Menu

Brentford vs Chelsea

Brentford Community Stadium, London13. septembra 2025 o 21:00
Domáci

Brentford

22
Hostia

Chelsea

Rozhodca: Stuart Attwell

Udalosti zápasu

Brentford
Chelsea
Výkop
Igor Thiago8′
30′Jorrel Hato
K. Schade

asistencia: J. Henderson

35′
Polčas
46′
J. HatoM. Cucurella
46′
W. FofanaR. James
46′
F. BuonanotteT. George
56′
J. GittensC. Palmer
61′
C. Palmer

asistencia: Joao Pedro

Yehor Yarmolyuk64′
I. ThiagoD. Ouattara
72′
M. JensenR. Henry
73′
79′
Joao PedroA. Garnacho
Ethan Pinnock82′
M. KayodeA. Hickey
83′
E. PinnockK. Ajer
83′
85′
M. Caicedo
90+1′Tyrique George
K. Lewis-PotterF. Carvalho
90′
F. Carvalho

asistencia: K. Ajer

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
2Shots off Goal3
7Total Shots16
1Blocked Shots7
7Shots insidebox10
0Shots outsidebox6
13Fouls9
5Corner Kicks6
0Offsides4
34%Ball Possession66%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
284Total passes570
215Passes accurate516
76%Passes %91%
1.43expected_goals1.25
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brentford je 6.83, v porovnaní s 6.89 u Chelsea. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brentford je C. Kelleher (7.00), u Chelsea je to M. Caicedo (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brentford prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 17 asistenciami, na čele s I. Thiago (22G). U Chelsea je to 34 gólov a 17 asistencií s lídrom Joao Pedro (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brentford nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Chelsea má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brentford nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Chelsea s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brentford nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Chelsea s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Brentford a 86% u Chelsea. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brentford nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Chelsea. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brentford je 25.9 (najmladší: M. Kayode (21), najstarší: J. Henderson (35)), zatiaľ čo Chelsea má priemer 24.1 (najmladší: J. Hato (19), najstarší: R. Sanchez (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brentford majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 24 u Chelsea. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brentford5-3-24-2-3-1Chelsea
GKDEFMIDFWD
1Kelleher33Kayode4Berg22Collins5Pinnock23Lewis-P.8Jensen6Henders.18Yarmoly.9Thiago7Schade1Sanchez29Fofana4Adarabi.23Chalobah21Hato8Fernand.25Caicedo7Neto40Buonano.11Gittens20Pedro

Náhradníci

Tréner: Keith Andrews

Náhradníci

Tréner: Vincenzo Maresca

BrentfordSila pozíciíChelsea
6.83
Ø Hodnotenie
6.89
7.00Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 1A
6.78Obranca (5 v 4)6.83
5G 7A3G 1A
6.84Záložník (3 v 5)6.88
5G 6A16G 10A
6.88Útočník (2 v 1)7.08
29G 4A15G 5A
Brentford5-3-2
1BrankárC. Kelleher7.0
33ObrancaM. Kayode6.91G1A
4ObrancaS. van den Berg6.81A
22ObrancaN. Collins6.81G2A
5ObrancaE. Pinnock6.8
23ObrancaK. Lewis-Potter6.73G3A
8ZáložníkM. Jensen7.03G1A
6ZáložníkJ. Henderson6.81G3A
18ZáložníkY. Yarmolyuk6.71G2A
9ÚtočníkI. Thiago7.022G1A
7ÚtočníkK. Schade6.87G3A
Chelsea4-2-3-1
1BrankárR. Sanchez7.01A
29ObrancaW. Fofana7.01A
4ObrancaT. Adarabioyo6.9
23ObrancaT. Chalobah7.03G
21ObrancaJ. Hato6.5
8ZáložníkE. Fernandez7.28G3A
25ZáložníkM. Caicedo7.23G1A
7ZáložníkP. Neto7.05G4A
40ZáložníkF. Buonanotte6.5
11ZáložníkJ. Gittens6.62A
20ÚtočníkJoao Pedro7.115G5A

Prehľad zápasu

Brentford a Chelsea remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: K. Schade 35′, C. Palmer 61′, M. Caicedo 85′, F. Carvalho 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Brentford mal 34% držanie lopty, Chelsea mal 66%. Brentford mal 7 striel (4 na bránu), Chelsea mal 16 (6 na bránu). Očakávané góly: Brentford 1.43 — Chelsea 1.25. Brentford urobil 5 striedaní, Chelsea urobil 5.

Rivalita od 2026

Brentford vs Chelsea vzájomné výsledky

1 stretnutí
Brentford
0
výhier
Remízy
0
Chelsea
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Brentford

WLDDDD

Chelsea

LWLLLW

Predpoveď zápasu

Brentford

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Chelsea

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Brentford or draw

30%Forma70%
30%Útok70%
17%Obrana83%
62%Vzájomné zápasy38%

Zranenia a stopky

Brentford

  • OtáznyP. Maghoma
  • OtáznyGustavo Gomes

Chelsea

  • OtáznyDário Essugo
  • OtáznyB. Badiashile
  • OtáznyL. Colwill
  • OtáznyR. Lavia

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Brentford3výhry
4remízy10 stretnutí
Chelsea3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (21%) — kurzy môžu podceňovať Chelsea.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 21.9%Remíza 25.5%Hostia 57.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min4.503.901.73
Max4.633.951.76
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Chelsea · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh20.8%24.4%54.8%
Verejný trh21.0%24.3%54.7%

Brentford vs Chelsea — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Chelsea (57%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BrentfordPolčas:10Chelsea
7Strely16
4Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/01/26Chelsea2–0Brentford1.73/4.00/4.75
13/09/25Brentford2–2Chelsea4.56/3.92/1.75
06/04/25Brentford0–0Chelsea3.23/3.70/2.16
15/12/24Chelsea2–1Brentford1.34/5.85/7.81
02/03/24Brentford2–2Chelsea3.08/3.82/2.19
28/10/23Chelsea0–2Brentford1.64/4.05/5.36
26/04/23Chelsea0–2Brentford1.70/3.91/4.94
19/10/22Brentford0–0Chelsea4.73/3.83/1.74
02/04/22Chelsea1–4Brentford1.34/4.98/10.23
16/10/21Brentford0–1Chelsea6.56/3.77/1.59

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Brentford

V 67R 46P 71
Nad 2,556
Goals scored276

Vonkajšia bilancia: Chelsea

V 666R 308P 282
Nad 2,551
Goals scored2154

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026