Menu

North Carolina Courage W vs Washington Spirit W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

WakeMed Soccer Park, Cary12. októbra 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

North Carolina Courage W
Washington Spirit W
Výkop
Polčas
46′
R. KouassiG. Monday
46′
T. McKeownK. Sylla
53′
T. Rodman

asistencia: H. Hershfelt

61′
H. HershfeltP. Metayer
61′
R. BernalE. Morgan
67′
C. BethuneL. Santos
M. SpeckT. Lussi
73′
A. SanchezH. Betfort
73′
P. LinnehanC. Vine
79′
D. WeatherholtM. Bell
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal2
0Shots off Goal1
2Total Shots3
2Blocked Shots0
2Shots insidebox0
0Shots outsidebox3
0Fouls1
0Corner Kicks2
1Offsides2
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
153Total passes108
132Passes accurate86
86%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy North Carolina Courage W je 7.04, v porovnaní s 6.85 u Washington Spirit W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč North Carolina Courage W je N. Jacobs (7.45), u Washington Spirit W je to R. Kouassi (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky North Carolina Courage W prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Sanchez (5G). U Washington Spirit W je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom T. Rodman (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

North Carolina Courage W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Washington Spirit W má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

North Carolina Courage W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 6 u Washington Spirit W s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

North Carolina Courage W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Washington Spirit W s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u North Carolina Courage W a 79% u Washington Spirit W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu North Carolina Courage W nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Washington Spirit W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky North Carolina Courage W je 24.9 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: D. Weatherholt (31)), zatiaľ čo Washington Spirit W má priemer 24.6 (najmladší: D. Abiodun (22), najstarší: R. Bernal (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu North Carolina Courage W majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 8 u Washington Spirit W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

North Carolina Courage W4-3-34-2-3-1Washington Spirit W
GKDEFMIDFWD
1Murphy13Williams3Kurtz4Jacobs17Weather.2Sanchez16Jackson20Koyama15Linnehan34Matsuku.25Speck1Kingsbu.20Abiodun9McKeown4Bernal6Wiesner17Hershfe.5Miura2Rodman7Bethune19Kouassi27Cantore

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Náhradníci

Tréner: Adrián González Morales

North Carolina Courage WSila pozíciíWashington Spirit W
7.04
Ø Hodnotenie
6.85
7.14Obranca (4 v 3)6.84
1G 3A1G 0A
7.09Záložník (4 v 6)6.89
7G 2A3G 6A
6.53Útočník (2 v 1)6.69
0G 1A3G 1A
North Carolina Courage W4-3-3
1BrankárC. Murphy
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
4ObrancaN. Jacobs7.5
17ObrancaD. Weatherholt6.91G
2ZáložníkA. Sanchez7.35G
16ZáložníkR. Jackson6.9
20ZáložníkS. Koyama6.81A
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
15ÚtočníkP. Linnehan6.51A
25ÚtočníkM. Speck
Washington Spirit W4-2-3-1
1BrankárA. Kingsbury
20ObrancaD. Abiodun6.8
4ObrancaR. Bernal6.81G
6ObrancaK. Wiesner6.9
9ZáložníkT. McKeown6.9
17ZáložníkH. Hershfelt6.6
5ZáložníkN. Miura
2ZáložníkT. Rodman7.03G3A
7ZáložníkC. Bethune
19ZáložníkR. Kouassi7.13A
27ÚtočníkS. Cantore6.73G1A

Prehľad zápasu

North Carolina Courage W a Washington Spirit W remizovali 1:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: T. Rodman 53′, S. Koyama 86′. Bola udelená 1 žltá karta. North Carolina Courage W mal 59% držanie lopty, Washington Spirit W mal 41%. North Carolina Courage W mal 2 striel (0 na bránu), Washington Spirit W mal 3 (2 na bránu). North Carolina Courage W urobil 4 striedaní, Washington Spirit W urobil 5.

Rivalita od 2019

North Carolina Courage W vs Washington Spirit W vzájomné výsledky

20 stretnutí
North Carolina Courage W
10
výhier
Remízy
4
Washington Spirit W
6
výhier
Góly spolu
60 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
12/20 · 60%
Nad 2,5
13/20 · 65%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 60 v 2023

Aktuálna forma

North Carolina Courage W

LLDWDL

Washington Spirit W

WWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026