Menu

Newcastle vs Wolves

St. James' Park, Newcastle13. septembra 2025 o 16:00
Domáci

Newcastle

10
Hostia

Wolves

Rozhodca: Chris Kavanagh

Udalosti zápasu

Newcastle
Wolves
Výkop
7′Ladislav Krejčí
N. Woltemade

asistencia: J. Murphy

29′
31′André
Polčas
N. WoltemadeW. Osula
65′
JoelintonJ. Willock
65′
66′
AndreM. Munetsi
66′
T. ArokodareJ. Arias
66′
Y. MosqueraJ. Bellegarde
67′Marshall Munetsi
68′João Gomes
77′
Hwang Hee-ChanF. Lopez
77′
R. GomesJ. Tchatchoua
H. BarnesA. Elanga
80′
Bruno Guimarães88′
J. MurphyS. Botman
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
7Shots off Goal3
16Total Shots8
5Blocked Shots2
8Shots insidebox7
8Shots outsidebox1
10Fouls17
9Corner Kicks4
1Offsides0
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
449Total passes343
361Passes accurate259
80%Passes %76%
1.55expected_goals0.50
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Newcastle je 6.87, v porovnaní s 6.72 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Newcastle je Bruno Guimaraes (7.48), u Wolves je to S. Johnstone (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Newcastle prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 17 asistenciami, na čele s Bruno Guimaraes (9G). U Wolves je to 13 gólov a 6 asistencií s lídrom R. Gomes (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Newcastle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Wolves má 3 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Newcastle nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Wolves s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Newcastle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Wolves s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Newcastle a 78% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Newcastle nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Newcastle je 29.2 (najmladší: V. Livramento (23), najstarší: K. Trippier (35)), zatiaľ čo Wolves má priemer 25.7 (najmladší: R. Gomes (22), najstarší: S. Johnstone (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Newcastle majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 24 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Newcastle4-3-33-5-2Wolves
GKDEFMIDFWD
1Pope2Trippier5Schar33Burn21Livrame.39Guimara.8Tonali7Joelint.23Murphy27Woltema.11Barnes31Johnsto.12Agbadou15Mosquera24Toti3Bueno7Andre8Gomes37Krejci21Gomes14Arokoda.11Hee-Chan

Náhradníci

Tréner: Edward John Frank Howe

Náhradníci

Tréner: Vítor Manuel de Oliveira Lopes Pereira

NewcastleSila pozíciíWolves
6.87
Ø Hodnotenie
6.72
6.95Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 3)6.70
1G 4A0G 0A
7.08Záložník (3 v 5)6.73
11G 8A8G 4A
6.71Útočník (3 v 2)6.61
16G 5A5G 2A
Newcastle4-3-3
1BrankárN. Pope7.0
2ObrancaK. Trippier6.71A
5ObrancaF. Schar7.1
33ObrancaD. Burn6.61G2A
21ObrancaV. Livramento6.81A
39ZáložníkBruno Guimaraes7.59G5A
8ZáložníkS. Tonali7.02A
7ZáložníkJoelinton6.82G1A
23ÚtočníkJ. Murphy6.73G2A
27ÚtočníkN. Woltemade6.67G3A
11ÚtočníkH. Barnes6.86G
Wolves3-5-2
31BrankárS. Johnstone6.9
12ObrancaE. Agbadou6.8
15ObrancaY. Mosquera6.7
24ObrancaToti6.6
3ZáložníkH. Bueno6.71G2A
7ZáložníkAndre6.81G
8ZáložníkJoao Gomes6.81G1A
37ZáložníkL. Krejci6.72G1A
21ZáložníkR. Gomes6.73G
14ÚtočníkT. Arokodare6.63G1A
11ÚtočníkHwang Hee-Chan6.62G1A

Prehľad zápasu

Newcastle zdolal Wolves 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: N. Woltemade 29′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Newcastle mal 57% držanie lopty, Wolves mal 43%. Newcastle mal 16 striel (4 na bránu), Wolves mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Newcastle 1.55 — Wolves 0.50. Newcastle urobil 4 striedaní, Wolves urobil 5.

Rivalita od 2026

Newcastle vs Wolves vzájomné výsledky

1 stretnutí
Newcastle
0
výhier
Remízy
1
Wolves
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Newcastle

WLLLLL

Wolves

DLLLDL

Predpoveď zápasu

Newcastle

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Wolves

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Newcastle or draw

100%Forma0%
50%Útok50%
73%Obrana27%
93%Vzájomné zápasy7%

Zranenia a stopky

Newcastle

  • OtáznyJoelinton
  • OtáznyJ. Ramsey

Wolves

  • OtáznyK. Hoever
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026