Menu

Kryvbas Kr vs Karpaty

Stadion Hirnyk, Kryvyi Rih14. decembra 2024 o 14:30
Domáci

Kryvbas KR

20
Hostia

Karpaty

Rozhodca: D. Panchyshyn

Udalosti zápasu

Kryvbas KR
Karpaty
Výkop
H. Ilić

Penalty

27′
34′Denys Miroshnichenko
Polčas
Yurii Vakulko56′
Y. VakulkoD. Bizimana
62′
65′
Igor NevesY. Kostenko
Y. Tverdokhlib

asistencia: H. Ilić

69′
A. MykytyshynM. Zaderaka
78′
79′
BruninhoA. Shakh
79′
StênioY. Pidlepenets
85′
A. ChachuaA. Riabov
85′
D. MiroshnichenkoV. Adamiuk
D. KuzykO. Kamenskyi
88′
H. IlićY. Shevchenko
89′
Y. TverdokhlibMatteo Amoroso
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
3Shots off Goal3
12Total Shots9
2Blocked Shots3
6Shots insidebox5
6Shots outsidebox4
14Fouls15
3Corner Kicks3
3Offsides1
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
338Total passes390
248Passes accurate308
73%Passes %79%
1.89expected_goals1.09
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kryvbas KR je 7.08, v porovnaní s 6.86 u Karpaty. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kryvbas KR je Y. Tverdokhlib (7.20), u Karpaty je to Bruninho (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kryvbas KR prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Y. Tverdokhlib (3G). U Karpaty je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom Bruninho (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kryvbas KR nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Karpaty má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kryvbas KR nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Karpaty s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kryvbas KR nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.20, v porovnaní s 1 u Karpaty s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Kryvbas KR a 82% u Karpaty. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kryvbas KR nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Karpaty. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kryvbas KR je 24.5 (najmladší: A. Mykytyshyn (22), najstarší: V. Makhankov (28)), zatiaľ čo Karpaty má priemer 26.8 (najmladší: Jean Pedroso (21), najstarší: D. Miroshnichenko (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kryvbas KR majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 16 u Karpaty. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kryvbas KR4-1-3-24-1-4-1Karpaty
GKDEFMIDFWD
30Makhank.7Poniedi.3Romanch.15Drambai.55Dibango23Ilić21Kuzyk22Vakulko20Mykytys.11Tverdok.9Sosah35Kemkin28Polehen.4Baboglo47Pedroso11Miroshn.23Álvarez20Ocheret.8Chachua37Bruninho43Stênio10Neves

Náhradníci

Tréner: Y. Vernydub

Náhradníci

Tréner: V. Lupashko

Kryvbas KRSila pozíciíKarpaty
7.08
Ø Hodnotenie
6.86
7.14Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.92
0G 1A2G 3A
7.00Záložník (4 v 5)6.85
1G 1A7G 4A
7.20Útočník (2 v 1)6.68
3G 1A1G 0A
Kryvbas KR4-1-3-2
30BrankárV. Makhankov7.1
7ObrancaA. Poniedielnik
3ObrancaO. Romanchuk
15ObrancaO. Drambaiev
55ObrancaY. Dibango7.01A
23ZáložníkH. Ilić
21ZáložníkD. Kuzyk
22ZáložníkY. Vakulko
20ZáložníkA. Mykytyshyn7.01G1A
11ÚtočníkY. Tverdokhlib7.23G1A
9ÚtočníkD. Sosah
Karpaty4-1-4-1
35BrankárO. Kemkin
28ObrancaP. Polehenko6.5
4ObrancaV. Baboglo7.21G2A
47ObrancaJean Pedroso7.01G1A
11ObrancaD. Miroshnichenko7.0
23ZáložníkPablo Álvarez6.5
20ZáložníkO. Ocheretko
8ZáložníkA. Chachua7.01G2A
37ZáložníkBruninho7.46G2A
43ZáložníkStênio6.5
10ÚtočníkIgor Neves6.71G

Prehľad zápasu

Kryvbas KR zdolal Karpaty 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: H. Ilić 27′ (pen.), Y. Tverdokhlib 69′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Kryvbas KR mal 43% držanie lopty, Karpaty mal 57%. Kryvbas KR mal 12 striel (7 na bránu), Karpaty mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Kryvbas KR 1.89 — Karpaty 1.09. Kryvbas KR urobil 5 striedaní, Karpaty urobil 5.

Rivalita od 2023

Kryvbas KR vs Karpaty vzájomné výsledky

4 stretnutí
Kryvbas KR
1
výhier
Remízy
0
Karpaty
3
výhier
Góly spolu
6 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/4 · 0%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

Kryvbas KR

WDLWWL

Karpaty

LDWDWW

Predpoveď zápasu

Kryvbas KR

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karpaty

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Karpaty

55%Forma45%
47%Útok53%
56%Obrana44%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026