Menu

Everton vs Manchester United

Goodison Park, Liverpool26. novembra 2023 o 17:30
Domáci

Everton

03
Rozhodca: J. Brooks

Udalosti zápasu

Everton
Manchester United
Výkop
3′
A. Garnacho

asistencia: Diogo Dalot

Ashley Young21′
Abdoulaye Doucouré29′
Polčas
VAR
53′Penalty confirmed
56′
M. Rashford

Penalty

72′
A. GarnachoF. Pellistri
72′
K. MainooS. Amrabat
D. McNeilA. Danjuma
73′
A. YoungN. Patterson
73′
75′
A. Martial

asistencia: Bruno Fernandes

76′
L. ShawA. Wan-Bissaka
D. Calvert-LewinYoussef Chermiti
82′
85′
A. MartialH. Mejbri
Idrissa Gueye90+2′
A. DoucouréL. Dobbin
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
12Shots off Goal5
24Total Shots9
6Blocked Shots0
14Shots insidebox7
10Shots outsidebox2
10Fouls8
6Corner Kicks5
2Offsides2
51%Ball Possession49%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
443Total passes444
345Passes accurate338
78%Passes %76%
2.47expected_goals2.22

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Everton je 6.95, v porovnaní s 7.15 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Everton je J. Garner (7.22), u Manchester United je to M. Rashford (8.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Everton prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 16 asistenciami, na čele s J. Tarkowski (2G). U Manchester United je to 13 gólov a 27 asistencií s lídrom Bruno Fernandes (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Everton nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Manchester United má 4 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Everton nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Manchester United s hodnotením 7.41. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Everton nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 1 u Manchester United s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Everton a 85% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Everton nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Everton je 28.9 (najmladší: J. Branthwaite (23), najstarší: I. Gueye (36)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 27.1 (najmladší: K. Mainoo (20), najstarší: H. Maguire (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Everton majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Everton4-4-1-14-2-3-1Manchester United
GKDEFMIDFWD
1Pickford18Young6Tarkows.32Branthw.19Mykolen.11Harrison37Garner27Gueye7McNeil16Doucouré9Calvert.24Onana20Dalot5Maguire2Lindelöf23Shaw39McTomin.37Mainoo10Rashford8Fernand.17Garnacho9Martial

Náhradníci

Tréner: S. Dyche

Náhradníci

Tréner: E. ten Hag

EvertonSila pozíciíManchester United
6.95
Ø Hodnotenie
7.15
7.07Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.81
3G 4A2G 6A
6.88Záložník (4 v 5)7.41
4G 11A11G 21A
6.90Útočník (2 v 1)
0G 1A0G 0A
Everton4-4-1-1
1BrankárJ. Pickford7.1
18ObrancaA. Young
6ObrancaJ. Tarkowski7.22G3A
32ObrancaJ. Branthwaite7.01G
19ObrancaV. Mykolenko6.71A
11ZáložníkJ. Harrison
37ZáložníkJ. Garner7.22G7A
27ZáložníkI. Gueye6.82G3A
7ZáložníkD. McNeil6.61A
16ÚtočníkA. Doucouré6.91A
9ÚtočníkD. Calvert-Lewin
Manchester United4-2-3-1
24BrankárA. Onana
20ObrancaDiogo Dalot6.91G3A
5ObrancaH. Maguire6.91G2A
2ObrancaV. Lindelöf
23ObrancaL. Shaw6.71A
39ZáložníkS. McTominay
37ZáložníkK. Mainoo6.81G2A
10ZáložníkM. Rashford8.92G
8ZáložníkBruno Fernandes7.68G19A
17ZáložníkA. Garnacho6.3
9ÚtočníkA. Martial

Prehľad zápasu

Manchester United zdolal Everton 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: A. Garnacho 3′, M. Rashford 56′ (pen.), A. Martial 75′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Everton mal 51% držanie lopty, Manchester United mal 49%. Everton mal 24 striel (6 na bránu), Manchester United mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Everton 2.47 — Manchester United 2.22. Everton urobil 4 striedaní, Manchester United urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Anthony Martial 53′).

Rivalita od 2010

Everton vs Manchester United vzájomné výsledky

36 stretnutí
Everton
7
výhier
Remízy
10
Manchester United
19
výhier
Góly spolu
100 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
16/36 · 44%
Nad 2,5
17/36 · 47%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 44 v 2012

Aktuálna forma

Everton

DDLLDW

Manchester United

DWWWLD

Predpoveď zápasu

Everton

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Manchester United

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Manchester United

45%Forma55%
57%Útok43%
50%Obrana50%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Everton

  • OtáznyD. Alli
  • OtáznyA. Gomes
  • OtáznyA. Onana

Manchester United

  • OtáznyCasemiro
  • OtáznyA. Diallo
  • OtáznyC. Eriksen
  • OtáznyJ. Evans
  • OtáznyT. Malacia
  • OtáznyL. Martinez
  • OtáznyM. Mount
  • OtáznyJ. Sancho
  • OtáznyR. Hojlund

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Manchester United dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Everton2výhry
2remízy10 stretnutí
Manchester United6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

30%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (35%) — kurzy môžu podceňovať Manchester United.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.8%Remíza 28.5%Hostia 39.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.703.402.38
Max2.753.602.60
Nad 2,5: 54.1%Pod 2,5: 48.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh35.2%27.6%37.2%
Verejný trh35.1%27.8%37.1%

Everton vs Manchester United — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Manchester United
Výsledok vs. Trh: Manchester United (40%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

EvertonPolčas:01Manchester United
24Strely9
6Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
23/02/26Everton0–1Manchester United3.70/3.75/1.91
24/11/25Manchester United0–1Everton1.77/3.88/4.50
22/02/25Everton2–2Manchester United2.56/3.18/2.92
01/12/24Manchester United4–0Everton1.54/4.30/6.06
09/03/24Manchester United2–0Everton1.84/3.81/4.00
26/11/23Everton0–3Manchester United2.72/3.50/2.51
08/04/23Manchester United2–0Everton1.50/4.32/6.79
09/10/22Everton1–2Manchester United3.57/3.56/2.07
09/04/22Everton1–0Manchester United4.54/3.75/1.79
02/10/21Manchester United1–1Everton1.48/4.30/7.36

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Everton

V 448R 357P 454
Nad 2,546
Goals scored1598

Vonkajšia bilancia: Manchester United

V 749R 276P 234
Nad 2,554
Goals scored2340

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026