Menu

Arsenal vs Crystal Palace

Emirates Stadium, London23. apríla 2025 o 21:00
Domáci

Arsenal

22
Rozhodca: M. Salisbury

Udalosti zápasu

Arsenal
Crystal Palace
Výkop
J. Kiwior

asistencia: M. Ødegaard

3′
27′
E. Eze

asistencia: A. Wharton

L. Trossard

asistencia: J. Timber

42′
Declan Rice45+2′
Polčas
47′Justin Devenny
R. SterlingB. Saka
60′
63′
A. WhartonW. Hughes
63′
E. EzeI. Sarr
Goal cancelled73′
VAR
80′
E. NketiahJ. Mateta
80′
J. DevennyR. Esse
83′
J. Mateta
M. Lewis-SkellyK. Tierney
86′
M. ØdegaardE. Nwaneri
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
4Shots off Goal6
12Total Shots15
2Blocked Shots5
9Shots insidebox11
3Shots outsidebox4
4Fouls6
3Corner Kicks6
1Offsides1
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
711Total passes328
656Passes accurate271
92%Passes %83%
1.18expected_goals1.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arsenal je 6.93, v porovnaní s 6.82 u Crystal Palace. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arsenal je D. Rice (7.44), u Crystal Palace je to M. Guéhi (7.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arsenal prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 24 asistenciami, na čele s L. Trossard (5G). U Crystal Palace je to 11 gólov a 15 asistencií s lídrom D. Muñoz (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arsenal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Crystal Palace má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arsenal nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 4 u Crystal Palace s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arsenal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 3 u Crystal Palace s priemerom 6.54. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Arsenal a 77% u Crystal Palace. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arsenal nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Crystal Palace. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arsenal je 25.6 (najmladší: M. Lewis-Skelly (19), najstarší: L. Trossard (31)), zatiaľ čo Crystal Palace má priemer 26.3 (najmladší: A. Wharton (21), najstarší: J. Lerma (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arsenal majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 23 u Crystal Palace. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arsenal4-3-33-4-2-1Crystal Palace
GKDEFMIDFWD
22Raya12Timber2Saliba15Kiwior49Lewis-S.8Ødegaard5Partey41Rice30Sterling19Trossard11Martine.1Henders.8Lerma5Lacroix6Guéhi12Muñoz20Wharton18Kamada3Mitchell55Devenny10Eze9Nketiah

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta

Náhradníci

Tréner: O. Glasner

ArsenalSila pozíciíCrystal Palace
6.93
Ø Hodnotenie
6.82
6.94Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 3)6.95
4G 5A3G 6A
7.23Záložník (3 v 4)6.90
5G 10A5G 9A
6.74Útočník (3 v 3)6.54
6G 9A3G 0A
Arsenal4-3-3
22BrankárDavid Raya6.9
12ObrancaJ. Timber6.93G5A
2ObrancaW. Saliba7.01G
15ObrancaJ. Kiwior
49ObrancaM. Lewis-Skelly6.6
8ZáložníkM. Ødegaard7.01G5A
5ZáložníkT. Partey
41ZáložníkD. Rice7.44G5A
30ÚtočníkR. Sterling
19ÚtočníkL. Trossard6.95G6A
11ÚtočníkGabriel Martinelli6.61G3A
Crystal Palace3-4-2-1
1BrankárD. Henderson7.0
8ObrancaJ. Lerma6.72A
5ObrancaM. Lacroix6.91G2A
6ObrancaM. Guéhi7.22G2A
12ZáložníkD. Muñoz6.94G2A
20ZáložníkA. Wharton7.15A
18ZáložníkD. Kamada6.9
3ZáložníkT. Mitchell6.81G2A
55ÚtočníkJ. Devenny6.41G
10ÚtočníkE. Eze6.6
9ÚtočníkE. Nketiah6.62G

Prehľad zápasu

Arsenal a Crystal Palace remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: J. Kiwior 3′, E. Eze 27′, L. Trossard 42′, J. Mateta 83′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Arsenal mal 68% držanie lopty, Crystal Palace mal 32%. Arsenal mal 12 striel (6 na bránu), Crystal Palace mal 15 (4 na bránu). Očakávané góly: Arsenal 1.18 — Crystal Palace 1.81. Arsenal urobil 3 striedaní, Crystal Palace urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Gabriel Martinelli 73′).

Rivalita od 2025

Arsenal vs Crystal Palace vzájomné výsledky

1 stretnutí
Arsenal
1
výhier
Remízy
0
Crystal Palace
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Arsenal

WWDWLD

Crystal Palace

LWLDLW

Predpoveď zápasu

Arsenal

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Crystal Palace

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Arsenal or draw

69%Forma31%
64%Útok36%
80%Obrana20%
100%Vzájomné zápasy0%

Zranenia a stopky

Arsenal

  • OtáznyR. Calafiori
  • OtáznyGabriel
  • OtáznyGabriel Jesus
  • OtáznyK. Havertz
  • OtáznyJorginho
  • OtáznyT. Tomiyasu

Crystal Palace

  • OtáznyB. Chilwell
  • OtáznyC. Doucoure
  • OtáznyC. Riad
  • OtáznyC. Richards

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Arsenal dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arsenal6výhry
3remízy10 stretnutí
Crystal Palace1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (68%) — kurzy môžu podceňovať Crystal Palace.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 70.9%Remíza 21.1%Hostia 12.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.404.747.50
Max1.424.758.22
Nad 2,5: 52.4%Pod 2,5: 50.3%
Trhový favorit:Arsenal · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh67.9%20.3%11.7%
Verejný trh67.5%19.9%12.6%

Arsenal vs Crystal Palace — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Arsenal (71%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ArsenalPolčas:21Crystal Palace
12Strely15
6Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
26/10/25Arsenal1–0Crystal Palace1.42/4.73/7.50
23/04/25Arsenal2–2Crystal Palace1.41/4.75/7.86
21/12/24Crystal Palace1–5Arsenal6.33/4.12/1.55
20/01/24Arsenal5–0Crystal Palace1.28/5.70/10.29
21/08/23Crystal Palace0–1Arsenal5.58/4.01/1.56
19/03/23Arsenal4–1Crystal Palace1.25/5.67/14.24
05/08/22Crystal Palace0–2Arsenal4.37/3.58/1.86
04/04/22Crystal Palace3–0Arsenal4.05/3.40/1.99
18/10/21Arsenal2–2Crystal Palace1.63/3.81/5.90
14/01/21Arsenal0–0Crystal Palace1.55/4.06/6.52

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arsenal

V 699R 305P 252
Nad 2,554
Goals scored2287

Vonkajšia bilancia: Crystal Palace

V 182R 158P 265
Nad 2,546
Goals scored682

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026