Menu

West Ham vs Newcastle

London Stadium, London2. novembra 2025 o 15:00
Domáci

West Ham

31
Hostia

Newcastle

Rozhodca: Robert Jones

Udalosti zápasu

West Ham
Newcastle
Výkop
4′
J. Murphy

asistencia: Bruno Guimaraes

Penalty cancelled13′
VAR
30′Bruno Guimarães
Lucas Paqueta

asistencia: M. Fernandes

35′
S. Botman

Own Goal · asistencia: A. Wan-Bissaka

45′
Polčas
46′
E. KrafthF. Schar
46′
N. WoltemadeW. Osula
46′
A. GordonJ. Ramsey
C. WilsonT. Soucek
61′
65′
S. BotmanH. Barnes
77′
J. MurphyA. Elanga
C. SummervilleK. Walker-Peters
79′
M. FernandesIgor
85′
Lucas Paquetá90+6′
90+6′Jacob Ramsey
T. Soucek
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
3Shots off Goal6
15Total Shots12
3Blocked Shots2
10Shots insidebox6
5Shots outsidebox6
5Fouls10
7Corner Kicks6
4Offsides0
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
320Total passes545
245Passes accurate467
77%Passes %86%
1.75expected_goals0.52
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy West Ham je 6.80, v porovnaní s 6.84 u Newcastle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč West Ham je M. Fernandes (7.16), u Newcastle je to Bruno Guimaraes (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky West Ham prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 26 asistenciami, na čele s J. Bowen (8G). U Newcastle je to 33 gólov a 18 asistencií s lídrom Bruno Guimaraes (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

West Ham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Newcastle má 4 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

West Ham nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 3 u Newcastle s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

West Ham nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 3 u Newcastle s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u West Ham a 79% u Newcastle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu West Ham nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Newcastle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky West Ham je 26.5 (najmladší: M. Diouf (21), najstarší: C. Wilson (33)), zatiaľ čo Newcastle má priemer 27.7 (najmladší: N. Woltemade (23), najstarší: N. Pope (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu West Ham majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Newcastle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

West Ham4-3-34-3-3Newcastle
GKDEFMIDFWD
23Areola29Wan-Bis.3Kilman25Todibo12Diouf18Fernand.32Potts10Paqueta20Bowen9Wilson7Summerv.1Pope17Krafth12Thiaw4Botman33Burn39Guimara.8Tonali7Joelint.23Murphy27Woltema.10Gordon

Náhradníci

Tréner: Graham Stephen Potter

Náhradníci

Tréner: Edward John Frank Howe

West HamSila pozíciíNewcastle
6.80
Ø Hodnotenie
6.84
6.76Brankár (1 v 1)6.95
0G 1A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)6.64
0G 8A6G 3A
6.96Záložník (3 v 3)7.08
7G 5A11G 8A
6.88Útočník (3 v 3)6.82
19G 12A16G 7A
West Ham4-3-3
23BrankárA. Areola6.81A
29ObrancaA. Wan-Bissaka6.62A
3ObrancaM. Kilman6.6
25ObrancaJ. Todibo6.61A
12ObrancaM. Diouf6.75A
18ZáložníkM. Fernandes7.23G3A
32ZáložníkF. Potts6.81A
10ZáložníkLucas Paqueta6.94G1A
20ÚtočníkJ. Bowen7.08G10A
9ÚtočníkC. Wilson6.66G1A
7ÚtočníkC. Summerville7.05G1A
Newcastle4-3-3
1BrankárN. Pope7.0
17ObrancaE. Krafth5.9
12ObrancaM. Thiaw7.04G
4ObrancaS. Botman7.01G1A
33ObrancaD. Burn6.61G2A
39ZáložníkBruno Guimaraes7.59G5A
8ZáložníkS. Tonali7.02A
7ZáložníkJoelinton6.82G1A
23ÚtočníkJ. Murphy6.73G2A
27ÚtočníkN. Woltemade6.67G3A
10ÚtočníkA. Gordon7.16G2A

Prehľad zápasu

West Ham zdolal Newcastle 3:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: J. Murphy 4′, Lucas Paqueta 35′, S. Botman 45′ (o.g.), T. Soucek 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. West Ham mal 37% držanie lopty, Newcastle mal 63%. West Ham mal 15 striel (9 na bránu), Newcastle mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: West Ham 1.75 — Newcastle 0.52. West Ham urobil 3 striedaní, Newcastle urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Jarrod Bowen 13′).

Aktuálna forma

West Ham

LWDWDL

Newcastle

WLLLLL

Predpoveď zápasu

West Ham

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Newcastle

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Newcastle and -3.5 goals

13%Forma88%
33%Útok67%
36%Obrana64%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

West Ham

  • OtáznyG. Earthy
  • OtáznyN. Fullkrug
  • OtáznyK. Mavropanos
  • OtáznyO. Scarles

Newcastle

  • OtáznyH. Ashby
  • OtáznyV. Livramento
  • OtáznyY. Wissa

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: West Ham

V 379R 288P 475
Nad 2,551
Goals scored1423

Vonkajšia bilancia: Newcastle

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026