Menu

Pfc Sochi vs Lokomotiv Moscow

Olimpiyskiy Stadion Fisht, Sochi27. augusta 2023 o 19:00
Domáci

PFC Sochi

01
Rozhodca: A. Sukhoy

Udalosti zápasu

PFC Sochi
Lokomotiv Moscow
Výkop
Christian Noboa31′
38′Dmitriy Barinov
45+2′Dmitry Rybchinskiy
Polčas
57′
M. Glushenkov

asistencia: A. Dzyuba

A. YusupovMiguel Silveira
63′
I. IgnatyevG. Melkadze
63′
63′
M. GlushenkovR. Zhemaletdinov
T. MargasovJ. Medveděv
64′
65′
D. RybchinskiyS. Pinyaev
A. MakarchukK. Zaika
72′
V. LitvinovV. Angban
80′
81′Maksim Nenakhov
84′
M. NenakhovA. Silyanov
85′
A. KarpukasK. Maradishvili
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal9
3Shots off Goal1
9Total Shots13
6Blocked Shots3
5Shots insidebox9
4Shots outsidebox4
5Fouls11
3Corner Kicks3
3Offsides0
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves0
405Total passes360
276Passes accurate246
68%Passes %68%
0.79expected_goals1.30

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy PFC Sochi je 6.60, v porovnaní s 6.80 u Lokomotiv Moscow. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč PFC Sochi je K. Kravtsov (6.73), u Lokomotiv Moscow je to A. Karpukas (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky PFC Sochi prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 0 asistenciami, na čele s K. Kravtsov (3G). U Lokomotiv Moscow je to 6 gólov a 11 asistencií s lídrom D. Barinov (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

PFC Sochi nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Lokomotiv Moscow má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

PFC Sochi nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 5 u Lokomotiv Moscow s hodnotením 7.17. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

PFC Sochi nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 1 u Lokomotiv Moscow s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u PFC Sochi a 77% u Lokomotiv Moscow. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu PFC Sochi nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Lokomotiv Moscow. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky PFC Sochi je 28.0 (najmladší: K. Kravtsov (23), najstarší: N. Zabolotny (35)), zatiaľ čo Lokomotiv Moscow má priemer 26.2 (najmladší: A. Karpukas (23), najstarší: I. Lantratov (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu PFC Sochi majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 17 u Lokomotiv Moscow. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

PFC Sochi3-4-2-14-2-3-1Lokomotiv Moscow
GKDEFMIDFWD
12Zabolot.4Litvinov3Drkušić45Miladin.34Margasov14Kravtsov16Noboa17Makarch.7Kramarič6Yusupov10Ignatyev22Lantrat.24Nenakhov85Morozov3Fasson71Tiknizy.6Barinov93Karpukas94Rybchin.15Glushen.11Miranch.7Dzyuba

Náhradníci

Tréner: D. Khokhlov

Náhradníci

Tréner: M. Galaktionov

PFC SochiSila pozíciíLokomotiv Moscow
6.60
Ø Hodnotenie
6.80
Brankár (1 v 1)6.20
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (3 v 4)6.75
0G 0A2G 5A
6.62Záložník (4 v 5)7.17
3G 0A4G 6A
6.52Útočník (3 v 1)
3G 0A0G 0A
PFC Sochi3-4-2-1
12BrankárN. Zabolotny
4ObrancaV. Litvinov6.7
3ObrancaV. Drkušić
45ObrancaI. Miladinović
34ZáložníkT. Margasov
14ZáložníkK. Kravtsov6.73G
16ZáložníkC. Noboa
17ZáložníkA. Makarchuk6.5
7ÚtočníkM. Kramarič6.53G
6ÚtočníkA. Yusupov
10ÚtočníkI. Ignatyev
Lokomotiv Moscow4-2-3-1
22BrankárI. Lantratov6.2
24ObrancaM. Nenakhov6.61A
85ObrancaE. Morozov6.82A
3ObrancaLucas Fasson6.82G2A
71ObrancaN. Tiknizyan
6ZáložníkD. Barinov7.13G4A
93ZáložníkA. Karpukas7.21G2A
94ZáložníkD. Rybchinskiy
15ZáložníkM. Glushenkov
11ZáložníkAnton Miranchuk
7ÚtočníkA. Dzyuba

Prehľad zápasu

Lokomotiv Moscow zdolal PFC Sochi 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: M. Glushenkov 57′. Bolo udelených 4 žltých kariet. PFC Sochi mal 53% držanie lopty, Lokomotiv Moscow mal 47%. PFC Sochi mal 9 striel (0 na bránu), Lokomotiv Moscow mal 13 (9 na bránu). Očakávané góly: PFC Sochi 0.79 — Lokomotiv Moscow 1.30. PFC Sochi urobil 5 striedaní, Lokomotiv Moscow urobil 4.

Rivalita od 2019

PFC Sochi vs Lokomotiv Moscow vzájomné výsledky

13 stretnutí
PFC Sochi
2
výhier
Remízy
3
Lokomotiv Moscow
8
výhier
Góly spolu
39 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
6/13 · 46%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

PFC Sochi

WLWWWL

Lokomotiv Moscow

DLDWDL

Predpoveď zápasu

PFC Sochi

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Lokomotiv Moscow

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Lokomotiv Moscow

50%Forma50%
47%Útok53%
56%Obrana44%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

PFC Sochi

  • OtáznyS. Agbalaka
  • OtáznyL. Djordjevic
  • OtáznyT. Shipunov

Lokomotiv Moscow

  • OtáznyS. Magkeev
  • OtáznyE. Pogostnov
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026