Menu

Portland Thorns W vs Bay Fc

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

Providence Park, Portland5. októbra 2025 o 04:00
21
Hostia

Bay FC

Udalosti zápasu

Portland Thorns W
Bay FC
Výkop
36′
T. Huff

asistencia: K. Lema

Polčas
O. Moultrie

asistencia: S. Coffey

51′
P. TordinV. Loboa
61′
A. SpaanstraM. Alidou d'Anjou
62′
62′
R. HillP. Hocking
M. VignolaK. Torpey
72′
76′
K. LemaC. Conti
76′
T. BoadeC. Paulson
81′
T. HuffM. Moreau
R. TurnerM. Mckenzie
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
2Shots off Goal2
6Total Shots9
1Blocked Shots5
4Shots insidebox7
2Shots outsidebox2
8Fouls12
3Corner Kicks6
2Offsides1
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
428Total passes446
343Passes accurate355
80%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Portland Thorns W je 7.03, v porovnaní s 6.65 u Bay FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Portland Thorns W je M. Arnold (7.82), u Bay FC je to J. Silkowitz (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Portland Thorns W prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Moultrie (4G). U Bay FC je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Bailey (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Portland Thorns W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Bay FC má 3 obrancov s priemerom 6.50. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Portland Thorns W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 6 u Bay FC s hodnotením 6.59. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Portland Thorns W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Bay FC s priemerom 6.39. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Portland Thorns W a 72% u Bay FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Portland Thorns W nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Bay FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Portland Thorns W je 24.8 (najmladší: O. Moultrie (20), najstarší: M. Arnold (31)), zatiaľ čo Bay FC má priemer 24.5 (najmladší: B. Courtnall (22), najstarší: D. Bailey (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Portland Thorns W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 6 u Bay FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Portland Thorns W4-3-34-3-2-1Bay FC
GKDEFMIDFWD
18Arnold2Reyes16Hiatt5Obaze25Vignola13Moultrie17Coffey21Fleming77Spaanst.19Tordin66Turner29Silkowi.3Dydasco16Collins22Courtna.20Malonson21Hill41Bebar19Bailey12Boade7Huff5Lema

Náhradníci

Tréner: Robert Peter Tabo Gale

Náhradníci

Tréner: Albertin Montoya

Portland Thorns WSila pozíciíBay FC
7.03
Ø Hodnotenie
6.65
7.82Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 3)6.50
0G 0A0G 1A
7.08Záložník (4 v 6)6.59
7G 7A2G 1A
6.73Útočník (2 v 1)6.39
4G 0A0G 0A
Portland Thorns W4-3-3
18BrankárM. Arnold7.8
2ObrancaR. Reyes6.7
16ObrancaS. Hiatt7.2
5ObrancaI. Obaze6.9
25ObrancaM. Vignola7.0
13ZáložníkO. Moultrie7.34G4A
17ZáložníkS. Coffey
21ZáložníkJ. Fleming7.0
19ZáložníkP. Tordin7.03G3A
77ÚtočníkA. Spaanstra6.2
66ÚtočníkR. Turner7.34G
Bay FC4-3-2-1
29BrankárJ. Silkowitz7.3
3ObrancaC. Dydasco
16ObrancaS. Collins6.51A
20ObrancaA. Malonson
22ZáložníkB. Courtnall6.4
21ZáložníkR. Hill
41ZáložníkH. Bebar7.0
19ZáložníkD. Bailey6.61G
12ZáložníkT. Boade6.2
7ZáložníkT. Huff6.81G1A
5ÚtočníkK. Lema6.4

Prehľad zápasu

Portland Thorns W zdolal Bay FC 2:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: T. Huff 36′, O. Moultrie 51′, O. Moultrie 69′. Bola udelená 1 žltá karta. Portland Thorns W mal 49% držanie lopty, Bay FC mal 51%. Portland Thorns W mal 6 striel (3 na bránu), Bay FC mal 9 (2 na bránu). Portland Thorns W urobil 4 striedaní, Bay FC urobil 4.

Rivalita od 2024

Portland Thorns W vs Bay FC vzájomné výsledky

3 stretnutí
Portland Thorns W
1
výhier
Remízy
0
Bay FC
2
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Portland Thorns W

LWWWDW

Bay FC

DWLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026