoveď zápasu

Fulham

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Tottenham

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Fulham or draw

75%Forma25%
57%Útok43%
55%Obrana45%
71%Vzájomné zápasy29%

Zranenia a stopky

Fulham

  • OtáznyKevin

Tottenham

  • OtáznyR. Bentancur
  • OtáznyL. Bergvall
  • OtáznyB. Davies
  • OtáznyM. Kudus
  • OtáznyD. Kulusevski
  • OtáznyJ. Maddison
  • OtáznyW. Odobert
  • OtáznyC. Romero
  • OtáznyD. Udogie

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fulham4výhry
2remízy10 stretnutí
Tottenham4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.2

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať Fulham.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.6%Remíza 27.8%Hostia 30.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.603.30
Max2.103.603.30
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Fulham · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Fulham
Výsledok vs. Trh: Fulham (48%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FulhamPolčas:20Tottenham
18Strely13
4Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/03/26Fulham2–1Tottenham2.10/3.60/3.30
29/11/25Tottenham1–2Fulham2.25/3.30/3.34
16/03/25Fulham2–0Tottenham1.99/3.84/3.51
01/12/24Tottenham1–1Fulham1.73/4.35/4.24
16/03/24Fulham3–0Tottenham3.44/3.96/1.97
23/10/23Tottenham2–0Fulham1.50/4.65/5.95
23/01/23Fulham0–1Tottenham3.29/3.69/2.12
03/09/22Tottenham2–1Fulham1.50/4.49/6.50
04/03/21Fulham0–1Tottenham4.01/3.59/1.95
13/01/21Tottenham1–1Fulham1.37/4.91/8.22

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fulham

V 218R 183P 315
Nad 2,551
Goals scored838

Vonkajšia bilancia: Tottenham

V 542R 296P 418
Nad 2,554
Goals scored1933

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026