Menu

Manchester City vs Everton

Etihad Stadium, Manchester26. decembra 2024 o 13:30
Domáci

Manchester City

11
Hostia

Everton

Rozhodca: S. Hooper

Udalosti zápasu

Manchester City
Everton
Výkop
Bernardo Silva

asistencia: J. Doku

14′
36′
I. Ndiaye
42′Vitaliy Mykolenko
Polčas
52′Séamus Coleman
Erling Haaland

Missed Penalty

53′
70′
D. Calvert-LewinA. Broja
J. DokuK. De Bruyne
75′
79′Orel Mangala
81′
I. NdiayeJ. Lindstrøm
M. Kovačićİ. Gündoğan
85′
N. AkéJ. Simpson-Pusey
85′
87′Jarrad Branthwaite
Phil Foden90+4′
90′
S. ColemanN. Patterson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
9Shots off Goal3
24Total Shots8
10Blocked Shots2
16Shots insidebox5
8Shots outsidebox3
5Fouls10
8Corner Kicks5
2Offsides2
66%Ball Possession34%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
645Total passes318
586Passes accurate259
91%Passes %81%
2.09expected_goals0.63
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manchester City je 6.96, v porovnaní s 6.90 u Everton. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manchester City je J. Doku (7.38), u Everton je to J. Tarkowski (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manchester City prispeli v tejto sezóne 40 gólmi a 24 asistenciami, na čele s E. Haaland (25G). U Everton je to 10 gólov a 10 asistencií s lídrom I. Ndiaye (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manchester City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Everton má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manchester City nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 3 u Everton s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manchester City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.34, v porovnaní s 3 u Everton s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Manchester City a 78% u Everton. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manchester City nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Everton. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manchester City je 26.6 (najmladší: R. Lewis (21), najstarší: S. Ortega (33)), zatiaľ čo Everton má priemer 30.2 (najmladší: J. Branthwaite (23), najstarší: S. Coleman (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manchester City majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u Everton. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manchester City4-1-4-14-3-3Everton
GKDEFMIDFWD
18Ortega82Lewis25Akanji6Aké24Gvardiol8Kovačić26Savinho47Foden20Silva11Doku9Haaland1Pickford23Coleman6Tarkows.32Branthw.19Mykolen.8Mangala27Gueye16Doucouré11Harrison9Calvert.10Ndiaye

Náhradníci

Tréner: Pep Guardiola

Náhradníci

Tréner: S. Dyche

Manchester CitySila pozíciíEverton
6.96
Ø Hodnotenie
6.90
Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.88
2G 3A2G 3A
6.95Záložník (5 v 3)6.85
13G 14A2G 4A
7.34Útočník (1 v 3)6.94
25G 7A6G 3A
Manchester City4-1-4-1
18BrankárS. Ortega
82ObrancaR. Lewis6.71A
25ObrancaM. Akanji
6ObrancaN. Aké6.8
24ObrancaJ. Gvardiol7.02G2A
8ZáložníkM. Kovačić6.81A
26ZáložníkSavinho6.71A
47ZáložníkP. Foden7.07G3A
20ZáložníkBernardo Silva6.82G4A
11ZáložníkJ. Doku7.44G5A
9ÚtočníkE. Haaland7.325G7A
Everton4-3-3
1BrankárJ. Pickford7.0
23ObrancaS. Coleman6.6
6ObrancaJ. Tarkowski7.21G2A
32ObrancaJ. Branthwaite7.01G
19ObrancaV. Mykolenko6.71A
8ZáložníkO. Mangala
27ZáložníkI. Gueye6.82G3A
16ZáložníkA. Doucouré6.91A
11ÚtočníkJ. Harrison
9ÚtočníkD. Calvert-Lewin
10ÚtočníkI. Ndiaye6.96G3A

Prehľad zápasu

Manchester City a Everton remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: Bernardo Silva 14′, I. Ndiaye 36′, Erling Haaland 53′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Manchester City mal 66% držanie lopty, Everton mal 34%. Manchester City mal 24 striel (5 na bránu), Everton mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Manchester City 2.09 — Everton 0.63. Manchester City urobil 3 striedaní, Everton urobil 3.

Rivalita od 2025

Manchester City vs Everton vzájomné výsledky

2 stretnutí
Manchester City
1
výhier
Remízy
1
Everton
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Manchester City

DWWWWW

Everton

DLLDWL

Predpoveď zápasu

Manchester City

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Everton

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Manchester City or draw

40%Forma60%
64%Útok36%
33%Obrana67%
93%Vzájomné zápasy7%

Zranenia a stopky

Manchester City

  • OtáznyO. Bobb
  • OtáznyR. Dias
  • OtáznyRodri
  • OtáznyJ. Stones
  • OtáznyEderson
  • OtáznyM. Nunes

Everton

  • OtáznyJ. Garner
  • OtáznyT. Iroegbunam
  • OtáznyA. Young
  • OtáznyD. McNeil

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Manchester City dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Manchester City7výhry
3remízy10 stretnutí
Everton0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (72%) — kurzy môžu podceňovať Everton.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 74.6%Remíza 18.5%Hostia 12.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.335.007.50
Max1.355.738.52
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:Manchester City · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh71.9%16.8%11.3%
Verejný trh70.5%17.0%12.5%
Δ1.4%0.2%1.2%

Manchester City vs Everton — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Manchester City (75%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Manchester CityPolčas:11Everton
24Strely8
5Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/05/26Everton3–3Manchester City6.50/4.75/1.44
18/10/25Manchester City2–0Everton1.40/5.14/7.36
19/04/25Everton0–2Manchester City3.75/3.67/1.95
26/12/24Manchester City1–1Everton1.34/5.41/8.17
10/02/24Manchester City2–0Everton1.18/7.56/12.75
27/12/23Everton1–3Manchester City5.86/4.10/1.56
14/05/23Everton0–3Manchester City8.98/5.00/1.36
31/12/22Manchester City1–1Everton1.13/8.49/21.95
26/02/22Everton0–1Manchester City10.53/5.91/1.27
21/11/21Manchester City3–0Everton1.17/7.57/17.68

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Manchester City

V 554R 225P 286
Nad 2,555
Goals scored1927

Vonkajšia bilancia: Everton

V 448R 356P 452
Nad 2,546
Goals scored1593

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026