Menu

Brentford vs Chelsea

Gtech Community Stadium, Brentford, Middlesex2. marca 2024 o 16:00
Domáci

Brentford

22
Hostia

Chelsea

Rozhodca: J. Gillett

Udalosti zápasu

Brentford
Chelsea
Výkop
35′
N. Jackson

asistencia: M. Gusto

38′Conor Gallagher
Polčas
M. Roerslev
50′
Vitaly Janelt57′
Y. Wissa

asistencia: F. Onyeka

69′
71′
E. FernándezM. Mudryk
Frank Onyeka73′
F. OnyekaM. Jensen
77′
79′
L. ColwillR. Sterling
83′
A. Disasi

asistencia: C. Palmer

Y. WissaN. Maupay
87′
V. JaneltY. Yarmoliuk
87′
Zanka90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
7Shots off Goal6
14Total Shots17
2Blocked Shots5
9Shots insidebox9
5Shots outsidebox8
10Fouls9
0Corner Kicks6
1Offsides4
32%Ball Possession68%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
297Total passes642
206Passes accurate545
69%Passes %85%
1.83expected_goals1.81

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brentford je 6.74, v porovnaní s 6.85 u Chelsea. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brentford je V. Janelt (6.93), u Chelsea je to M. Caicedo (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brentford prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 8 asistenciami, na čele s N. Collins (1G). U Chelsea je to 26 gólov a 9 asistencií s lídrom E. Fernández (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brentford nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Chelsea má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brentford nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 5 u Chelsea s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brentford nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Chelsea s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Brentford a 88% u Chelsea. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brentford nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Chelsea. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brentford je 26.2 (najmladší: N. Collins (24), najstarší: K. Ajer (27)), zatiaľ čo Chelsea má priemer 23.6 (najmladší: L. Colwill (22), najstarší: T. Chalobah (26)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brentford majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 23 u Chelsea. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brentford3-5-23-5-2Chelsea
GKDEFMIDFWD
1Flekken13Jørgens.20Ajer22Collins30Roerslev15Onyeka6Nørgaard27Janelt12Reguilón17Toney11Wissa28Petrović2Disasi14Chalobah26Colwill27Gusto23Gallagh.25Caicedo8Fernánd.21Chilwell20Palmer15Jackson

Náhradníci

Tréner: T. Frank

Náhradníci

Tréner: M. Pochettino

BrentfordSila pozíciíChelsea
6.74
Ø Hodnotenie
6.85
6.70Obranca (3 v 3)6.88
1G 3A3G 0A
6.79Záložník (5 v 5)6.99
1G 5A14G 7A
Útočník (2 v 2)6.59
0G 0A9G 2A
Brentford3-5-2
1BrankárM. Flekken
13ObrancaM. Jørgensen
20ObrancaK. Ajer6.71A
22ObrancaN. Collins6.71G2A
30ZáložníkM. Roerslev
15ZáložníkF. Onyeka6.61A
6ZáložníkC. Nørgaard
27ZáložníkV. Janelt6.91G4A
12ZáložníkSergio Reguilón
17ÚtočníkI. Toney
11ÚtočníkY. Wissa
Chelsea3-5-2
28BrankárĐ. Petrović
2ObrancaA. Disasi
14ObrancaT. Chalobah7.03G
26ObrancaL. Colwill6.8
27ZáložníkM. Gusto6.72G3A
23ZáložníkC. Gallagher
25ZáložníkM. Caicedo7.23G1A
8ZáložníkE. Fernández7.29G3A
21ZáložníkB. Chilwell
20ÚtočníkC. Palmer7.09G1A
15ÚtočníkN. Jackson6.21A

Prehľad zápasu

Brentford a Chelsea remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: N. Jackson 35′, M. Roerslev 50′, Y. Wissa 69′, A. Disasi 83′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Brentford mal 32% držanie lopty, Chelsea mal 68%. Brentford mal 14 striel (5 na bránu), Chelsea mal 17 (6 na bránu). Očakávané góly: Brentford 1.83 — Chelsea 1.81. Brentford urobil 3 striedaní, Chelsea urobil 2.

Rivalita od 2013

Brentford vs Chelsea vzájomné výsledky

13 stretnutí
Brentford
3
výhier
Remízy
4
Chelsea
6
výhier
Góly spolu
33 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
4/13 · 31%
Nad 2,5
6/13 · 46%

Aktuálna forma

Brentford

LWLDDD

Chelsea

DLWLLL

Predpoveď zápasu

Brentford

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Chelsea

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Brentford or draw and +1.5 goals

30%Forma70%
43%Útok57%
45%Obrana55%
71%Vzájomné zápasy29%

Zranenia a stopky

Brentford

  • OtáznyJ. Dasilva
  • OtáznyR. Henry
  • OtáznyA. Hickey
  • OtáznyB. Mbeumo
  • OtáznyB. Mee
  • OtáznyE. Pinnock
  • OtáznyK. Schade

Chelsea

  • OtáznyB. Badiashile
  • OtáznyC. Chukwuemeka
  • OtáznyW. Fofana
  • OtáznyR. James
  • OtáznyR. Lavia
  • OtáznyC. Nkunku
  • OtáznyL. Ugochukwu

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Brentford3výhry
4remízy10 stretnutí
Chelsea3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (32%) — kurzy môžu podceňovať Chelsea.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 32.5%Remíza 26.2%Hostia 45.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.043.752.15
Max3.103.952.21
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:Chelsea · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh31.8%24.5%43.7%
Verejný trh30.6%25.3%44.1%
Δ1.2%0.8%0.4%

Brentford vs Chelsea — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Chelsea (46%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BrentfordPolčas:01Chelsea
14Strely17
5Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/01/26Chelsea2–0Brentford1.73/4.00/4.75
13/09/25Brentford2–2Chelsea4.56/3.92/1.75
06/04/25Brentford0–0Chelsea3.23/3.70/2.16
15/12/24Chelsea2–1Brentford1.34/5.85/7.81
02/03/24Brentford2–2Chelsea3.08/3.82/2.19
28/10/23Chelsea0–2Brentford1.64/4.05/5.36
26/04/23Chelsea0–2Brentford1.70/3.91/4.94
19/10/22Brentford0–0Chelsea4.73/3.83/1.74
02/04/22Chelsea1–4Brentford1.34/4.98/10.23
16/10/21Brentford0–1Chelsea6.56/3.77/1.59

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Brentford

V 68R 47P 72
Nad 2,556
Goals scored280

Vonkajšia bilancia: Chelsea

V 666R 308P 285
Nad 2,551
Goals scored2155

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026