Menu

Leicester vs Chelsea

King Power Stadium, Leicester, Leicestershire23. novembra 2024 o 13:30
Domáci

Leicester

12
Hostia

Chelsea

Rozhodca: A. Madley

Udalosti zápasu

Leicester
Chelsea
Výkop
H. WinksO. Skipp
11′
15′
N. Jackson

asistencia: E. Fernández

Wilfred Ndidi22′
Boubakary Soumaré29′
Oliver Skipp31′
40′Moisés Caicedo
Polčas
66′Robert Sánchez
K. McAteerS. Mavididi
71′
W. NdidiJ. Ayew
71′
75′
E. Fernández
Wout Faes79′
B. El KhannoussB. De Cordova-Reid
79′
J. VardyP. Daka
79′
81′
M. CaicedoR. Lavia
81′
João FélixC. Nkunku
85′
N. MaduekeJ. Sancho
Penalty confirmed90+4′
VAR
90+4′Roméo Lavia
90+1′
N. JacksonK. Dewsbury-Hall
J. Ayew

Penalty

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
2Shots off Goal6
4Total Shots16
1Blocked Shots3
4Shots insidebox11
0Shots outsidebox5
15Fouls12
2Corner Kicks9
3Offsides1
37%Ball Possession63%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
353Total passes609
264Passes accurate528
75%Passes %87%
1.11expected_goals2.75
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Leicester je 6.78, v porovnaní s 6.86 u Chelsea. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Leicester je B. El Khannouss (7.45), u Chelsea je to M. Caicedo (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Leicester prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 8 asistenciami, na čele s W. Faes (1G). U Chelsea je to 21 gólov a 12 asistencií s lídrom C. Palmer (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Leicester nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Chelsea má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Leicester nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u Chelsea s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Leicester nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Chelsea s priemerom 6.17. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Leicester a 87% u Chelsea. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Leicester nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Chelsea. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Leicester je 25.1 (najmladší: B. El Khannouss (21), najstarší: H. Winks (29)), zatiaľ čo Chelsea má priemer 24.4 (najmladší: L. Colwill (22), najstarší: Robert Sánchez (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Leicester majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 19 u Chelsea. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Leicester4-4-1-14-2-3-1Chelsea
GKDEFMIDFWD
30Hermans.2Justin3Faes5Okoli16Kristia.35McAteer24Soumaré8Winks11Khannou.6Ndidi9Vardy1Sánchez29Fofana6Colwill5Badiash.3Cucurel.25Caicedo8Fernánd.11Madueke20Palmer14Félix15Jackson

Náhradníci

Tréner: S. Cooper

Náhradníci

Tréner: E. Maresca

LeicesterSila pozíciíChelsea
6.78
Ø Hodnotenie
6.86
6.30Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 1A
6.71Obranca (4 v 4)6.77
2G 2A1G 5A
6.96Záložník (4 v 5)7.09
1G 6A20G 5A
Útočník (2 v 1)6.17
0G 0A0G 1A
Leicester4-4-1-1
30BrankárM. Hermansen6.3
2ObrancaJ. Justin6.8
3ObrancaW. Faes6.81G1A
5ObrancaC. Okoli6.81G1A
16ObrancaV. Kristiansen6.6
35ZáložníkK. McAteer6.7
24ZáložníkB. Soumaré6.72A
8ZáložníkH. Winks7.01G2A
11ZáložníkB. El Khannouss7.52A
6ÚtočníkW. Ndidi
9ÚtočníkJ. Vardy
Chelsea4-2-3-1
1BrankárRobert Sánchez7.01A
29ObrancaW. Fofana7.01A
6ObrancaL. Colwill6.7
5ObrancaB. Badiashile6.7
3ObrancaMarc Cucurella6.71G4A
25ZáložníkM. Caicedo7.23G1A
8ZáložníkE. Fernández7.28G3A
11ZáložníkN. Madueke7.0
20ZáložníkC. Palmer7.09G1A
14ZáložníkJoão Félix
15ÚtočníkN. Jackson6.21A

Prehľad zápasu

Chelsea zdolal Leicester 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: N. Jackson 15′, E. Fernández 75′, J. Ayew 90′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Leicester mal 37% držanie lopty, Chelsea mal 63%. Leicester mal 4 striel (1 na bránu), Chelsea mal 16 (7 na bránu). Očakávané góly: Leicester 1.11 — Chelsea 2.75. Leicester urobil 5 striedaní, Chelsea urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Bobby Decordova-Reid 90′).

Aktuálna forma

Leicester

WDDLLD

Chelsea

LWLLLW

Predpoveď zápasu

Leicester

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Chelsea

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Chelsea

54%Forma46%
50%Útok50%
40%Obrana60%
7%Vzájomné zápasy93%

Zranenia a stopky

Leicester

  • OtáznyF. Buonanotte
  • OtáznyI. Fatawu
  • OtáznyN. Opoku
  • OtáznyR. Pereira
  • OtáznyJ. Stolarczyk

Chelsea

  • OtáznyR. James
  • OtáznyO. Kellyman

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Leicester

Vonkajšia bilancia: Chelsea

V 666R 308P 282
Nad 2,551
Goals scored2154

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026