Menu

Wolves vs Manchester United

Molineux Stadium, Wolverhampton8. decembra 2025 o 21:00
Domáci

Wolves

14
Hostia

Manchester United

Udalosti zápasu

Wolves
Manchester United
Výkop
25′
B. Fernandes

asistencia: M. Cunha

38′Bryan Mbeumo
Jørgen Strand Larsen44′
J. Bellegarde

asistencia: D. M. Wolfe

45′
Polčas
Ladislav Krejčí46′
51′
B. Mbeumo

asistencia: D. Dalot

J. BellegardeF. Lopez
54′
62′
M. Mount

asistencia: B. Fernandes

J. S. LarsenT. Arokodare
69′
69′
N. MazraouiL. Martinez
69′
A. HeavenL. Yoro
TotiH. Bueno
70′
J. AriasM. Mane
70′
78′
CasemiroK. Mainoo
VAR
80′Penalty confirmed
Yerson Mosquera81′
82′
B. Fernandes

Penalty

84′
D. DalotP. Dorgu
85′
M. MountJ. Zirkzee
K. HoeverJ. Tchatchoua
86′
90+6′Joshua Zirkzee
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal10
3Shots off Goal3
8Total Shots27
3Blocked Shots14
4Shots insidebox20
4Shots outsidebox7
17Fouls12
1Corner Kicks9
2Offsides3
37%Ball Possession63%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
294Total passes541
208Passes accurate458
71%Passes %85%
0.41expected_goals4.24
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wolves je 6.68, v porovnaní s 6.98 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wolves je S. Johnstone (6.93), u Manchester United je to B. Fernandes (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wolves prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s L. Krejci (2G). U Manchester United je to 41 gólov a 33 asistencií s lídrom Casemiro (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wolves nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Manchester United má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wolves nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Manchester United s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wolves nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 3 u Manchester United s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Wolves a 81% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wolves nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wolves je 26.0 (najmladší: K. Hoever (23), najstarší: S. Johnstone (32)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 26.5 (najmladší: A. Heaven (19), najstarší: Casemiro (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wolves majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 28 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wolves3-4-2-13-4-2-1Manchester United
GKDEFMIDFWD
31Johnsto.15Mosquera12Agbadou24Toti26Hoever7Andre37Krejci6Wolfe10Arias27Bellega.9Larsen31Lammens3Mazraoui26Heaven23Shaw16Diallo18Casemiro8Fernand.2Dalot19Mbeumo7Mount10Cunha

Náhradníci

Tréner: Vítor Manuel de Oliveira Lopes Pereira

Náhradníci

Tréner: Ruben Filipe Marques Diogo Amorim

WolvesSila pozíciíManchester United
6.68
Ø Hodnotenie
6.98
6.93Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (3 v 3)6.82
0G 0A0G 2A
6.67Záložník (4 v 4)7.14
3G 3A20G 26A
6.59Útočník (3 v 3)6.94
3G 2A21G 5A
Wolves3-4-2-1
31BrankárS. Johnstone6.9
15ObrancaY. Mosquera6.7
12ObrancaE. Agbadou6.8
24ObrancaToti6.6
26ZáložníkK. Hoever6.6
7ZáložníkAndre6.81G
37ZáložníkL. Krejci6.72G1A
6ZáložníkD. M. Wolfe6.62A
10ÚtočníkJ. Arias6.61G
27ÚtočníkJ. Bellegarde6.81G1A
9ÚtočníkJ. S. Larsen6.41G1A
Manchester United3-4-2-1
31BrankárS. Lammens6.9
3ObrancaN. Mazraoui6.9
26ObrancaA. Heaven6.91A
23ObrancaL. Shaw6.71A
16ZáložníkA. Diallo6.92G2A
18ZáložníkCasemiro7.29G2A
8ZáložníkB. Fernandes7.68G19A
2ZáložníkD. Dalot6.91G3A
19ÚtočníkB. Mbeumo6.99G3A
7ÚtočníkM. Mount6.83G
10ÚtočníkM. Cunha7.19G2A

Prehľad zápasu

Manchester United zdolal Wolves 4:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: B. Fernandes 25′, J. Bellegarde 45′, B. Mbeumo 51′, M. Mount 62′, B. Fernandes 82′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Wolves mal 37% držanie lopty, Manchester United mal 63%. Wolves mal 8 striel (2 na bránu), Manchester United mal 27 (10 na bránu). Očakávané góly: Wolves 0.41 — Manchester United 4.24. Wolves urobil 5 striedaní, Manchester United urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Amad Diallo 80′).

Rivalita od 2025

Wolves vs Manchester United vzájomné výsledky

1 stretnutí
Wolves
0
výhier
Remízy
1
Manchester United
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Wolves

DLLLDL

Manchester United

WWWLDW

Predpoveď zápasu

Wolves

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Manchester United

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Manchester United

0%Forma100%
0%Útok100%
41%Obrana59%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

Wolves

  • OtáznyD. Bentley
  • OtáznyL. Chiwome
  • OtáznyR. Gomes
  • OtáznyJoao Gomes
  • OtáznyM. Munetsi

Manchester United

  • OtáznyH. Maguire
  • OtáznyB. Sesko

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Wolves

Vonkajšia bilancia: Manchester United

V 746R 276P 234
Nad 2,553
Goals scored2334

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026