Menu

Nottingham Forest vs Wolves

City Ground, Nottingham11. februára 2026 o 20:30
Domáci

Nottingham Forest

00
Hostia

Wolves

Rozhodca: Tim Robinson

Udalosti zápasu

Nottingham Forest
Wolves
Výkop
Polčas
60′
H. BuenoD. M. Wolfe
60′
R. GomesJ. Tchatchoua
C. Hudson-OdoiD. Ndoye
65′
L. LuccaIgor Jesus
71′
75′Jackson Tchatchoua
78′
A. GomesJ. Bellegarde
86′Jean-Ricner Bellegarde
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal3
16Shots off Goal4
35Total Shots7
9Blocked Shots0
16Shots insidebox4
19Shots outsidebox3
12Fouls13
8Corner Kicks2
2Offsides0
63%Ball Possession37%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves10
480Total passes287
426Passes accurate216
89%Passes %75%
2.55expected_goals0.42
2goals_prevented2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nottingham Forest je 6.92, v porovnaní s 6.72 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nottingham Forest je E. Anderson (7.29), u Wolves je to J. Sa (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nottingham Forest prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 19 asistenciami, na čele s M. Gibbs-White (13G). U Wolves je to 16 gólov a 9 asistencií s lídrom S. Bueno (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nottingham Forest nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Wolves má 3 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nottingham Forest nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Wolves s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nottingham Forest nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u Wolves s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Nottingham Forest a 77% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nottingham Forest nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nottingham Forest je 26.0 (najmladší: O. Hutchinson (22), najstarší: S. Ortega (33)), zatiaľ čo Wolves má priemer 24.9 (najmladší: M. Mane (18), najstarší: J. Sa (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nottingham Forest majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nottingham Forest4-2-3-13-4-1-2Wolves
GKDEFMIDFWD
27Ortega34Aina31Milenko.4Morato3Williams6Sangare8Anderson21Hutchin.10Gibbs-W.7Hudson-.20Lucca1Sa15Mosquera4Bueno37Krejci21Gomes47Gomes8Gomes3Bueno36Mane14Arokoda.9Armstro.

Náhradníci

Tréner: Vitor Pereira

Náhradníci

Tréner: Rob Edwards

Nottingham ForestSila pozíciíWolves
6.92
Ø Hodnotenie
6.72
7.03Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 3)6.74
2G 3A5G 2A
6.96Záložník (5 v 4)6.72
22G 16A5G 3A
6.67Útočník (1 v 3)6.66
1G 0A6G 4A
Nottingham Forest4-2-3-1
27BrankárS. Ortega7.0
34ObrancaO. Aina6.9
31ObrancaN. Milenkovic6.8
4ObrancaMorato6.9
3ObrancaN. Williams6.92G3A
6ZáložníkI. Sangare7.02G2A
8ZáložníkE. Anderson7.33G2A
21ZáložníkO. Hutchinson6.71G4A
10ZáložníkM. Gibbs-White6.913G4A
7ZáložníkC. Hudson-Odoi6.93G4A
20ÚtočníkL. Lucca6.71G
Wolves3-4-1-2
1BrankárJ. Sa6.8
15ObrancaY. Mosquera6.7
4ObrancaS. Bueno6.83G1A
37ObrancaL. Krejci6.72G1A
21ZáložníkR. Gomes6.73G
47ZáložníkA. Gomes6.8
8ZáložníkJoao Gomes6.81G1A
3ZáložníkH. Bueno6.71G2A
36ÚtočníkM. Mane6.82G1A
14ÚtočníkT. Arokodare6.63G1A
9ÚtočníkA. Armstrong6.61G2A

Prehľad zápasu

Nottingham Forest a Wolves remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Bolo udelených 2 žltých kariet. Nottingham Forest mal 63% držanie lopty, Wolves mal 37%. Nottingham Forest mal 35 striel (10 na bránu), Wolves mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Nottingham Forest 2.55 — Wolves 0.42. Nottingham Forest urobil 2 striedaní, Wolves urobil 3.

Rivalita od 2025

Nottingham Forest vs Wolves vzájomné výsledky

1 stretnutí
Nottingham Forest
1
výhier
Remízy
0
Wolves
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Nottingham Forest

WWWWWD

Wolves

DLLLDL

Predpoveď zápasu

Nottingham Forest

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Wolves

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Nottingham Forest or draw and -3.5 goals

80%Forma20%
75%Útok25%
62%Obrana38%
75%Vzájomné zápasy25%

Zranenia a stopky

Nottingham Forest

  • OtáznyW. Boly
  • OtáznyJohn Victor
  • OtáznyM. Sels
  • OtáznyC. Wood
  • OtáznyMurillo
  • OtáznyN. Savona

Wolves

  • OtáznyL. Chiwome
  • OtáznyHwang Hee-Chan
  • OtáznyToti
  • OtáznyAndre

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Nottingham Forest

V 95R 86P 121
Nad 2,547
Goals scored365

Vonkajšia bilancia: Wolves

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026