Menu

Cork City vs Derry City

Turners Cross, Cork1. novembra 2025 o 17:30
Domáci

Cork City

01
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Cork City
Derry City
Výkop
33′
M. Duffy

asistencia: C. Winchester

Polčas
M. MurrayK. Nelson
46′
D. CrowleyH. Nevin
53′
55′Jamie Stott
R. FeelyC. Lyons
65′
S. MaguireR. Keating
65′
G. BolgerS. Murray
65′
65′
G. WhyteD. Mullen
75′Ronan Boyce
81′
R. BensonM. Connolly
81′
S. DialloA. Frizzell
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal5
2Shots off Goal3
6Total Shots10
4Blocked Shots2
3Shots insidebox7
3Shots outsidebox3
5Fouls10
9Corner Kicks5
0Offsides2
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
414Total passes470
307Passes accurate357
74%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cork City je 6.88, v porovnaní s 6.98 u Derry City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cork City je C. Brann (7.34), u Derry City je to M. Duffy (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cork City prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s S. Maguire (5G). U Derry City je to 23 gólov a 26 asistencií s lídrom M. Duffy (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cork City nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Derry City má 2 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cork City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 7 u Derry City s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cork City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Derry City s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Cork City nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 49 u Derry City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cork City je 24.6 (najmladší: M. Murray (18), najstarší: G. Bolger (37)), zatiaľ čo Derry City má priemer 28.2 (najmladší: R. Boyce (24), najstarší: R. Benson (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cork City majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u Derry City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cork City5-4-13-5-2Derry City
GKDEFMIDFWD
13Brann17Crowley23Anderson4Kelleher28Feely19Kiernan25Murray8McLaugh.6Bolger20Fitzpat.24Maguire1Maher23Dummigan22Stott24Todd2Boyce15Diallo20Winches.13Benson19Fleming11Whyte7Duffy

Náhradníci

Tréner: Gerard Nash

Náhradníci

Tréner: Tiernan Lynch

Cork CitySila pozíciíDerry City
6.88
Ø Hodnotenie
6.98
7.34Brankár (1 v 1)6.91
0G 1A0G 0A
6.87Obranca (5 v 2)6.90
2G 3A0G 1A
6.80Záložník (4 v 7)7.03
6G 4A19G 20A
6.75Útočník (1 v 1)6.87
5G 1A4G 5A
Cork City5-4-1
13BrankárC. Brann7.31A
17ObrancaD. Crowley6.81G1A
23ObrancaF. Anderson6.81G1A
4ObrancaF. Kelleher7.0
28ObrancaR. Feely7.0
19ObrancaM. Kiernan6.71A
25ZáložníkM. Murray6.81G
8ZáložníkE. McLaughlin6.93G2A
6ZáložníkG. Bolger6.91G1A
20ZáložníkJ. Fitzpatrick6.61G1A
24ÚtočníkS. Maguire6.85G1A
Derry City3-5-2
1BrankárB. Maher6.9
23ObrancaC. Dummigan6.9
22ObrancaJ. Stott6.91A
24ZáložníkS. Todd7.01G2A
2ZáložníkR. Boyce6.92G1A
15ZáložníkS. Diallo7.02G
20ZáložníkC. Winchester7.02A
13ZáložníkR. Benson6.71G2A
19ZáložníkB. Fleming7.11G2A
7ZáložníkM. Duffy7.512G11A
11ÚtočníkG. Whyte6.94G5A

Prehľad zápasu

Derry City zdolal Cork City 1:0. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: M. Duffy 33′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Cork City mal 47% držanie lopty, Derry City mal 53%. Cork City mal 6 striel (0 na bránu), Derry City mal 10 (5 na bránu). Cork City urobil 5 striedaní, Derry City urobil 3.

Rivalita od 2019

Cork City vs Derry City vzájomné výsledky

15 stretnutí
Cork City
0
výhier
Remízy
3
Derry City
12
výhier
Góly spolu
35 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
6/15 · 40%

Aktuálna forma

Cork City

LLDLLW

Derry City

WWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026