Menu

Nottingham Forest vs Manchester United

The City Ground, Nottingham, Nottinghamshire1. apríla 2025 o 21:00
10
Hostia

Manchester United

Rozhodca: J. Gillett

Udalosti zápasu

Nottingham Forest
Manchester United
Výkop
A. Elanga

asistencia: R. Yates

5′
DaniloMorato
40′
O. AinaÁlex Moreno
40′
Polčas
46′
M. UgarteR. Højlund
50′Casemiro
59′
CasemiroC. Eriksen
66′Alejandro Garnacho
E. AndersonN. Domínguez
67′
Neco Williams71′
78′Christian Eriksen
78′
J. ZirkzeeM. Mount
A. ElangaR. Sosa
85′
T. AwoniyiI. Sangaré
86′
88′
L. YoroH. Maguire
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
4Shots off Goal9
8Total Shots23
2Blocked Shots8
6Shots insidebox16
2Shots outsidebox7
5Fouls12
3Corner Kicks10
1Offsides1
32%Ball Possession68%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
310Total passes649
227Passes accurate559
73%Passes %86%
0.48expected_goals1.63
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nottingham Forest je 6.90, v porovnaní s 6.85 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nottingham Forest je E. Anderson (7.29), u Manchester United je to Bruno Fernandes (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nottingham Forest prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 12 asistenciami, na čele s M. Gibbs-White (13G). U Manchester United je to 24 gólov a 28 asistencií s lídrom Casemiro (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nottingham Forest nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Manchester United má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nottingham Forest nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Manchester United s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nottingham Forest nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u Manchester United s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Nottingham Forest a 83% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nottingham Forest nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nottingham Forest je 26.8 (najmladší: Murillo (23), najstarší: M. Sels (33)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 25.7 (najmladší: L. Yoro (20), najstarší: Casemiro (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nottingham Forest majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 21 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nottingham Forest4-2-3-13-4-2-1Manchester United
GKDEFMIDFWD
26Sels34Aina31Milenko.5Murillo7Williams22Yates8Anderson21Elanga10Gibbs-W.28Danilo9Awoniyi24Onana15Yoro4Ligt3Mazraoui20Dalot25Ugarte18Casemiro13Dorgu17Garnacho8Fernand.11Zirkzee

Náhradníci

Tréner: Nuno Espírito Santo

Náhradníci

Tréner: Ruben Amorim

Nottingham ForestSila pozíciíManchester United
6.90
Ø Hodnotenie
6.85
6.85Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 3)6.82
3G 3A1G 0A
6.95Záložník (5 v 4)6.90
16G 8A13G 8A
6.71Útočník (1 v 3)6.81
4G 1A10G 20A
Nottingham Forest4-2-3-1
26BrankárM. Sels6.8
34ObrancaO. Aina6.9
31ObrancaN. Milenković6.8
5ObrancaMurillo7.01G
7ObrancaN. Williams6.92G3A
22ZáložníkR. Yates6.72A
8ZáložníkE. Anderson7.33G2A
21ZáložníkA. Elanga
10ZáložníkM. Gibbs-White6.913G4A
28ZáložníkDanilo
9ÚtočníkT. Awoniyi6.74G1A
Manchester United3-4-2-1
24BrankárA. Onana
15ObrancaL. Yoro6.7
4ObrancaM. de Ligt6.91G
3ObrancaN. Mazraoui6.9
20ZáložníkDiogo Dalot6.91G3A
25ZáložníkM. Ugarte6.7
18ZáložníkCasemiro7.29G2A
13ZáložníkP. Dorgu6.93G3A
17ÚtočníkA. Garnacho6.3
8ÚtočníkBruno Fernandes7.68G19A
11ÚtočníkJ. Zirkzee6.52G1A

Prehľad zápasu

Nottingham Forest zdolal Manchester United 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: A. Elanga 5′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Nottingham Forest mal 32% držanie lopty, Manchester United mal 68%. Nottingham Forest mal 8 striel (2 na bránu), Manchester United mal 23 (6 na bránu). Očakávané góly: Nottingham Forest 0.48 — Manchester United 1.63. Nottingham Forest urobil 5 striedaní, Manchester United urobil 4.

Rivalita od 2025

Nottingham Forest vs Manchester United vzájomné výsledky

1 stretnutí
Nottingham Forest
0
výhier
Remízy
1
Manchester United
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Nottingham Forest

WWWWWD

Manchester United

WWWLDW

Predpoveď zápasu

Nottingham Forest

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Manchester United

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Nottingham Forest or draw

47%Forma53%
50%Útok50%
43%Obrana57%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

Nottingham Forest

  • OtáznyC. Wood

Manchester United

  • OtáznyA. Diallo
  • OtáznyJ. Evans
  • OtáznyA. Heaven
  • OtáznyK. Mainoo
  • OtáznyL. Martinez
  • OtáznyL. Shaw

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Nottingham Forest3výhry
1remízy7 stretnutí
Manchester United3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

71%

Zápasy s 3+ gólmi

57%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.9%Remíza 29.2%Hostia 31.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.403.10
Max2.363.443.19
Nad 2,5: 51.3%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit:Nottingham Forest · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.2%28.3%30.5%
Verejný trh41.3%28.0%30.7%

Nottingham Forest vs Manchester United — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Nottingham Forest
Výsledok vs. Trh: Nottingham Forest (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Nottingham ForestPolčas:10Manchester United
8Strely23
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/11/25Nottingham Forest2–2Manchester United3.37/3.81/2.05
01/04/25Nottingham Forest1–0Manchester United2.33/3.42/3.15
07/12/24Manchester United2–3Nottingham Forest1.67/3.98/5.14
30/12/23Nottingham Forest2–1Manchester United3.21/3.64/2.13
26/08/23Manchester United3–2Nottingham Forest1.29/5.66/8.37
16/04/23Nottingham Forest0–2Manchester United5.19/3.94/1.67
27/12/22Manchester United3–0Nottingham Forest1.31/5.48/10.72

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Nottingham Forest

V 95R 86P 121
Nad 2,547
Goals scored365

Vonkajšia bilancia: Manchester United

V 746R 276P 234
Nad 2,553
Goals scored2334

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026