Menu

Nottingham Forest vs Arsenal

The City Ground, Nottingham, Nottinghamshire30. januára 2024 o 20:30
Domáci

Nottingham Forest

12
Hostia

Arsenal

Rozhodca: S. Hooper

Udalosti zápasu

Nottingham Forest
Arsenal
Výkop
40′Gabriel Jesus
Polčas
C. WoodT. Awoniyi
46′
N. DomínguezC. Hudson-Odoi
64′
65′
Gabriel Jesus

asistencia: O. Zinchenko

O. MangalaR. Yates
71′
71′
E. Smith RoweK. Havertz
72′
B. Saka

asistencia: Gabriel Jesus

N. WilliamsA. Elanga
78′
78′
Gabriel MartinelliL. Trossard
78′
Gabriel JesusE. Nketiah
T. Awoniyi

asistencia: G. Montiel

89′
90+2′
M. ØdegaardJorginho
90+2′
O. ZinchenkoJ. Kiwior
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
3Shots off Goal7
9Total Shots19
3Blocked Shots9
5Shots insidebox12
4Shots outsidebox7
6Fouls7
2Corner Kicks10
1Offsides3
27%Ball Possession73%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
268Total passes759
195Passes accurate676
73%Passes %89%
0.46expected_goals1.32

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nottingham Forest je 6.88, v porovnaní s 7.00 u Arsenal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nottingham Forest je Murillo (7.02), u Arsenal je to D. Rice (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nottingham Forest prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 8 asistenciami, na čele s M. Gibbs-White (13G). U Arsenal je to 19 gólov a 22 asistencií s lídrom B. Saka (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nottingham Forest nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo Arsenal má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nottingham Forest nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 3 u Arsenal s hodnotením 7.23. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nottingham Forest nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Arsenal s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Nottingham Forest a 80% u Arsenal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nottingham Forest nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Arsenal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nottingham Forest je 26.6 (najmladší: Murillo (23), najstarší: C. Wood (34)), zatiaľ čo Arsenal má priemer 26.8 (najmladší: W. Saliba (24), najstarší: David Raya (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nottingham Forest majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 23 u Arsenal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nottingham Forest4-2-3-14-3-3Arsenal
GKDEFMIDFWD
1Turner29Montiel32Omobami.40Murillo15Toffolo28Danilo5Mangala7Williams10Gibbs-W.16Domíngu.11Wood22Raya4White2Saliba6Magalhã.35Zinchen.8Ødegaard41Rice10Rowe7Saka9Jesus11Martine.

Náhradníci

Tréner: Nuno Espírito Santo

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta

Nottingham ForestSila pozíciíArsenal
6.88
Ø Hodnotenie
7.00
Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 4)7.07
1G 0A4G 5A
6.89Záložník (5 v 3)7.23
16G 8A5G 10A
6.70Útočník (1 v 3)6.79
3G 0A10G 7A
Nottingham Forest4-2-3-1
1BrankárM. Turner
29ObrancaG. Montiel
32ObrancaA. Omobamidele
40ObrancaMurillo7.01G
15ObrancaH. Toffolo
28ZáložníkDanilo
5ZáložníkO. Mangala
7ZáložníkN. Williams6.92G3A
10ZáložníkM. Gibbs-White6.913G4A
16ZáložníkN. Domínguez6.81G1A
11ÚtočníkC. Wood6.73G
Arsenal4-3-3
22BrankárDavid Raya6.9
4ObrancaB. White6.91A
2ObrancaW. Saliba7.01G
6ObrancaGabriel Magalhães7.43G4A
35ObrancaO. Zinchenko7.0
8ZáložníkM. Ødegaard7.01G5A
41ZáložníkD. Rice7.44G5A
10ZáložníkE. Smith Rowe
7ÚtočníkB. Saka7.37G4A
9ÚtočníkGabriel Jesus6.52G
11ÚtočníkGabriel Martinelli6.61G3A

Prehľad zápasu

Arsenal zdolal Nottingham Forest 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: Gabriel Jesus 65′, B. Saka 72′, T. Awoniyi 89′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Nottingham Forest mal 27% držanie lopty, Arsenal mal 73%. Nottingham Forest mal 9 striel (3 na bránu), Arsenal mal 19 (3 na bránu). Očakávané góly: Nottingham Forest 0.46 — Arsenal 1.32. Nottingham Forest urobil 4 striedaní, Arsenal urobil 5.

Rivalita od 2025

Nottingham Forest vs Arsenal vzájomné výsledky

2 stretnutí
Nottingham Forest
0
výhier
Remízy
1
Arsenal
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Nottingham Forest

WWWWWD

Arsenal

WWDWLD

Predpoveď zápasu

Nottingham Forest

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Arsenal

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Arsenal

46%Forma54%
50%Útok50%
33%Obrana67%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

Nottingham Forest

  • OtáznyO. Aina
  • OtáznyS. Aurier
  • OtáznyW. Boly
  • OtáznyC. Kouyate
  • OtáznyM. Niakhate
  • OtáznyD. Origi
  • OtáznyI. Sangare
  • OtáznyN. Tavares

Arsenal

  • OtáznyM. Elneny
  • OtáznyT. Partey
  • OtáznyJ. Timber
  • OtáznyT. Tomiyasu
  • OtáznyF. Vieira

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Arsenal dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Nottingham Forest1výhry
2remízy8 stretnutí
Arsenal5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

63%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (12%) — kurzy môžu podceňovať Nottingham Forest.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 12.9%Remíza 20.1%Hostia 72.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min7.504.801.35
Max8.005.141.40
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:Arsenal · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh12.4%18.8%68.8%
Verejný trh12.7%19.1%68.2%

Nottingham Forest vs Arsenal — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Arsenal
Výsledok vs. Trh: Arsenal (72%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Nottingham ForestPolčas:00Arsenal
9Strely19
3Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/01/26Nottingham Forest0–0Arsenal6.00/4.33/1.53
13/09/25Arsenal3–0Nottingham Forest1.38/5.13/8.07
26/02/25Nottingham Forest0–0Arsenal3.94/3.50/1.96
23/11/24Arsenal3–0Nottingham Forest1.39/4.79/9.08
30/01/24Nottingham Forest1–2Arsenal7.76/4.98/1.38
12/08/23Arsenal2–1Nottingham Forest1.16/7.12/14.22
20/05/23Nottingham Forest1–0Arsenal5.37/4.38/1.58
30/10/22Arsenal5–0Nottingham Forest1.20/6.97/14.62

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Nottingham Forest

V 95R 86P 121
Nad 2,547
Goals scored365

Vonkajšia bilancia: Arsenal

V 699R 305P 252
Nad 2,554
Goals scored2287

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026