Menu

Arsenal vs Fulham

Emirates Stadium, London26. augusta 2023 o 16:00
Domáci

Arsenal

22
Hostia

Fulham

Rozhodca: P. Tierney

Udalosti zápasu

Arsenal
Fulham
Výkop
1′
Andreas Pereira
19′Raúl Jiménez
Polčas
L. TrossardE. Nketiah
46′
50′Calvin Bassey
T. ParteyO. Zinchenko
56′
K. HavertzFábio Vieira
56′
63′
Andreas PereiraT. Cairney
66′Saša Lukić
70′
S. LukićH. Reed
B. Saka

Penalty

70′
71′
H. WilsonAdama Traoré
E. Nketiah

asistencia: Fábio Vieira

72′
83′Calvin Bassey
83′Calvin Bassey
M. ØdegaardJorginho
84′
87′
João Palhinha

asistencia: H. Reed

89′
B. De Cordova-ReidT. Adarabioyo
90+10′Kenny Tete
D. RiceGabriel Jesus
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal3
5Shots off Goal3
19Total Shots8
3Blocked Shots2
16Shots insidebox6
3Shots outsidebox2
6Fouls5
8Corner Kicks3
4Offsides1
71%Ball Possession29%
0Yellow Cards6
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves8
680Total passes274
614Passes accurate196
90%Passes %72%
3.20expected_goals0.56

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arsenal je 6.96, v porovnaní s 6.80 u Fulham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arsenal je D. Rice (7.44), u Fulham je to H. Wilson (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arsenal prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 26 asistenciami, na čele s B. Saka (7G). U Fulham je to 22 gólov a 11 asistencií s lídrom H. Wilson (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arsenal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Fulham má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arsenal nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 3 u Fulham s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arsenal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 3 u Fulham s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Arsenal a 80% u Fulham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arsenal nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Fulham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arsenal je 26.1 (najmladší: W. Saliba (24), najstarší: L. Trossard (31)), zatiaľ čo Fulham má priemer 29.4 (najmladší: C. Bassey (26), najstarší: R. Jiménez (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arsenal majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u Fulham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arsenal4-3-34-3-3Fulham
GKDEFMIDFWD
1Ramsdale5Partey4White2Saliba15Kiwior8Ødegaard41Rice29Havertz7Saka19Trossard11Martine.17Leno2Tete31Diop3Bassey33Robinson28Lukić26Palhinha18Pereira8Wilson7Jiménez14Cordova.

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta

Náhradníci

Tréner: Marco Silva

ArsenalSila pozíciíFulham
6.96
Ø Hodnotenie
6.80
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)6.77
1G 1A2G 0A
7.02Záložník (3 v 3)6.58
6G 12A1G 2A
6.92Útočník (3 v 3)6.93
13G 13A19G 9A
Arsenal4-3-3
1BrankárA. Ramsdale
5ObrancaT. Partey
4ObrancaB. White6.91A
2ObrancaW. Saliba7.01G
15ObrancaJ. Kiwior
8ZáložníkM. Ødegaard7.01G5A
41ZáložníkD. Rice7.44G5A
29ZáložníkK. Havertz6.61G2A
7ÚtočníkB. Saka7.37G4A
19ÚtočníkL. Trossard6.95G6A
11ÚtočníkGabriel Martinelli6.61G3A
Fulham4-3-3
17BrankárB. Leno6.9
2ObrancaK. Tete6.91G
31ObrancaI. Diop6.6
3ObrancaC. Bassey6.81G
33ObrancaA. Robinson6.8
28ZáložníkS. Lukić6.61G2A
26ZáložníkJoão Palhinha
18ZáložníkAndreas Pereira
8ÚtočníkH. Wilson7.210G6A
7ÚtočníkR. Jiménez6.79G3A
14ÚtočníkB. De Cordova-Reid

Prehľad zápasu

Arsenal a Fulham remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: Andreas Pereira 1′, B. Saka 70′ (pen.), E. Nketiah 72′, João Palhinha 87′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Arsenal mal 71% držanie lopty, Fulham mal 29%. Arsenal mal 19 striel (11 na bránu), Fulham mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Arsenal 3.20 — Fulham 0.56. Arsenal urobil 5 striedaní, Fulham urobil 4.

Rivalita od 2025

Arsenal vs Fulham vzájomné výsledky

2 stretnutí
Arsenal
2
výhier
Remízy
0
Fulham
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Arsenal

WWDWLD

Fulham

LWDLWD

Predpoveď zápasu

Arsenal

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fulham

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Arsenal or draw and -3.5 goals

67%Forma33%
75%Útok25%
75%Obrana25%
93%Vzájomné zápasy7%

Zranenia a stopky

Arsenal

  • OtáznyM. Elneny
  • OtáznyJ. Timber
  • OtáznyF. Balogun
  • OtáznyA. S. Lokonga

Fulham

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Arsenal dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arsenal6výhry
3remízy10 stretnutí
Fulham1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (78%) — kurzy môžu podceňovať Fulham.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 83.6%Remíza 15.7%Hostia 7.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.156.0011.00
Max1.247.0015.25
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 36.4%
Trhový favorit:Arsenal · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh77.8%15.9%6.3%
Verejný trh79.1%13.6%7.3%
Δ1.3%2.3%1.0%

Arsenal vs Fulham — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Arsenal (84%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ArsenalPolčas:01Fulham
19Strely8
11Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
02/05/26Arsenal3–0Fulham1.44/4.33/7.00
18/10/25Fulham0–1Arsenal5.87/4.28/1.55
01/04/25Arsenal2–1Fulham1.49/4.27/7.39
08/12/24Fulham1–1Arsenal5.28/4.25/1.61
31/12/23Fulham2–1Arsenal5.56/4.33/1.55
26/08/23Arsenal2–2Fulham1.20/6.36/13.08
12/03/23Fulham0–3Arsenal5.94/4.08/1.58
27/08/22Arsenal2–1Fulham1.31/5.69/9.42
18/04/21Arsenal1–1Fulham1.75/3.72/4.94
12/09/20Fulham0–3Arsenal6.22/4.35/1.54

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arsenal

V 699R 305P 252
Nad 2,554
Goals scored2287

Vonkajšia bilancia: Fulham

V 218R 183P 315
Nad 2,551
Goals scored838

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026