Menu

Waterford vs Shamrock Rovers

Regional Sports Centre, Waterford22. septembra 2025 o 20:45
Domáci

Waterford

12
Rozhodca: Robert Harvey

Udalosti zápasu

Waterford
Shamrock Rovers
Výkop
28′
J. Honohan

asistencia: D. Cleary

Polčas
T. CoyleT. Lonergan
57′
70′
D. MandroiuD. Watts
71′
J. McGovernG. Burke
71′
A. McEneffR. Gaffney
72′
M. Healy

asistencia: A. Matthews

J. DempseyK. White
81′
87′
J. HonohanS. Kavanagh
87′
M. HealyG. O'Neill
J. MilesM. Faal
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
4Shots off Goal4
10Total Shots14
4Blocked Shots5
7Shots insidebox8
3Shots outsidebox6
12Fouls10
5Corner Kicks5
0Offsides4
45%Ball Possession55%
5Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
390Total passes488
304Passes accurate394
78%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waterford je 6.70, v porovnaní s 6.93 u Shamrock Rovers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waterford je S. McMullan (7.68), u Shamrock Rovers je to R. Lopes (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waterford prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s P. Amond (3G). U Shamrock Rovers je to 16 gólov a 16 asistencií s lídrom J. Honohan (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waterford nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Shamrock Rovers má 3 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waterford nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.41, oproti 5 u Shamrock Rovers s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waterford nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 2 u Shamrock Rovers s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 55% u Waterford a 57% u Shamrock Rovers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waterford nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Shamrock Rovers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waterford je 24.4 (najmladší: J. Dempsey (20), najstarší: P. Amond (37)), zatiaľ čo Shamrock Rovers má priemer 26.5 (najmladší: C. O'Sullivan (19), najstarší: R. Lopes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waterford majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 25 u Shamrock Rovers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waterford5-3-23-5-2Shamrock Rovers
GKDEFMIDFWD
1McMullan21Miles5Horton17Radkows.3Burke14Dempsey19Glenfie.24Rossiter8Olayinka99Coyle9Amond1McGinty6Cleary4Lopes27O'Sulli.3Matthews15Nugent17Healy8McEneff2Honohan14Mandroiu88McGovern

Náhradníci

Tréner: John Coleman

Náhradníci

Tréner: Stephen Bradley

WaterfordSila pozíciíShamrock Rovers
6.70
Ø Hodnotenie
6.93
7.68Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 3)7.03
0G 0A4G 2A
6.41Záložník (4 v 5)6.92
0G 0A11G 9A
6.51Útočník (2 v 2)6.86
4G 2A1G 5A
Waterford5-3-2
1BrankárS. McMullan7.7
21ObrancaJ. Miles
5ObrancaG. Horton
17ObrancaK. Radkowski
3ObrancaR. Burke
14ZáložníkJ. Dempsey6.3
19ZáložníkS. Glenfield6.6
24ZáložníkJ. Rossiter
8ZáložníkJ. Olayinka
99ÚtočníkT. Coyle6.61G2A
9ÚtočníkP. Amond6.43G
Shamrock Rovers3-5-2
1BrankárE. McGinty6.8
6ObrancaD. Cleary7.03G2A
4ObrancaR. Lopes7.31G
27ObrancaC. O'Sullivan6.8
3ZáložníkA. Matthews6.91G1A
15ZáložníkD. Nugent6.8
17ZáložníkM. Healy7.23G2A
8ZáložníkA. McEneff6.72G2A
2ZáložníkJ. Honohan7.05G4A
14ÚtočníkD. Mandroiu7.11G5A
88ÚtočníkJ. McGovern6.6

Prehľad zápasu

Shamrock Rovers zdolal Waterford 2:1. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: J. Honohan 28′, M. Healy 72′, T. Lonergan 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Waterford mal 45% držanie lopty, Shamrock Rovers mal 55%. Waterford mal 10 striel (2 na bránu), Shamrock Rovers mal 14 (5 na bránu). Waterford urobil 3 striedaní, Shamrock Rovers urobil 5.

Rivalita od 2019

Waterford vs Shamrock Rovers vzájomné výsledky

20 stretnutí
Waterford
2
výhier
Remízy
1
Shamrock Rovers
17
výhier
Góly spolu
63 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
13/20 · 65%
Nad 2,5
13/20 · 65%

Aktuálna forma

Waterford

LDLDLD

Shamrock Rovers

LWLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026