Menu

Racing Louisville W vs Portland Thorns W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

Lynn Family Stadium, Louisville6. septembra 2025 o 02:00

Udalosti zápasu

Racing Louisville W
Portland Thorns W
Výkop
K. O'Kane
22′
Polčas
64′
K. TorpeyM. Mckenzie
64′
J. DufourM. Alidou d'Anjou
K. O'KaneM. DiGrande
70′
E. HaseM. Morris
77′
87′
P. TordinDaiane
S. WeberB. Balcer
90+1′
90+3′
R. TurnerH. Sugita
90′
E. Jean

Own Goal

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal8
8Shots off Goal4
25Total Shots15
11Blocked Shots3
17Shots insidebox12
8Shots outsidebox3
17Fouls12
11Corner Kicks2
1Offsides0
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves5
298Total passes363
215Passes accurate294
72%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Racing Louisville W je 6.73, v porovnaní s 7.09 u Portland Thorns W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Racing Louisville W je J. Bloomer (7.09), u Portland Thorns W je to M. Arnold (7.82).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Racing Louisville W prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 5 asistenciami, na čele s S. Weber (3G). U Portland Thorns W je to 11 gólov a 9 asistencií s lídrom O. Moultrie (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Racing Louisville W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Portland Thorns W má 2 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Racing Louisville W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 6 u Portland Thorns W s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Racing Louisville W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 2 u Portland Thorns W s priemerom 7.26. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Racing Louisville W a 75% u Portland Thorns W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Racing Louisville W nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Portland Thorns W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Racing Louisville W je 26.1 (najmladší: S. Weber (22), najstarší: A. Wright (33)), zatiaľ čo Portland Thorns W má priemer 24.1 (najmladší: O. Moultrie (20), najstarší: M. Arnold (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Racing Louisville W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u Portland Thorns W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Racing Louisville W4-3-34-3-3Portland Thorns W
GKDEFMIDFWD
24Bloomer16Sonis5Jean3Wright11Petersen20O'Kane7Demelo8Borges13Sears42Weber6Hase18Arnold20Torpey5Obaze24Perry2Reyes13Moultrie17Coffey21Fleming27Dufour19Tordin66Turner

Náhradníci

Tréner: Beverly Goebel Yanez

Náhradníci

Tréner: Robert Peter Tabo Gale

Racing Louisville WSila pozíciíPortland Thorns W
6.73
Ø Hodnotenie
7.09
7.09Brankár (1 v 1)7.82
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 2)6.81
0G 0A0G 0A
6.66Záložník (5 v 6)7.01
4G 2A7G 9A
7.05Útočník (1 v 2)7.26
1G 3A4G 0A
Racing Louisville W4-3-3
24BrankárJ. Bloomer7.1
16ObrancaJ. Sonis
5ObrancaE. Jean6.4
3ObrancaA. Wright7.0
11ObrancaC. Petersen6.3
20ZáložníkK. O'Kane6.71G1A
7ZáložníkS. Demelo
8ZáložníkAry Borges
42ZáložníkS. Weber6.83G1A
6ZáložníkE. Hase6.5
13ÚtočníkE. Sears7.01G3A
Portland Thorns W4-3-3
18BrankárM. Arnold7.8
5ObrancaI. Obaze6.9
2ObrancaR. Reyes6.7
20ZáložníkK. Torpey
24ZáložníkJ. Perry6.82A
13ZáložníkO. Moultrie7.34G4A
17ZáložníkS. Coffey
21ZáložníkJ. Fleming7.0
19ZáložníkP. Tordin7.03G3A
27ÚtočníkJ. Dufour
66ÚtočníkR. Turner7.34G

Prehľad zápasu

Portland Thorns W zdolal Racing Louisville W 2:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: K. O'Kane 22′, J. Dufour 31′, E. Jean 90′ (o.g.). Boli udelené 4 žlté karty. Racing Louisville W mal 46% držanie lopty, Portland Thorns W mal 54%. Racing Louisville W mal 25 striel (6 na bránu), Portland Thorns W mal 15 (8 na bránu). Racing Louisville W urobil 3 striedaní, Portland Thorns W urobil 4.

Rivalita od 2021

Racing Louisville W vs Portland Thorns W vzájomné výsledky

10 stretnutí
Racing Louisville W
3
výhier
Remízy
2
Portland Thorns W
5
výhier
Góly spolu
31 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
7/10 · 70%

Aktuálna forma

Racing Louisville W

DWLLWL

Portland Thorns W

LWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026