Menu

Manchester United vs Tottenham

Old Trafford, Manchester7. februára 2026 o 13:30
Domáci

Manchester United

20
Hostia

Tottenham

Rozhodca: Michael Oliver

Udalosti zápasu

Manchester United
Tottenham
Výkop
27′Destiny Udogie
29′Cristian Romero
32′
W. OdobertR. Dragusin
B. Mbeumo

asistencia: K. Mainoo

38′
Amad Diallo45′
Polčas
55′
D. UdogieSouza
70′João Palhinha
M. CunhaB. Sesko
75′
80′
C. GallagherY. Bissouma
80′
J. PalhinhaM. Tel
80′
D. SolankeR. Kolo Muani
B. Fernandes

asistencia: D. Dalot

81′
L. ShawN. Mazraoui
87′
CasemiroM. Ugarte
87′
B. MbeumoJ. Zirkzee
87′
K. MainooT. Fletcher
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal1
7Shots off Goal1
23Total Shots7
6Blocked Shots5
10Shots insidebox4
13Shots outsidebox3
12Fouls11
7Corner Kicks0
3Offsides1
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves8
649Total passes342
582Passes accurate283
90%Passes %83%
1.78expected_goals0.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manchester United je 6.99, v porovnaní s 6.80 u Tottenham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manchester United je B. Fernandes (7.60), u Tottenham je to C. Romero (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manchester United prispeli v tejto sezóne 40 gólmi a 36 asistenciami, na čele s Casemiro (9G). U Tottenham je to 22 gólov a 18 asistencií s lídrom C. Romero (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manchester United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Tottenham má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manchester United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 3 u Tottenham s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manchester United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 3 u Tottenham s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Manchester United a 82% u Tottenham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manchester United nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Tottenham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manchester United je 27.0 (najmladší: K. Mainoo (20), najstarší: Casemiro (33)), zatiaľ čo Tottenham má priemer 24.6 (najmladší: A. Gray (19), najstarší: J. Palhinha (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manchester United majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 24 u Tottenham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manchester United4-2-3-14-3-3Tottenham
GKDEFMIDFWD
31Lammens2Dalot5Maguire6Martinez23Shaw18Casemiro37Mainoo16Diallo8Fernand.19Mbeumo10Cunha1Vicario14Gray17Romero37Ven13Udogie22Gallagh.6Palhinha29Sarr28Odobert19Solanke7Simons

Náhradníci

Tréner: Michael Carrick

Náhradníci

Tréner: Bruno Saltor

Manchester UnitedSila pozíciíTottenham
6.99
Ø Hodnotenie
6.80
6.93Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.74
2G 6A10G 5A
7.08Záložník (5 v 3)6.87
29G 28A7G 6A
7.10Útočník (1 v 3)6.78
9G 2A5G 7A
Manchester United4-2-3-1
31BrankárS. Lammens6.9
2ObrancaD. Dalot6.91G3A
5ObrancaH. Maguire6.91G2A
6ObrancaL. Martinez7.1
23ObrancaL. Shaw6.71A
18ZáložníkCasemiro7.29G2A
37ZáložníkK. Mainoo6.81G2A
16ZáložníkA. Diallo6.92G2A
8ZáložníkB. Fernandes7.68G19A
19ZáložníkB. Mbeumo6.99G3A
10ÚtočníkM. Cunha7.19G2A
Tottenham4-3-3
1BrankárG. Vicario6.9
14ObrancaA. Gray6.62G2A
17ObrancaC. Romero7.14G1A
37ObrancaM. van de Ven6.74G1A
13ObrancaD. Udogie6.51A
22ZáložníkC. Gallagher6.71G1A
6ZáložníkJ. Palhinha7.04G2A
29ZáložníkP. M. Sarr6.92G3A
28ÚtočníkW. Odobert6.62A
19ÚtočníkD. Solanke6.93G
7ÚtočníkX. Simons6.92G5A

Prehľad zápasu

Manchester United zdolal Tottenham 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: B. Mbeumo 38′, B. Fernandes 81′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Manchester United mal 65% držanie lopty, Tottenham mal 35%. Manchester United mal 23 striel (10 na bránu), Tottenham mal 7 (1 na bránu). Očakávané góly: Manchester United 1.78 — Tottenham 0.49. Manchester United urobil 5 striedaní, Tottenham urobil 5.

Rivalita od 2025

Manchester United vs Tottenham vzájomné výsledky

1 stretnutí
Manchester United
0
výhier
Remízy
1
Tottenham
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Manchester United

WWWLDW

Tottenham

WWDLLW

Predpoveď zápasu

Manchester United

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Tottenham

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Manchester United or draw

79%Forma21%
58%Útok42%
59%Obrana41%
7%Vzájomné zápasy93%

Zranenia a stopky

Manchester United

  • OtáznyP. Dorgu
  • OtáznyM. Mount
  • OtáznyM. de Ligt

Tottenham

  • OtáznyR. Bentancur
  • OtáznyL. Bergvall
  • OtáznyK. Danso
  • OtáznyB. Davies
  • OtáznyM. Kudus
  • OtáznyD. Kulusevski
  • OtáznyJ. Maddison
  • OtáznyP. Porro
  • OtáznyRicharlison

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Manchester United4výhry
3remízy10 stretnutí
Tottenham3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 63.7%Remíza 22.2%Hostia 20.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.574.505.00
Max1.574.505.00
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 36.4%
Trhový favorit:Manchester United · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Manchester United
Výsledok vs. Trh: Manchester United (64%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Manchester UnitedPolčas:10Tottenham
23Strely7
10Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/02/26Manchester United2–0Tottenham1.57/4.50/5.00
08/11/25Tottenham2–2Manchester United2.67/3.59/2.54
16/02/25Tottenham1–0Manchester United2.45/3.76/2.66
29/09/24Manchester United0–3Tottenham2.36/3.88/2.75
14/01/24Manchester United2–2Tottenham2.19/3.87/2.96
19/08/23Tottenham2–0Manchester United2.76/3.64/2.31
27/04/23Tottenham2–2Manchester United2.80/3.61/2.42
19/10/22Manchester United2–0Tottenham2.44/3.53/2.83
12/03/22Manchester United3–2Tottenham2.19/3.49/3.30
30/10/21Tottenham0–3Manchester United2.93/3.59/2.37

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Manchester United

V 746R 276P 234
Nad 2,553
Goals scored2334

Vonkajšia bilancia: Tottenham

V 542R 296P 418
Nad 2,554
Goals scored1933

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026