Menu

Krylia Sovetov vs Spartak Moscow

Solidarnost Samara Arena, Samara18. mája 2025 o 12:30
02
Hostia

Spartak Moscow

Rozhodca: S. Karasev

Udalosti zápasu

Krylia Sovetov
Spartak Moscow
Výkop
Card upgrade9′
VAR
Glenn Bijl10′
Fernando Costanza17′
22′
V. Shitov

Own Goal

42′
P. Solari

Penalty

Polčas
U. BabaevD. Ivanisenia
46′
Fernando Costanza50′
Fernando Costanza50′
S. BabkinL. Gagnidze
55′
V. ShitovD. Tsypchenko
68′
I. SergeevI. Dmitriev
68′
70′
I. PomazunA. Dovbnya
70′
J. MedinaN. Massalyga
80′Roman Zobnin
N. RasskazovM. Vityugov
80′
90+2′Nikita Chernov
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
1Shots off Goal8
6Total Shots16
2Blocked Shots5
4Shots insidebox6
2Shots outsidebox10
9Fouls10
4Corner Kicks10
0Offsides3
29%Ball Possession71%
2Yellow Cards2
2Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
232Total passes594
159Passes accurate534
69%Passes %90%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Krylia Sovetov je 6.76, v porovnaní s 6.59 u Spartak Moscow. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Krylia Sovetov je S. Pesyakov (6.93), u Spartak Moscow je to J. Medina (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Krylia Sovetov prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Fernando Costanza (3G). U Spartak Moscow je to 10 gólov a 2 asistencií s lídrom P. Solari (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Krylia Sovetov nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Spartak Moscow má 4 obrancov s priemerom 6.52. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Krylia Sovetov nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 3 u Spartak Moscow s hodnotením 6.34. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Krylia Sovetov nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 3 u Spartak Moscow s priemerom 7.12. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Krylia Sovetov a 78% u Spartak Moscow. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Krylia Sovetov nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Spartak Moscow. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Krylia Sovetov je 26.9 (najmladší: V. Shitov (22), najstarší: S. Pesyakov (37)), zatiaľ čo Spartak Moscow má priemer 26.5 (najmladší: D. Denisov (23), najstarší: R. Zobnin (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Krylia Sovetov majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 10 u Spartak Moscow. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Krylia Sovetov4-4-24-3-3Spartak Moscow
GKDEFMIDFWD
30Pesyakov23Bijl5Oroz24Evgenyev25Pechenin15Rasskaz.22Costanza6Babkin17Babaev13Sergeev73Shitov1Pomazun97Denisov4Duarte23Chernov29Mangas25Prutsev82Khlusev.47Zobnin19Medina22Ignatov7Solari

Náhradníci

Tréner: I. Osinkin

Náhradníci

Tréner: D. Stanković

Krylia SovetovSila pozíciíSpartak Moscow
6.76
Ø Hodnotenie
6.59
6.93Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.52
1G 2A0G 0A
6.73Záložník (4 v 3)6.34
4G 6A2G 1A
6.90Útočník (2 v 3)7.12
0G 0A8G 1A
Krylia Sovetov4-4-2
30BrankárS. Pesyakov6.9
23ObrancaG. Bijl
5ObrancaD. Oroz6.7
24ObrancaR. Evgenyev6.6
25ObrancaK. Pechenin6.81G2A
15ZáložníkN. Rasskazov6.64A
22ZáložníkFernando Costanza6.93G1A
6ZáložníkS. Babkin6.71G1A
17ZáložníkU. Babaev
13ÚtočníkI. Sergeev
73ÚtočníkV. Shitov6.9
Spartak Moscow4-3-3
1BrankárI. Pomazun
97ObrancaD. Denisov6.7
4ObrancaA. Duarte6.3
23ObrancaN. Chernov6.3
29ObrancaRicardo Mangas6.8
25ZáložníkD. Prutsev6.2
82ZáložníkD. Khlusevich6.0
47ZáložníkR. Zobnin6.82G1A
19ÚtočníkJ. Medina7.31G
22ÚtočníkM. Ignatov
7ÚtočníkP. Solari7.07G1A

Prehľad zápasu

Spartak Moscow zdolal Krylia Sovetov 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: V. Shitov 22′ (o.g.), P. Solari 42′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet, 2 červených kariet. Krylia Sovetov mal 29% držanie lopty, Spartak Moscow mal 71%. Krylia Sovetov mal 6 striel (3 na bránu), Spartak Moscow mal 16 (3 na bránu). Krylia Sovetov urobil 5 striedaní, Spartak Moscow urobil 2. VAR zasiahol: Card upgrade (Roman Evgenjev 9′).

Rivalita od 2025

Krylia Sovetov vs Spartak Moscow vzájomné výsledky

2 stretnutí
Krylia Sovetov
1
výhier
Remízy
0
Spartak Moscow
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Krylia Sovetov

WWLDDL

Spartak Moscow

LWLWDD

Predpoveď zápasu

Krylia Sovetov

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Spartak Moscow

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Spartak Moscow

64%Forma36%
64%Útok36%
44%Obrana56%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

Krylia Sovetov

  • OtáznyI. Lomaev

Spartak Moscow

  • OtáznyR. Litvinov
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026