Menu

Seattle Reign Fc vs North Carolina Courage W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

Lumen Field, Seattle29. septembra 2025 o 02:00

Udalosti zápasu

Seattle Reign FC
North Carolina Courage W
Výkop
Polčas
Goal cancelled51′
VAR
57′
H. Betfort

asistencia: R. Williams

J. FishlockA. McCammon
66′
N. MondesirE. Adames
66′
R. Williams

Own Goal

71′
73′
M. MatsukuboN. Staude
73′
H. BetfortAline Gomes
M. G. Dahlien

asistencia: S. Menti

80′
M. G. DahlienA. Crnogorcevic
83′
87′
D. WeatherholtN. Jacobs
87′
R. WilliamsM. Speck
S. MentiL. Barnes
90′
90+1′
S. KoyamaH. MacNab
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
2Shots off Goal4
3Total Shots9
0Blocked Shots2
2Shots insidebox7
1Shots outsidebox2
13Fouls10
2Corner Kicks4
2Offsides1
35%Ball Possession65%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
312Total passes570
227Passes accurate494
73%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Seattle Reign FC je 6.90, v porovnaní s 6.89 u North Carolina Courage W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Seattle Reign FC je C. Dickey (7.33), u North Carolina Courage W je to M. Matsukubo (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Seattle Reign FC prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 5 asistenciami, na čele s N. Mondesir (1G). U North Carolina Courage W je to 3 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Matsukubo (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Seattle Reign FC nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo North Carolina Courage W má 3 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Seattle Reign FC nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 7 u North Carolina Courage W s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Seattle Reign FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u North Carolina Courage W s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Seattle Reign FC a 80% u North Carolina Courage W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Seattle Reign FC nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 4 u North Carolina Courage W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Seattle Reign FC je 27.6 (najmladší: S. Menti (23), najstarší: J. Fishlock (38)), zatiaľ čo North Carolina Courage W má priemer 24.5 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: D. Weatherholt (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Seattle Reign FC majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u North Carolina Courage W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Seattle Reign FC4-1-4-14-2-3-1North Carolina Courage W
GKDEFMIDFWD
1Dickey24Curry21McClern.23Bugg11Huerta20Meza30Mondesir18Menti10Fishlock5Dahlien9Huitema44Bova13Williams27Bell3Kurtz17Weather.16Jackson20Koyama15Linnehan34Matsuku.14Lussi30Betfort

Náhradníci

Tréner: Laura Kate Harvey

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Seattle Reign FCSila pozíciíNorth Carolina Courage W
6.90
Ø Hodnotenie
6.89
7.33Brankár (1 v 0)
0G 0A
7.03Obranca (2 v 3)6.98
0G 2A1G 3A
6.76Záložník (7 v 7)6.93
2G 3A2G 3A
Útočník (1 v 1)6.50
0G 0A0G 0A
Seattle Reign FC4-1-4-1
1BrankárC. Dickey7.3
21ObrancaP. McClernon7.0
11ObrancaS. Huerta7.12A
24ZáložníkM. Curry6.7
23ZáložníkJ. Bugg
20ZáložníkS. Meza6.91A
30ZáložníkN. Mondesir6.81G2A
18ZáložníkS. Menti6.6
10ZáložníkJ. Fishlock6.81G
5ZáložníkM. G. Dahlien
9ÚtočníkJ. Huitema
North Carolina Courage W4-2-3-1
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
17ObrancaD. Weatherholt6.91G
44ZáložníkM. Bova
27ZáložníkM. Bell7.1
16ZáložníkR. Jackson6.9
20ZáložníkS. Koyama6.81A
15ZáložníkP. Linnehan6.51A
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
14ZáložníkT. Lussi
30ÚtočníkH. Betfort6.5

Prehľad zápasu

Seattle Reign FC zdolal North Carolina Courage W 2:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: H. Betfort 57′, R. Williams 71′ (o.g.), M. G. Dahlien 80′. Boli udelené 2 žlté karty. Seattle Reign FC mal 35% držanie lopty, North Carolina Courage W mal 65%. Seattle Reign FC mal 3 striel (1 na bránu), North Carolina Courage W mal 9 (3 na bránu). Seattle Reign FC urobil 4 striedaní, North Carolina Courage W urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Maddie Dahlien 51′).

Rivalita od 2019

Seattle Reign FC vs North Carolina Courage W vzájomné výsledky

12 stretnutí
Seattle Reign FC
5
výhier
Remízy
2
North Carolina Courage W
5
výhier
Góly spolu
22 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
5/12 · 42%
Nad 2,5
4/12 · 33%

Aktuálna forma

Seattle Reign FC

LDLDWW

North Carolina Courage W

LLDWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026