Menu

Nizhny Novgorod vs Spartak Moscow

Stadion Nizhny Novgorod, Nizhniy Novgorod5. mája 2024 o 18:00

Udalosti zápasu

Nizhny Novgorod
Spartak Moscow
Výkop
18′Manfred Ugalde
Kirill Gotsuk33′
Polčas
K. KuchaevV. Karapuzov
57′
62′
A. ZinkovskiyM. Ignatov
62′
M. UgaldeA. Sobolev
N. KutateladzeJ. Boselli
67′
71′
R. ZobninD. Khlusevich
M. StamatovD. Vedernikov
84′
N. ErmakovZé Turbo
84′
84′
P. MaslovTomás Tavares
84′
R. LitvinovD. Prutsev
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
2Shots off Goal6
6Total Shots21
3Blocked Shots8
4Shots insidebox13
2Shots outsidebox8
12Fouls8
3Corner Kicks13
0Offsides1
23%Ball Possession77%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
185Total passes661
106Passes accurate556
57%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nizhny Novgorod je 6.65, v porovnaní s 6.67 u Spartak Moscow. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nizhny Novgorod je N. Kalinskiy (6.72), u Spartak Moscow je to N. Umyarov (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nizhny Novgorod prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Spartak Moscow je to 9 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Ugalde (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nizhny Novgorod nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Spartak Moscow má 3 obrancov s priemerom 6.30. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nizhny Novgorod nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 4 u Spartak Moscow s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nizhny Novgorod nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u Spartak Moscow s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Nizhny Novgorod a 81% u Spartak Moscow. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nizhny Novgorod nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Spartak Moscow. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nizhny Novgorod je 26.5 (najmladší: N. Ermakov (22), najstarší: N. Kalinskiy (32)), zatiaľ čo Spartak Moscow má priemer 26.6 (najmladší: D. Denisov (23), najstarší: R. Zobnin (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nizhny Novgorod majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 18 u Spartak Moscow. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nizhny Novgorod5-3-23-4-3Spartak Moscow
GKDEFMIDFWD
25Nigmatu.89Stotskiy88Glushch.24Gotsuk2Aleksan.11Stamatov78Kalinsk.10Troshec.18Kuchaev23Kutatel.19Ermakov98Maksime.39Maslov4Duarte23Chernov97Denisov68Litvinov18Umyarov47Zobnin77Bongonda9Ugalde17Zinkovs.

Náhradníci

Tréner: S. Ilić

Náhradníci

Tréner: V. Slišković

Nizhny NovgorodSila pozíciíSpartak Moscow
6.65
Ø Hodnotenie
6.67
Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (5 v 3)6.30
0G 0A0G 0A
6.72Záložník (3 v 4)6.88
0G 0A3G 7A
6.62Útočník (2 v 3)6.64
0G 0A6G 1A
Nizhny Novgorod5-3-2
25BrankárA. Nigmatullin
89ObrancaD. Stotskiy
88ObrancaK. Glushchenkov
24ObrancaK. Gotsuk
2ObrancaV. Aleksandrov6.6
11ObrancaM. Stamatov
78ZáložníkN. Kalinskiy6.7
10ZáložníkA. Troshechkin
18ZáložníkK. Kuchaev
23ÚtočníkN. Kutateladze
19ÚtočníkN. Ermakov6.6
Spartak Moscow3-4-3
98BrankárA. Maksimenko6.7
39ObrancaP. Maslov
4ObrancaA. Duarte6.3
23ObrancaN. Chernov6.3
97ZáložníkD. Denisov6.7
68ZáložníkR. Litvinov7.01G3A
18ZáložníkN. Umyarov7.03A
47ZáložníkR. Zobnin6.82G1A
77ÚtočníkT. Bongonda6.6
9ÚtočníkM. Ugalde6.75G1A
17ÚtočníkA. Zinkovskiy6.61G

Prehľad zápasu

Nizhny Novgorod a Spartak Moscow remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2023. Bolo udelených 2 žltých kariet. Nizhny Novgorod mal 23% držanie lopty, Spartak Moscow mal 77%. Nizhny Novgorod mal 6 striel (1 na bránu), Spartak Moscow mal 21 (7 na bránu). Nizhny Novgorod urobil 4 striedaní, Spartak Moscow urobil 5.

Rivalita od 2021

Nizhny Novgorod vs Spartak Moscow vzájomné výsledky

11 stretnutí
Nizhny Novgorod
1
výhier
Remízy
2
Spartak Moscow
8
výhier
Góly spolu
28 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
7/11 · 64%

Aktuálna forma

Nizhny Novgorod

LLLDDL

Spartak Moscow

LWLWDD

Predpoveď zápasu

Nizhny Novgorod

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Spartak Moscow

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Spartak Moscow

0%Forma100%
44%Útok56%
21%Obrana79%
7%Vzájomné zápasy93%

Zranenia a stopky

Nizhny Novgorod

  • OtáznyK. Bozhenov
  • OtáznyM. Maiga
  • OtáznyK. Maradishvili
  • OtáznyI. Zhigulev

Spartak Moscow

  • OtáznyC. Martins Pereira
  • OtáznyQ. Promes
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026