Menu

El Gouna Fc vs Ghazl El Mehalla

Khaled Bichara Stadium, El-Gouna23. novembra 2024 o 16:00

Udalosti zápasu

El Gouna FC
Ghazl El Mehalla
Výkop
2′Mohamed Ali Ben Hammouda
Mohamed MahmoudMazen Yasser
11′
25′
Abdel Kader Yehia

asistencia: Khaled El Akhmimi

30′Amr El Gazar
Ahmed Shousha45+2′
Polčas
Taiwo Oripelaye46′
Seif ShikaF. Akem
61′
Abdel Gawad TaalabReda Salah
61′
Penalty cancelled67′
VAR
70′
Ossama El NagarAbdelrahim Amoory
70′
Mohamed AshrafMohamed Essam
78′
M. HammoudaMohamed Hamdy Zaki
85′
Yehia ZakariaAhmed Hakam
85′
Khaled El AkhmimiH. Abdul Fatawu
Ahmed ShoushaA. Randrianantenaina
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
6Shots off Goal2
11Total Shots6
1Blocked Shots1
3Shots insidebox3
8Shots outsidebox3
9Fouls8
5Corner Kicks3
0Offsides0
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
447Total passes303
340Passes accurate208
76%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy El Gouna FC je 6.79, v porovnaní s 6.76 u Ghazl El Mehalla. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč El Gouna FC je Mohamed Alaa (6.98), u Ghazl El Mehalla je to Amer Amer (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky El Gouna FC prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Ahmed Abdel Rasoul (1G). U Ghazl El Mehalla je to 0 gólov a 1 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

El Gouna FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Ghazl El Mehalla má 3 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

El Gouna FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Ghazl El Mehalla s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

El Gouna FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.48, v porovnaní s 2 u Ghazl El Mehalla s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u El Gouna FC a 69% u Ghazl El Mehalla. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu El Gouna FC nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Ghazl El Mehalla. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky El Gouna FC je 25.8 (najmladší: Abdel Gawad Taalab (23), najstarší: Ahmed Abdel Rasoul (30)), zatiaľ čo Ghazl El Mehalla má priemer 27.8 (najmladší: M. Touré (22), najstarší: Amer Amer (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu El Gouna FC majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 20 u Ghazl El Mehalla. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

El Gouna FC4-2-3-14-4-2Ghazl El Mehalla
GKDEFMIDFWD
23Alaa25Kahraba13Rasoul3Aash33Reda2Taalab4Shousha11Shika19Sayed32Oripela.10Mahmoud16Amer30Nagar4Castelo5Gazar12Zakaria25Ashraf33Touré14Akhmimi15Ashraf20Hammouda9Yehia

Náhradníci

Tréner: Alaa Abdel Aal

Náhradníci

Tréner: Ahmed Eid

El Gouna FCSila pozíciíGhazl El Mehalla
6.79
Ø Hodnotenie
6.76
6.98Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 3)6.94
1G 0A0G 1A
6.83Záložník (5 v 5)6.55
0G 2A0G 0A
6.48Útočník (1 v 2)
0G 0A0G 0A
El Gouna FC4-2-3-1
23BrankárMohamed Alaa7.0
25ObrancaAhmed Magdy Kahraba
13ObrancaAhmed Abdel Rasoul6.81G
3ObrancaAhmed El Aash
33ObrancaAhmed Reda
2ZáložníkAbdel Gawad Taalab6.91A
4ZáložníkAhmed Shousha
11ZáložníkSeif Shika6.91A
19ZáložníkBelal El Sayed6.7
32ZáložníkT. Oripelaye
10ÚtočníkMohamed Mahmoud6.5
Ghazl El Mehalla4-4-2
16BrankárAmer Amer7.0
30ObrancaOssama El Nagar
5ObrancaAmr El Gazar
12ObrancaYehia Zakaria6.91A
4ZáložníkAhmed Fathy Castelo
25ZáložníkMohamed Ashraf
33ZáložníkM. Touré6.7
14ZáložníkKhaled El Akhmimi
15ZáložníkMohamed Ashraf6.4
20ÚtočníkM. Hammouda
9ÚtočníkAbdel Kader Yehia

Prehľad zápasu

Ghazl El Mehalla zdolal El Gouna FC 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: Abdel Kader Yehia 25′. Bolo udelených 4 žltých kariet. El Gouna FC mal 59% držanie lopty, Ghazl El Mehalla mal 41%. El Gouna FC mal 11 striel (4 na bránu), Ghazl El Mehalla mal 6 (3 na bránu). El Gouna FC urobil 4 striedaní, Ghazl El Mehalla urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Reda Salah 67′).

Rivalita od 2025

El Gouna FC vs Ghazl El Mehalla vzájomné výsledky

2 stretnutí
El Gouna FC
0
výhier
Remízy
1
Ghazl El Mehalla
1
výhier
Góly spolu
1 · 0.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

El Gouna FC

DDWWDL

Ghazl El Mehalla

DDDWDW

Predpoveď zápasu

El Gouna FC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ghazl El Mehalla

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : El Gouna FC or draw and -3.5 goals

67%Forma33%
0%Útok100%
100%Obrana0%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026