Menu

Derry City vs Sligo Rovers

The Ryan McBride Brandywell Stadium, Derry5. októbra 2025 o 17:00
Domáci

Derry City

10

Udalosti zápasu

Derry City
Sligo Rovers
Výkop
C. WinchesterR. Benson
28′
33′James McManus
Polčas
46′
C. KavanaghS. Stewart
H. CannG. Whyte
57′
64′Edwin Agbaje
65′
J. McManusC. Harkin
65′
G. McElroyO. Denham
Sadou Diallo75′
S. DialloC. Dummigan
79′
87′
E. AgbajeC. Reynolds
88′
R. O'KaneM. Wolfe
M. Duffy

asistencia: R. Benson

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
7Shots off Goal2
20Total Shots6
6Blocked Shots2
12Shots insidebox3
8Shots outsidebox3
5Fouls6
5Corner Kicks4
1Offsides1
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
543Total passes418
433Passes accurate305
80%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Derry City je 6.98, v porovnaní s 7.03 u Sligo Rovers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Derry City je M. Duffy (7.55), u Sligo Rovers je to P. McClean (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Derry City prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 20 asistenciami, na čele s M. Duffy (12G). U Sligo Rovers je to 28 gólov a 14 asistencií s lídrom O. Elding (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Derry City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Sligo Rovers má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Derry City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 5 u Sligo Rovers s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Derry City nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Sligo Rovers s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Derry City nazbierali v tejto sezóne 73 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Sligo Rovers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Derry City je 27.5 (najmladší: H. Cann (22), najstarší: M. Connolly (34)), zatiaľ čo Sligo Rovers má priemer 22.7 (najmladší: G. McElroy (18), najstarší: P. McClean (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Derry City majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 22 u Sligo Rovers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Derry City4-3-34-2-3-1Sligo Rovers
GKDEFMIDFWD
1Maher2Boyce16Cann6Connolly22Stott20Winches.15Diallo19Fleming8O'Reilly21Mullen7Duffy29Sargeant2Agbaje52McElroy5McClean7Fitzger.16McManus4Quirk47Elding8Hakiki28O'Kane11Kavanagh

Náhradníci

Tréner: Tiernan Lynch

Náhradníci

Tréner: John Russell

Derry CitySila pozíciíSligo Rovers
6.98
Ø Hodnotenie
7.03
6.91Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)7.12
3G 3A4G 8A
7.15Záložník (4 v 5)7.00
15G 15A19G 5A
6.88Útočník (2 v 1)6.76
11G 2A5G 1A
Derry City4-3-3
1BrankárB. Maher6.9
2ObrancaR. Boyce6.92G1A
16ObrancaH. Cann6.81A
6ObrancaM. Connolly6.91G
22ObrancaJ. Stott6.91A
20ZáložníkC. Winchester7.02A
15ZáložníkS. Diallo7.02G
19ZáložníkB. Fleming7.11G2A
7ZáložníkM. Duffy7.512G11A
8ÚtočníkA. O'Reilly6.94G1A
21ÚtočníkD. Mullen6.97G1A
Sligo Rovers4-2-3-1
29BrankárS. Sargeant7.2
2ObrancaE. Agbaje6.9
52ObrancaG. McElroy7.22G1A
5ObrancaP. McClean7.32G
7ObrancaW. Fitzgerald7.07A
16ZáložníkJ. McManus6.9
4ZáložníkS. Quirk6.9
47ZáložníkO. Elding7.211G4A
8ZáložníkJ. Hakiki7.16G1A
28ZáložníkR. O'Kane6.92G
11ÚtočníkC. Kavanagh6.85G1A

Prehľad zápasu

Derry City zdolal Sligo Rovers 1:0. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: M. Duffy 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Derry City mal 56% držanie lopty, Sligo Rovers mal 44%. Derry City mal 20 striel (7 na bránu), Sligo Rovers mal 6 (2 na bránu). Derry City urobil 3 striedaní, Sligo Rovers urobil 5.

Rivalita od 2019

Derry City vs Sligo Rovers vzájomné výsledky

27 stretnutí
Derry City
11
výhier
Remízy
8
Sligo Rovers
8
výhier
Góly spolu
59 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
11/27 · 41%
Nad 2,5
10/27 · 37%

Aktuálna forma

Derry City

WWWWWD

Sligo Rovers

WDLLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026