Menu

Bournemouth vs Fulham

Vitality Stadium, Bournemouth, Dorset26. decembra 2023 o 16:00
Domáci

Bournemouth

30
Hostia

Fulham

Rozhodca: T. Robinson

Udalosti zápasu

Bournemouth
Fulham
Výkop
J. Kluivert

asistencia: A. Scott

44′
Polčas
62′Andreas Pereira
62′Bernd Leno
D. Solanke

Penalty

62′
A. SemenyoL. Sinisterra
72′
J. KluivertP. Billing
73′
73′
K. TeteT. Castagne
73′
B. De Cordova-ReidH. Wilson
82′
A. RobinsonF. Ballo-Touré
83′
Andreas PereiraCarlos Vinícius
83′
T. CairneyS. Lukić
M. TavernierD. Brooks
88′
L. Sinisterra

asistencia: D. Brooks

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal1
16Total Shots8
8Blocked Shots4
10Shots insidebox4
6Shots outsidebox4
10Fouls10
6Corner Kicks5
3Offsides0
43%Ball Possession57%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
403Total passes548
327Passes accurate462
81%Passes %84%
1.82expected_goals0.28

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bournemouth je 6.91, v porovnaní s 6.83 u Fulham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bournemouth je Dango Ouattara (7.30), u Fulham je to A. Iwobi (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bournemouth prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 14 asistenciami, na čele s A. Semenyo (10G). U Fulham je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Iwobi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bournemouth nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Fulham má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bournemouth nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Fulham s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bournemouth nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Fulham s priemerom 6.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Bournemouth a 78% u Fulham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bournemouth nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Fulham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bournemouth je 26.3 (najmladší: A. Scott (22), najstarší: A. Smith (34)), zatiaľ čo Fulham má priemer 29.1 (najmladší: Rodrigo Muniz (24), najstarší: T. Cairney (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bournemouth majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u Fulham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bournemouth4-2-3-14-2-3-1Fulham
GKDEFMIDFWD
1Neto15Smith27Zabarnyi25Senesi11Ouattara14Scott10Christie24Semenyo19Kluivert16Taverni.9Solanke17Leno2Tete4Adarabi.3Bassey33Robinson26Palhinha10Cairney14Cordova.18Pereira22Iwobi19Muniz

Náhradníci

Tréner: Andoni Iraola

Náhradníci

Tréner: Marco Silva

BournemouthSila pozíciíFulham
6.91
Ø Hodnotenie
6.83
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)6.84
0G 6A2G 0A
6.86Záložník (5 v 5)6.89
23G 8A5G 3A
Útočník (1 v 1)6.57
0G 0A1G 1A
Bournemouth4-2-3-1
1BrankárNeto
15ObrancaA. Smith6.51A
27ObrancaI. Zabarnyi6.9
25ObrancaM. Senesi7.25A
11ObrancaDango Ouattara7.3
14ZáložníkA. Scott7.13G1A
10ZáložníkR. Christie6.82G
24ZáložníkA. Semenyo7.110G3A
19ZáložníkJ. Kluivert6.62G
16ZáložníkM. Tavernier6.86G4A
9ÚtočníkD. Solanke
Fulham4-2-3-1
17BrankárB. Leno6.9
2ObrancaK. Tete6.91G
4ObrancaT. Adarabioyo
3ObrancaC. Bassey6.81G
33ObrancaA. Robinson6.8
26ZáložníkJoão Palhinha
10ZáložníkT. Cairney6.71G
14ZáložníkB. De Cordova-Reid
18ZáložníkAndreas Pereira
22ZáložníkA. Iwobi7.14G3A
19ÚtočníkRodrigo Muniz6.61G1A

Prehľad zápasu

Bournemouth zdolal Fulham 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: J. Kluivert 44′, D. Solanke 62′ (pen.), L. Sinisterra 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Bournemouth mal 43% držanie lopty, Fulham mal 57%. Bournemouth mal 16 striel (4 na bránu), Fulham mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Bournemouth 1.82 — Fulham 0.28. Bournemouth urobil 3 striedaní, Fulham urobil 5.

Rivalita od 2025

Bournemouth vs Fulham vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bournemouth
1
výhier
Remízy
0
Fulham
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bournemouth

WDWWDD

Fulham

LWDLWD

Predpoveď zápasu

Bournemouth

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fulham

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Bournemouth or draw

68%Forma32%
50%Útok50%
64%Obrana36%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Bournemouth

  • OtáznyT. Adams
  • OtáznyR. Fredericks
  • OtáznyL. Kelly
  • OtáznyE. Marcondes
  • OtáznyH. J. Traore
  • OtáznyL. Cook
  • OtáznyM. Kerkez
  • OtáznyD. Randolph

Fulham

  • OtáznyR. Jimenez
  • OtáznyA. Traore
  • OtáznyT. Ream
  • OtáznyWillian

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Bournemouth dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bournemouth5výhry
2remízy9 stretnutí
Fulham2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

78%

Zápasy s 3+ gólmi

56%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (44%) — kurzy môžu podceňovať Bournemouth.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.0%Remíza 27.8%Hostia 31.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.503.10
Max2.223.693.20
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:Bournemouth · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh43.6%26.2%30.2%
Verejný trh44.1%26.3%29.6%

Bournemouth vs Fulham — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Bournemouth
Výsledok vs. Trh: Bournemouth (46%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BournemouthPolčas:10Fulham
16Strely8
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/10/25Bournemouth3–1Fulham1.97/3.55/3.92
14/04/25Bournemouth1–0Fulham2.16/3.56/3.34
29/12/24Fulham2–2Bournemouth2.36/3.60/2.89
10/02/24Fulham3–1Bournemouth2.36/3.57/2.82
26/12/23Bournemouth3–0Fulham2.17/3.60/3.17
01/04/23Bournemouth2–1Fulham2.55/3.33/2.81
15/10/22Fulham2–2Bournemouth1.88/3.71/4.08
20/04/19Bournemouth0–1Fulham1.66/4.31/5.10
27/10/18Fulham0–3Bournemouth2.87/3.73/2.41

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bournemouth

V 105R 84P 147
Nad 2,560
Goals scored438

Vonkajšia bilancia: Fulham

V 218R 183P 315
Nad 2,551
Goals scored838

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026