Menu

Burnley vs Bournemouth

Turf Moor, Burnley3. marca 2024 o 14:00
Domáci

Burnley

02
Rozhodca: D. Coote

Udalosti zápasu

Burnley
Bournemouth
Výkop
Dara O'Shea1′
12′
M. SenesiC. Mepham
13′
J. Kluivert

asistencia: L. Cook

41′Antoine Semenyo
44′Justin Kluivert
Polčas
46′
R. ChristieA. Scott
Vitinho68′
68′Marcus Tavernier
J. Bruun LarsenZ. Amdouni
69′
73′
J. KluivertP. Billing
VitinhoB. Manuel
77′
84′Adam Smith
88′
A. Semenyo

asistencia: L. Cook

89′
M. KerkezDango Ouattara
89′
D. SolankeE. Ünal
D. OSheaJ. Rodríguez
90′
J. CullenJ. Guðmunds­son
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
8Shots off Goal6
20Total Shots10
6Blocked Shots1
11Shots insidebox8
9Shots outsidebox2
8Fouls13
7Corner Kicks2
2Offsides4
75%Ball Possession25%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
608Total passes206
497Passes accurate116
82%Passes %56%
1.49expected_goals1.12

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Burnley je 6.68, v porovnaní s 6.84 u Bournemouth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Burnley je J. Cullen (6.91), u Bournemouth je to M. Senesi (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Burnley prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Cullen (2G). U Bournemouth je to 20 gólov a 15 asistencií s lídrom A. Semenyo (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Burnley nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Bournemouth má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Burnley nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Bournemouth s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Burnley nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 1 u Bournemouth s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Burnley a 79% u Bournemouth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Burnley nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Bournemouth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Burnley je 26.3 (najmladší: M. Esteve (23), najstarší: J. Cullen (29)), zatiaľ čo Bournemouth má priemer 27.5 (najmladší: I. Zabarnyi (23), najstarší: A. Smith (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Burnley majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 21 u Bournemouth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Burnley4-4-24-2-3-1Bournemouth
GKDEFMIDFWD
1Trafford20Assignon2O'Shea33Esteve3Taylor22Vitinho16Berge24Cullen47Odobert23Fofana34Larsen1Neto15Smith27Zabarnyi25Senesi3Kerkez10Christie4Cook24Semenyo19Kluivert16Taverni.9Solanke

Náhradníci

Tréner: V. Kompany

Náhradníci

Tréner: Andoni Iraola

BurnleySila pozíciíBournemouth
6.68
Ø Hodnotenie
6.84
6.63Obranca (4 v 4)6.87
0G 0A0G 7A
6.91Záložník (4 v 5)6.82
2G 2A20G 8A
6.51Útočník (2 v 1)
0G 1A0G 0A
Burnley4-4-2
1BrankárJ. Trafford
20ObrancaL. Assignon
2ObrancaD. O'Shea
33ObrancaM. Esteve6.6
3ObrancaC. Taylor
22ZáložníkVitinho
16ZáložníkS. Berge
24ZáložníkJ. Cullen6.92G2A
47ZáložníkW. Odobert
23ÚtočníkD. Fofana
34ÚtočníkJ. Bruun Larsen6.51A
Bournemouth4-2-3-1
1BrankárNeto
15ObrancaA. Smith6.52A
27ObrancaI. Zabarnyi6.9
25ObrancaM. Senesi7.25A
3ObrancaM. Kerkez
10ZáložníkR. Christie6.72G
4ZáložníkL. Cook6.91A
24ZáložníkA. Semenyo7.110G3A
19ZáložníkJ. Kluivert6.62G
16ZáložníkM. Tavernier6.86G4A
9ÚtočníkD. Solanke

Prehľad zápasu

Bournemouth zdolal Burnley 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: J. Kluivert 13′, A. Semenyo 88′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Burnley mal 75% držanie lopty, Bournemouth mal 25%. Burnley mal 20 striel (6 na bránu), Bournemouth mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Burnley 1.49 — Bournemouth 1.12. Burnley urobil 4 striedaní, Bournemouth urobil 5.

Rivalita od 2013

Burnley vs Bournemouth vzájomné výsledky

15 stretnutí
Burnley
7
výhier
Remízy
4
Bournemouth
4
výhier
Góly spolu
43 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
10/15 · 67%
Nad 2,5
9/15 · 60%

Aktuálna forma

Burnley

DLLLLL

Bournemouth

WWDWWD

Predpoveď zápasu

Burnley

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Bournemouth

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Bournemouth

25%Forma75%
44%Útok56%
33%Obrana67%
60%Vzájomné zápasy40%

Zranenia a stopky

Burnley

  • OtáznyJ. Beyer
  • OtáznyJ. Brownhill
  • OtáznyL. Foster
  • OtáznyL. Koleosho
  • OtáznyA. Ramsey
  • OtáznyN. Redmond

Bournemouth

  • OtáznyM. Aarons
  • OtáznyT. Adams
  • OtáznyR. Fredericks
  • OtáznyJ. Hill
  • OtáznyL. Kelly

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Burnley5výhry
2remízy10 stretnutí
Bournemouth3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (25%) — kurzy môžu podceňovať Burnley.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 26.9%Remíza 26.7%Hostia 51.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.603.601.91
Max3.793.831.96
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Bournemouth · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh25.5%25.2%49.3%
Verejný trh25.2%26.3%48.5%
Δ0.3%1.1%0.8%

Burnley vs Bournemouth — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Bournemouth
Výsledok vs. Trh: Bournemouth (52%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BurnleyPolčas:01Bournemouth
20Strely10
6Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
14/03/26Burnley0–0Bournemouth4.10/3.80/1.83
20/12/25Bournemouth1–1Burnley1.48/4.49/6.62
03/03/24Burnley0–2Bournemouth3.71/3.74/1.94
28/10/23Bournemouth2–1Burnley2.12/3.62/3.35
22/02/20Burnley3–0Bournemouth2.12/3.29/3.72
21/12/19Bournemouth0–1Burnley2.45/3.39/2.94
06/04/19Bournemouth1–3Burnley2.08/3.58/3.70
22/09/18Burnley4–0Bournemouth2.92/3.37/2.53
13/05/18Burnley1–2Bournemouth2.18/3.46/3.50
29/11/17Bournemouth1–2Burnley1.98/3.39/4.33

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Burnley

V 92R 93P 192
Nad 2,548
Goals scored376

Vonkajšia bilancia: Bournemouth

V 107R 85P 147
Nad 2,560
Goals scored445

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026