Menu

Fulham vs Wolves

Craven Cottage, London23. novembra 2024 o 16:00
Domáci

Fulham

14
Hostia

Wolves

Rozhodca: R. Jones

Udalosti zápasu

Fulham
Wolves
Výkop
A. Iwobi

asistencia: K. Tete

20′
31′
Matheus Cunha

asistencia: M. Lemina

Calvin Bassey45+4′
Polčas
53′
João Gomes

asistencia: Matheus Cunha

Andreas Pereira57′
Andreas PereiraT. Cairney
59′
E. Smith RoweH. Wilson
59′
Kenny Tete67′
K. TeteT. Castagne
71′
R. NelsonAdama Traoré
71′
R. JiménezRodrigo Muniz
71′
87′
J. BellegardeM. Doherty
87′
Matheus Cunha

asistencia: João Gomes

90+6′
Nélson SemedoA. Pond
90+1′
Rodrigo GomesHwang Hee-Chan
90+1′
João GomesT. Doyle
90+2′
Matheus CunhaGonçalo Guedes
90+5′
Gonçalo Guedes

asistencia: J. Larsen

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
4Shots off Goal2
10Total Shots10
3Blocked Shots3
5Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
14Fouls14
7Corner Kicks2
2Offsides1
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
545Total passes392
463Passes accurate325
85%Passes %83%
1.03expected_goals1.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fulham je 6.83, v porovnaní s 6.69 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fulham je J. Andersen (7.07), u Wolves je to José Sá (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fulham prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 9 asistenciami, na čele s R. Jiménez (9G). U Wolves je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom Rodrigo Gomes (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fulham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Wolves má 3 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fulham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Wolves s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fulham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Wolves s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Fulham a 77% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fulham nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fulham je 29.2 (najmladší: E. Smith Rowe (25), najstarší: R. Jiménez (34)), zatiaľ čo Wolves má priemer 25.7 (najmladší: Rodrigo Gomes (22), najstarší: José Sá (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fulham majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 24 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fulham4-2-3-13-4-2-1Wolves
GKDEFMIDFWD
1Leno2Tete5Andersen3Bassey33Robinson18Pereira20Lukić17Iwobi32Rowe19Nelson7Jiménez15Lemina24Gomes3Aït-Nou.22Semedo7André8Gomes19Gomes27Bellega.10Cunha9Larsen

Náhradníci

Tréner: Marco Silva

Náhradníci

Tréner: G. O'Neil

FulhamSila pozíciíWolves
6.83
Ø Hodnotenie
6.69
6.92Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 3)6.56
2G 1A0G 0A
6.76Záložník (5 v 4)6.76
8G 5A5G 1A
6.70Útočník (1 v 3)6.58
9G 3A2G 2A
Fulham4-2-3-1
1BrankárB. Leno6.9
2ObrancaK. Tete6.91G
5ObrancaJ. Andersen7.11A
3ObrancaC. Bassey6.81G
33ObrancaA. Robinson6.8
18ZáložníkAndreas Pereira
20ZáložníkS. Lukić6.61G2A
17ZáložníkA. Iwobi7.14G3A
32ZáložníkE. Smith Rowe6.73G
19ZáložníkR. Nelson
7ÚtočníkR. Jiménez6.79G3A
Wolves3-4-2-1
1BrankárJosé Sá6.8
5ObrancaM. Lemina
24ObrancaToti Gomes6.6
3ObrancaR. Aït-Nouri
22ZáložníkNélson Semedo
7ZáložníkAndré6.81G
8ZáložníkJoão Gomes6.81G1A
19ZáložníkRodrigo Gomes6.73G
27ÚtočníkJ. Bellegarde6.81G1A
10ÚtočníkMatheus Cunha
9ÚtočníkJ. Larsen6.41G1A

Prehľad zápasu

Wolves zdolal Fulham 4:1. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: A. Iwobi 20′, Matheus Cunha 31′, João Gomes 53′, Matheus Cunha 87′, Gonçalo Guedes 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Fulham mal 59% držanie lopty, Wolves mal 41%. Fulham mal 10 striel (3 na bránu), Wolves mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Fulham 1.03 — Wolves 1.32. Fulham urobil 5 striedaní, Wolves urobil 5.

Rivalita od 2025

Fulham vs Wolves vzájomné výsledky

1 stretnutí
Fulham
1
výhier
Remízy
0
Wolves
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Fulham

LWDLWD

Wolves

DLLLDL

Predpoveď zápasu

Fulham

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Wolves

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Fulham or draw and +1.5 goals

58%Forma42%
44%Útok56%
58%Obrana42%
38%Vzájomné zápasy62%

Zranenia a stopky

Fulham

  • OtáznyH. Reed

Wolves

  • OtáznyL. Chiwome
  • OtáznyE. Gonzalez
  • OtáznyS. Kalajdzic
  • OtáznyB. Meupiyou
  • OtáznyY. Mosquera
  • OtáznyB. Traore
  • OtáznyPedro Lima

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fulham

V 218R 183P 315
Nad 2,551
Goals scored838

Vonkajšia bilancia: Wolves

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026