Menu

Arsenal vs West Ham

Emirates Stadium, London4. októbra 2025 o 16:00
Domáci

Arsenal

20
Hostia

West Ham

Rozhodca: John Brooks

Udalosti zápasu

Arsenal
West Ham
Výkop
M. OdegaardM. Zubimendi
30′
D. Rice
38′
Polčas
58′Crysencio Summerville
61′
S. MagassaF. Potts
61′
N. FullkrugC. Marshall
B. Saka

Penalty

67′
69′Lucas Paquetá
L. TrossardE. Nwaneri
75′
R. CalafioriM. Lewis-Skelly
75′
E. EzeG. Martinelli
79′
D. RiceM. Merino
79′
79′
A. Wan-BissakaK. Walker-Peters
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal0
7Shots off Goal3
21Total Shots4
9Blocked Shots1
16Shots insidebox4
5Shots outsidebox0
14Fouls14
8Corner Kicks3
1Offsides1
68%Ball Possession32%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
566Total passes268
498Passes accurate210
88%Passes %78%
2.77expected_goals0.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arsenal je 7.04, v porovnaní s 6.77 u West Ham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arsenal je D. Rice (7.44), u West Ham je to M. Fernandes (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arsenal prispeli v tejto sezóne 46 gólmi a 34 asistenciami, na čele s V. Gyökeres (14G). U West Ham je to 24 gólov a 23 asistencií s lídrom J. Bowen (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arsenal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo West Ham má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arsenal nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.14, oproti 5 u West Ham s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arsenal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.94, v porovnaní s 1 u West Ham s priemerom 6.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Arsenal a 75% u West Ham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arsenal nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 41 u West Ham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arsenal je 26.5 (najmladší: R. Calafiori (23), najstarší: L. Trossard (31)), zatiaľ čo West Ham má priemer 26.6 (najmladší: M. Diouf (21), najstarší: A. Areola (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arsenal majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 24 u West Ham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arsenal4-3-34-1-4-1West Ham
GKDEFMIDFWD
1Raya12Timber2Saliba6Gabriel33Calafio.8Odegaard41Rice10Eze7Saka14Gyökeres19Trossard23Areola29Wan-Bis.15Mavropa.3Kilman12Diouf27Magassa20Bowen10Paqueta18Fernand.7Summerv.11Fullkrug

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta Amatriain

Náhradníci

Tréner: Graham Stephen Potter

ArsenalSila pozíciíWest Ham
7.04
Ø Hodnotenie
6.77
6.94Brankár (1 v 1)6.76
0G 0A0G 1A
7.06Obranca (4 v 4)6.73
8G 11A3G 7A
7.14Záložník (3 v 5)6.95
12G 12A21G 15A
6.94Útočník (3 v 1)6.08
26G 11A0G 0A
Arsenal4-3-3
1BrankárD. Raya6.9
12ObrancaJ. Timber6.93G5A
2ObrancaW. Saliba7.01G
6ObrancaGabriel7.43G4A
33ObrancaR. Calafiori6.91G2A
8ZáložníkM. Odegaard7.01G5A
41ZáložníkD. Rice7.44G5A
10ZáložníkE. Eze7.07G2A
7ÚtočníkB. Saka7.37G4A
14ÚtočníkV. Gyökeres6.614G1A
19ÚtočníkL. Trossard6.95G6A
West Ham4-1-4-1
23BrankárA. Areola6.81A
29ObrancaA. Wan-Bissaka6.62A
15ObrancaK. Mavropanos7.03G
3ObrancaM. Kilman6.6
12ObrancaM. Diouf6.75A
27ZáložníkS. Magassa6.71G
20ZáložníkJ. Bowen7.08G10A
10ZáložníkLucas Paqueta6.94G1A
18ZáložníkM. Fernandes7.23G3A
7ZáložníkC. Summerville7.05G1A
11ÚtočníkN. Fullkrug6.1

Prehľad zápasu

Arsenal zdolal West Ham 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: D. Rice 38′, B. Saka 67′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Arsenal mal 68% držanie lopty, West Ham mal 32%. Arsenal mal 21 striel (5 na bránu), West Ham mal 4 (0 na bránu). Očakávané góly: Arsenal 2.77 — West Ham 0.49. Arsenal urobil 5 striedaní, West Ham urobil 3.

Aktuálna forma

Arsenal

WWDWLD

West Ham

LWDWDL

Predpoveď zápasu

Arsenal

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

West Ham

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Arsenal

71%Forma29%
65%Útok35%
79%Obrana21%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

Arsenal

  • OtáznyGabriel Jesus
  • OtáznyK. Havertz
  • OtáznyP. Hincapie
  • OtáznyN. Madueke

West Ham

  • OtáznyG. Earthy
  • OtáznyT. Soucek

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Arsenal dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arsenal7výhry
1remízy10 stretnutí
West Ham2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.4

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (67%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (79%) — kurzy môžu podceňovať West Ham.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 83.7%Remíza 14.9%Hostia 6.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.186.5013.68
Max1.216.9317.00
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:Arsenal · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh79.2%13.8%7.0%
Verejný trh79.9%14.5%5.5%
Δ0.8%0.7%1.5%

Arsenal vs West Ham — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Arsenal
Výsledok vs. Trh: Arsenal (84%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ArsenalPolčas:10West Ham
21Strely4
5Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/10/25Arsenal2–0West Ham1.19/6.71/15.34
22/02/25Arsenal0–1West Ham1.26/5.97/11.01
30/11/24West Ham2–5Arsenal7.19/4.59/1.45
11/02/24West Ham0–6Arsenal5.82/4.35/1.53
28/12/23Arsenal0–2West Ham1.33/5.50/7.93
16/04/23West Ham2–2Arsenal5.98/4.16/1.56
26/12/22Arsenal3–1West Ham1.50/4.38/6.62
01/05/22West Ham1–2Arsenal4.45/3.82/1.79
15/12/21Arsenal2–0West Ham2.17/3.56/3.29
19/09/20Arsenal2–1West Ham1.53/4.49/5.86

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arsenal

V 699R 305P 252
Nad 2,554
Goals scored2287

Vonkajšia bilancia: West Ham

V 379R 288P 475
Nad 2,551
Goals scored1423

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026