Menu

Rubin vs Dynamo

Stadion Nizhny Novgorod, Nizhniy Novgorod20. októbra 2024 o 18:00
Domáci

Rubin

04
Hostia

Dynamo

Rozhodca: A. Sukhoy

Udalosti zápasu

Rubin
Dynamo
Výkop
4′
K. Tyukavin

Penalty

35′Bitello
VAR
36′Penalty confirmed
38′
Arthur Gomes

Penalty

Aleksandr Zotov39′
E. MukbaK. Nizhegorodov
39′
Nikola Čumić42′
Polčas
N. ČumićO. Ivanov
46′
A. ZotovV. Vada
46′
62′
F. Balbuena

asistencia: L. Chávez

69′
K. TyukavinE. Maouhoub
70′
BitelloJ. Carrascal
75′Arthur Gomes
Dmitriy Kabutov77′
78′
Arthur GomesY. Gladyshev
78′
N. NgamaleuD. Makarov
Ilya Rozhkov80′
80′
F. BalbuenaD. Skopintsev
Oleg Ivanov85′
88′
Y. Gladyshev

asistencia: J. Carrascal

D. KabutovR. Bezrukov
90+1′
J. FameyehD. Shabanhaxhaj
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
10Shots off Goal5
19Total Shots15
8Blocked Shots3
13Shots insidebox10
6Shots outsidebox5
14Fouls10
5Corner Kicks5
0Offsides1
47%Ball Possession53%
5Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
410Total passes473
326Passes accurate367
80%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rubin je 6.75, v porovnaní s 6.86 u Dynamo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rubin je E. Staver (6.98), u Dynamo je to Bitello (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rubin prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 7 asistenciami, na čele s V. Hodža (3G). U Dynamo je to 27 gólov a 16 asistencií s lídrom Bitello (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rubin nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Dynamo má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rubin nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 5 u Dynamo s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rubin nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 1 u Dynamo s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Rubin a 79% u Dynamo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rubin nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Dynamo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rubin je 26.9 (najmladší: E. Mukba (20), najstarší: A. Zotov (35)), zatiaľ čo Dynamo má priemer 26.9 (najmladší: A. Kutitskiy (23), najstarší: A. Lunev (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rubin majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 16 u Dynamo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rubin5-3-24-2-3-1Dynamo
GKDEFMIDFWD
38Staver70Kabutov87Mukba15Vujačić5Ashurma.51Rozhkov21Zotov6Iwu22Hodža24Čumić20Fameyeh1Lunev50Kutitsk.3Balbuena18Marichal6Fernánd.74Fomin24Chávez11Gomes10Bitello13Ngamaleu70Tyukavin

Náhradníci

Tréner: R. Rakhimov

Náhradníci

Tréner: M. Lička

RubinSila pozíciíDynamo
6.75
Ø Hodnotenie
6.86
6.98Brankár (1 v 1)6.63
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (5 v 4)6.85
2G 4A5G 1A
6.66Záložník (3 v 5)6.92
3G 3A15G 11A
6.52Útočník (2 v 1)6.85
0G 0A7G 4A
Rubin5-3-2
38BrankárE. Staver7.0
70ObrancaD. Kabutov7.01G2A
87ObrancaE. Mukba
15ObrancaI. Vujačić6.81G
5ObrancaR. Ashurmatov
51ObrancaI. Rozhkov6.72A
21ZáložníkA. Zotov6.5
6ZáložníkU. Iwu6.73A
22ZáložníkV. Hodža6.83G
24ÚtočníkN. Čumić6.5
20ÚtočníkJ. Fameyeh
Dynamo4-2-3-1
1BrankárA. Lunev6.6
50ObrancaA. Kutitskiy6.6
3ObrancaF. Balbuena
18ObrancaN. Marichal7.15G1A
6ObrancaR. Fernández6.8
74ZáložníkD. Fomin6.82G
24ZáložníkL. Chávez6.8
11ZáložníkArthur Gomes6.82G1A
10ZáložníkBitello7.37G8A
13ZáložníkN. Ngamaleu6.84G2A
70ÚtočníkK. Tyukavin6.87G4A

Prehľad zápasu

Dynamo zdolal Rubin 4:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: K. Tyukavin 4′ (pen.), Arthur Gomes 38′ (pen.), F. Balbuena 62′, Y. Gladyshev 88′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Rubin mal 47% držanie lopty, Dynamo mal 53%. Rubin mal 19 striel (1 na bránu), Dynamo mal 15 (7 na bránu). Rubin urobil 5 striedaní, Dynamo urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Bitello 36′).

Rivalita od 2025

Rubin vs Dynamo vzájomné výsledky

2 stretnutí
Rubin
1
výhier
Remízy
1
Dynamo
0
výhier
Góly spolu
1 · 0.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Rubin

WDWDDW

Dynamo

DWLDWD

Predpoveď zápasu

Rubin

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Dynamo

38%Forma62%
23%Útok77%
67%Obrana33%
7%Vzájomné zápasy93%

Zranenia a stopky

Rubin

  • OtáznyM. Daku
  • OtáznyA. Jukic
  • OtáznyE. Teslenko

Dynamo

  • OtáznyE. Dasa
  • OtáznyM. Majstorovic
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026