Menu

Everton vs Fulham

Goodison Park, Liverpool26. októbra 2024 o 18:30
Domáci

Everton

11
Hostia

Fulham

Rozhodca: J. Brooks

Udalosti zápasu

Everton
Fulham
Výkop
Polčas
61′
A. Iwobi

asistencia: E. Smith Rowe

J. HarrisonJ. Lindstrøm
68′
68′
Adama TraoréR. Nelson
James Tarkowski76′
79′
Andreas PereiraH. Wilson
79′
E. Smith RoweH. Reed
A. DoucouréO. Mangala
80′
D. Calvert-LewinBeto
81′
D. McNeilJ. Branthwaite
86′
90+2′
R. JiménezRodrigo Muniz
90+2′
A. IwobiJorge Cuenca
Beto

asistencia: A. Young

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
3Shots off Goal9
10Total Shots14
2Blocked Shots2
8Shots insidebox7
2Shots outsidebox7
8Fouls8
4Corner Kicks2
4Offsides2
40%Ball Possession60%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
383Total passes588
304Passes accurate505
79%Passes %86%
0.79expected_goals1.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Everton je 6.89, v porovnaní s 6.78 u Fulham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Everton je J. Tarkowski (7.15), u Fulham je to A. Iwobi (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Everton prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 11 asistenciami, na čele s I. Ndiaye (6G). U Fulham je to 18 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Jiménez (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Everton nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Fulham má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Everton nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Fulham s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Everton nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Fulham s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Everton a 82% u Fulham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Everton nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Fulham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Everton je 30.0 (najmladší: I. Ndiaye (25), najstarší: I. Gueye (36)), zatiaľ čo Fulham má priemer 28.9 (najmladší: E. Smith Rowe (25), najstarší: R. Jiménez (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Everton majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 23 u Fulham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Everton4-2-3-14-2-3-1Fulham
GKDEFMIDFWD
1Pickford18Young6Tarkows.5Keane19Mykolen.16Doucouré27Gueye11Harrison7McNeil10Ndiaye9Calvert.1Leno2Tete31Diop3Bassey33Robinson18Pereira16Berge11Traoré32Rowe17Iwobi7Jiménez

Náhradníci

Tréner: S. Dyche

Náhradníci

Tréner: Marco Silva

EvertonSila pozíciíFulham
6.89
Ø Hodnotenie
6.78
7.03Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.77
4G 3A2G 0A
6.82Záložník (5 v 5)6.78
8G 8A7G 4A
Útočník (1 v 1)6.70
0G 0A9G 3A
Everton4-2-3-1
1BrankárJ. Pickford7.0
18ObrancaA. Young
6ObrancaJ. Tarkowski7.21G2A
5ObrancaM. Keane6.93G
19ObrancaV. Mykolenko6.71A
16ZáložníkA. Doucouré6.91A
27ZáložníkI. Gueye6.82G3A
11ZáložníkJ. Harrison
7ZáložníkD. McNeil6.61A
10ZáložníkI. Ndiaye6.96G3A
9ÚtočníkD. Calvert-Lewin
Fulham4-2-3-1
1BrankárB. Leno6.9
2ObrancaK. Tete6.91G
31ObrancaI. Diop6.6
3ObrancaC. Bassey6.81G
33ObrancaA. Robinson6.8
18ZáložníkAndreas Pereira
16ZáložníkS. Berge6.91A
11ZáložníkAdama Traoré6.5
32ZáložníkE. Smith Rowe6.73G
17ZáložníkA. Iwobi7.14G3A
7ÚtočníkR. Jiménez6.79G3A

Prehľad zápasu

Everton a Fulham remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: A. Iwobi 61′, Beto 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Everton mal 40% držanie lopty, Fulham mal 60%. Everton mal 10 striel (5 na bránu), Fulham mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: Everton 0.79 — Fulham 1.26. Everton urobil 4 striedaní, Fulham urobil 5.

Rivalita od 2025

Everton vs Fulham vzájomné výsledky

2 stretnutí
Everton
2
výhier
Remízy
0
Fulham
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Everton

DLLDWL

Fulham

LWDLWD

Predpoveď zápasu

Everton

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fulham

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Fulham

53%Forma47%
47%Útok53%
62%Obrana38%
25%Vzájomné zápasy75%

Zranenia a stopky

Everton

  • OtáznyA. Broja
  • OtáznyChermiti
  • OtáznyJ. Garner
  • OtáznyT. Iroegbunam

Fulham

  • OtáznyJ. Andersen
  • OtáznyT. Castagne
  • OtáznyS. Lukic
  • OtáznyCarlos Vinicius

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Everton4výhry
3remízy10 stretnutí
Fulham3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (35%) — kurzy môžu podceňovať Fulham.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.1%Remíza 30.2%Hostia 38.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.252.62
Max2.803.382.63
Nad 2,5: 52.4%Pod 2,5: 50.3%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh34.6%28.6%36.8%
Verejný trh34.6%29.3%36.2%

Everton vs Fulham — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Fulham (38%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

EvertonPolčas:00Fulham
10Strely14
5Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/02/26Fulham1–2Everton2.10/3.25/3.75
08/11/25Everton2–0Fulham2.23/3.33/3.41
10/05/25Fulham1–3Everton1.85/3.48/4.47
26/10/24Everton1–1Fulham2.77/3.31/2.63
30/01/24Fulham0–0Everton2.40/3.31/2.99
12/08/23Everton0–1Fulham2.19/3.35/3.22
15/04/23Everton1–3Fulham2.06/3.38/3.78
29/10/22Fulham0–0Everton2.35/3.42/3.06
14/02/21Everton0–2Fulham1.91/3.57/4.21
22/11/20Fulham2–3Everton3.99/3.82/1.89

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Everton

V 448R 356P 452
Nad 2,546
Goals scored1593

Vonkajšia bilancia: Fulham

V 218R 183P 315
Nad 2,551
Goals scored838

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026