Menu

Waterford vs Sligo Rovers

Regional Sports Centre, Waterford22. augusta 2025 o 20:45
Domáci

Waterford

12
Rozhodca: Aaron O'Dowd

Udalosti zápasu

Waterford
Sligo Rovers
Výkop
C. Noonan

asistencia: S. Glenfield

37′
Polčas
68′
R. O'KaneW. Waweru
S. GlenfieldR. McDonald
72′
M. FaalT. Lonergan
72′
J. OlayinkaD. McMenamy
77′
78′
E. AgbajeC. Harkin
P. AmondK. Radkowski
86′
87′
O. Elding

asistencia: C. Harkin

89′
J. HakikiR. Manning
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
3Shots off Goal6
12Total Shots18
7Blocked Shots5
6Shots insidebox12
6Shots outsidebox6
11Fouls6
7Corner Kicks8
1Offsides4
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
386Total passes494
280Passes accurate379
73%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waterford je 6.74, v porovnaní s 6.89 u Sligo Rovers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waterford je S. McMullan (7.68), u Sligo Rovers je to S. Sargeant (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waterford prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s P. Amond (3G). U Sligo Rovers je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom W. Fitzgerald (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waterford nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.15, zatiaľ čo Sligo Rovers má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waterford nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Sligo Rovers s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waterford nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 1 u Sligo Rovers s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 61% u Waterford a 69% u Sligo Rovers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waterford nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Sligo Rovers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waterford je 23.8 (najmladší: R. Mansfield (19), najstarší: P. Amond (37)), zatiaľ čo Sligo Rovers má priemer 23.3 (najmladší: J. McManus (20), najstarší: S. Sargeant (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waterford majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 11 u Sligo Rovers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waterford4-4-24-2-3-1Sligo Rovers
GKDEFMIDFWD
1McMullan5Horton4Boyle22Mansfie.3Burke20Noonan19Glenfie.24Rossiter8Olayinka7Faal9Amond29Sargeant2Agbaje15Denham5McClean3Stewart16McManus4Quirk28O'Kane8Hakiki7Fitzger.47Elding

Náhradníci

Tréner: John Coleman

Náhradníci

Tréner: John Russell

WaterfordSila pozíciíSligo Rovers
6.74
Ø Hodnotenie
6.89
7.68Brankár (1 v 1)7.26
0G 0A0G 0A
6.15Obranca (4 v 4)6.86
0G 0A0G 0A
6.72Záložník (4 v 5)6.83
0G 1A5G 2A
6.44Útočník (2 v 1)
3G 0A0G 0A
Waterford4-4-2
1BrankárS. McMullan7.7
5ObrancaG. Horton
4ObrancaA. Boyle
22ObrancaR. Mansfield6.2
3ObrancaR. Burke
20ZáložníkC. Noonan6.91A
19ZáložníkS. Glenfield6.6
24ZáložníkJ. Rossiter
8ZáložníkJ. Olayinka
7ÚtočníkM. Faal
9ÚtočníkP. Amond6.43G
Sligo Rovers4-2-3-1
29BrankárS. Sargeant7.3
2ObrancaE. Agbaje
15ObrancaO. Denham7.0
5ObrancaP. McClean
3ObrancaS. Stewart6.8
16ZáložníkJ. McManus7.1
4ZáložníkS. Quirk6.8
28ZáložníkR. O'Kane6.6
8ZáložníkJ. Hakiki6.51G
7ZáložníkW. Fitzgerald7.04G2A
47ÚtočníkO. Elding

Prehľad zápasu

Sligo Rovers zdolal Waterford 2:1. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: C. Noonan 37′, J. Hakiki 73′, O. Elding 87′. Boli udelené 3 žlté karty. Waterford mal 44% držanie lopty, Sligo Rovers mal 56%. Waterford mal 12 striel (2 na bránu), Sligo Rovers mal 18 (7 na bránu). Waterford urobil 4 striedaní, Sligo Rovers urobil 3.

Rivalita od 2019

Waterford vs Sligo Rovers vzájomné výsledky

19 stretnutí
Waterford
6
výhier
Remízy
5
Sligo Rovers
8
výhier
Góly spolu
42 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
6/19 · 32%
Nad 2,5
7/19 · 37%

Aktuálna forma

Waterford

LDLDLD

Sligo Rovers

DDLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026