Menu

Sunderland vs Everton

Stadium of Light, Sunderland3. novembra 2025 o 21:00
Domáci

Sunderland

11
Hostia

Everton

Rozhodca: Thomas Bramall

Udalosti zápasu

Sunderland
Everton
Výkop
15′
I. Ndiaye
Noah Sadiki17′
Nordi Mukiele18′
32′Thierno Barry
Polčas
G. Xhaka

asistencia: E. Le Fee

46′
Trai Hume54′
57′
T. BarryBeto
62′
I. NdiayeD. McNeil
B. TraoreC. Talbi
82′
W. IsidorB. Brobbey
83′
83′
K. Dewsbury-HallC. Alcaraz
83′
J. O'BrienT. Iroegbunam
90+5′Carlos Alcaraz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
7Shots off Goal3
17Total Shots8
7Blocked Shots3
12Shots insidebox5
5Shots outsidebox3
10Fouls12
4Corner Kicks1
2Offsides0
61%Ball Possession39%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
529Total passes347
449Passes accurate267
85%Passes %77%
1.22expected_goals0.89
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sunderland je 6.85, v porovnaní s 6.95 u Everton. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sunderland je G. Xhaka (7.27), u Everton je to J. Garner (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sunderland prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 17 asistenciami, na čele s W. Isidor (5G). U Everton je to 33 gólov a 27 asistencií s lídrom K. Dewsbury-Hall (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sunderland nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Everton má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sunderland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Everton s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sunderland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 1 u Everton s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Sunderland a 78% u Everton. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sunderland nazbierali v tejto sezóne 52 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Everton. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sunderland je 26.3 (najmladší: N. Sadiki (21), najstarší: G. Xhaka (33)), zatiaľ čo Everton má priemer 28.3 (najmladší: T. Barry (23), najstarší: I. Gueye (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sunderland majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Everton. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sunderland3-4-34-2-3-1Everton
GKDEFMIDFWD
22Roefs20Mukiele5Ballard6Geertru.32Hume34Xhaka27Sadiki17Mandava25Traore18Isidor28Fee1Pickford15O'Brien6Tarkows.5Keane16Mykolen.27Gueye37Garner10Ndiaye22Dewsbur.18Grealish11Barry

Náhradníci

Tréner: Régis Le Bris

Náhradníci

Tréner: David William Moyes

SunderlandSila pozíciíEverton
6.85
Ø Hodnotenie
6.95
7.01Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (3 v 4)6.90
5G 3A5G 4A
6.86Záložník (4 v 5)7.07
2G 9A20G 23A
6.74Útočník (3 v 1)6.53
10G 5A8G 0A
Sunderland3-4-3
22BrankárR. Roefs7.0
20ObrancaN. Mukiele7.03G3A
5ObrancaD. Ballard6.82G
6ObrancaL. Geertruida6.8
32ZáložníkT. Hume6.81G1A
34ZáložníkG. Xhaka7.31G6A
27ZáložníkN. Sadiki6.81A
17ZáložníkR. Mandava6.71A
25ÚtočníkB. Traore6.81G
18ÚtočníkW. Isidor6.65G
28ÚtočníkE. Le Fee6.84G5A
Everton4-2-3-1
1BrankárJ. Pickford7.0
15ObrancaJ. O'Brien6.81G1A
6ObrancaJ. Tarkowski7.21G2A
5ObrancaM. Keane6.93G
16ObrancaV. Mykolenko6.71A
27ZáložníkI. Gueye6.82G3A
37ZáložníkJ. Garner7.22G7A
10ZáložníkI. Ndiaye6.96G3A
22ZáložníkK. Dewsbury-Hall7.28G4A
18ZáložníkJ. Grealish7.22G6A
11ÚtočníkT. Barry6.58G

Prehľad zápasu

Sunderland a Everton remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: I. Ndiaye 15′, G. Xhaka 46′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Sunderland mal 61% držanie lopty, Everton mal 39%. Sunderland mal 17 striel (3 na bránu), Everton mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Sunderland 1.22 — Everton 0.89. Sunderland urobil 2 striedaní, Everton urobil 4.

Rivalita od 2026

Sunderland vs Everton vzájomné výsledky

1 stretnutí
Sunderland
0
výhier
Remízy
1
Everton
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Sunderland

DLLWWL

Everton

DLLDWL

Predpoveď zápasu

Sunderland

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Everton

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Sunderland or draw

71%Forma29%
60%Útok40%
69%Obrana31%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

Sunderland

  • OtáznyA. Alese
  • OtáznyD. Cirkin
  • OtáznyH. Diarra
  • OtáznyL. F. Hjelde
  • OtáznyR. Mundle
  • OtáznyO. Alderete

Everton

  • OtáznyJ. Branthwaite
  • OtáznyN. Patterson

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Sunderland3výhry
2remízy10 stretnutí
Everton5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (34%) — kurzy môžu podceňovať Everton.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.2%Remíza 31.3%Hostia 36.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.703.182.70
Max2.823.202.75
Nad 2,5: 43.5%Pod 2,5: 61.7%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh34.3%30.5%35.2%
Verejný trh35.2%29.7%35.2%

Sunderland vs Everton — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Everton (37%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SunderlandPolčas:01Everton
17Strely8
3Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/11/25Sunderland1–1Everton2.76/3.19/2.73
12/09/16Sunderland0–3Everton3.77/3.43/2.10
25/02/17Everton2–0Sunderland1.41/5.08/8.30
11/05/16Sunderland3–0Everton1.74/3.83/5.02
01/11/15Everton6–2Sunderland1.51/4.30/7.33
09/11/14Sunderland1–1Everton3.96/3.39/2.05
09/05/15Everton0–2Sunderland1.77/3.68/5.02
26/12/13Everton0–1Sunderland1.37/4.99/9.53
12/04/14Sunderland0–1Everton4.82/3.58/1.82
10/11/12Everton2–1Sunderland1.47/4.14/7.90

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Sunderland

V 165R 169P 306
Nad 2,545
Goals scored645

Vonkajšia bilancia: Everton

V 448R 356P 452
Nad 2,546
Goals scored1593

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026