Menu

Orlando Pride W vs North Carolina Courage W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

Inter&Co Stadium, Orlando, Florida20. septembra 2025 o 02:00

Udalosti zápasu

Orlando Pride W
North Carolina Courage W
Výkop
VAR
32′Penalty cancelled
Polčas
58′
C. VineH. Betfort
A. LemosC. Pickett
67′
A. WattJ. Doyle
71′
75′
P. LinnehanAline Gomes
H. McCutcheonS. Yates
83′
90+1′
M. MatsukuboN. Jacobs
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
5Shots off Goal2
10Total Shots7
3Blocked Shots1
7Shots insidebox6
3Shots outsidebox1
11Fouls11
3Corner Kicks2
3Offsides1
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
393Total passes471
294Passes accurate375
75%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Orlando Pride W je 6.83, v porovnaní s 6.88 u North Carolina Courage W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Orlando Pride W je L. Ovalle (7.40), u North Carolina Courage W je to M. Matsukubo (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Orlando Pride W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 5 asistenciami, na čele s L. Ovalle (1G). U North Carolina Courage W je to 3 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Matsukubo (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Orlando Pride W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo North Carolina Courage W má 3 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Orlando Pride W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 7 u North Carolina Courage W s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Orlando Pride W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 1 u North Carolina Courage W s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Orlando Pride W a 77% u North Carolina Courage W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Orlando Pride W nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 5 u North Carolina Courage W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Orlando Pride W je 27.7 (najmladší: A. Lemos (21), najstarší: Marta (39)), zatiaľ čo North Carolina Courage W má priemer 24.6 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: D. Weatherholt (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Orlando Pride W majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 6 u North Carolina Courage W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Orlando Pride W4-3-34-2-3-1North Carolina Courage W
GKDEFMIDFWD
1Moorhou.21Hernand.6Sams34Chavoshi25Abello2McCutch.30Lemos15Angelina13Ovalle11Watt10Marta44Bova13Williams27Bell3Kurtz17Weather.16Jackson20Koyama15Linnehan34Matsuku.14Lussi22Vine

Náhradníci

Tréner: Sebastian Tony Hines

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Orlando Pride WSila pozíciíNorth Carolina Courage W
6.83
Ø Hodnotenie
6.88
6.60Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.86Obranca (2 v 3)6.98
0G 1A1G 3A
6.74Záložník (5 v 7)6.93
0G 2A2G 3A
7.02Útočník (3 v 1)6.40
2G 2A0G 0A
Orlando Pride W4-3-3
1BrankárA. Moorhouse6.6
21ObrancaO. Hernandez6.91A
25ObrancaK. Abello
6ZáložníkE. Sams
34ZáložníkZ. Chavoshi
2ZáložníkH. McCutcheon
30ZáložníkA. Lemos6.71A
15ZáložníkAngelina6.81A
13ÚtočníkL. Ovalle7.41G2A
11ÚtočníkA. Watt
10ÚtočníkMarta6.61G
North Carolina Courage W4-2-3-1
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
17ObrancaD. Weatherholt6.91G
44ZáložníkM. Bova
27ZáložníkM. Bell7.1
16ZáložníkR. Jackson6.9
20ZáložníkS. Koyama6.81A
15ZáložníkP. Linnehan6.51A
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
14ZáložníkT. Lussi
22ÚtočníkC. Vine6.4

Prehľad zápasu

North Carolina Courage W zdolal Orlando Pride W 1:0. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: S. Koyama 89′. Boli udelené 2 žlté karty. Orlando Pride W mal 47% držanie lopty, North Carolina Courage W mal 53%. Orlando Pride W mal 10 striel (2 na bránu), North Carolina Courage W mal 7 (4 na bránu). Orlando Pride W urobil 3 striedaní, North Carolina Courage W urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Manaka Matsukubo 32′).

Rivalita od 2019

Orlando Pride W vs North Carolina Courage W vzájomné výsledky

21 stretnutí
Orlando Pride W
5
výhier
Remízy
7
North Carolina Courage W
9
výhier
Góly spolu
62 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
10/21 · 48%
Nad 2,5
12/21 · 57%

Aktuálna forma

Orlando Pride W

LWLLWD

North Carolina Courage W

LLDWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026