Menu

Kansas City W vs North Carolina Courage W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

CPKC Stadium, Kansas City31. augusta 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

Kansas City W
North Carolina Courage W
Výkop
L. LaBonta

Penalty

41′
A. Sentnor44′
Polčas
46′
D. WeatherholtJ. Shaw
74′
A. SanchezS. Koyama
74′
M. BerkelyC. Vine
75′
B. A. PintoH. Betfort
C. HuttonR. Rodriguez
77′
T. ChawingaM. Long
78′
M. CooperN. Prince
81′
83′
T. LussiP. Linnehan
A. SentnorE. Ball
86′
DebinhaBia Zaneratto
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal1
1Shots off Goal2
3Total Shots4
2Blocked Shots1
1Shots insidebox1
2Shots outsidebox3
1Fouls3
3Corner Kicks1
2Offsides0
57%Ball Possession43%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
148Total passes116
115Passes accurate89
78%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kansas City W je 6.84, v porovnaní s 7.11 u North Carolina Courage W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kansas City W je T. Chawinga (7.35), u North Carolina Courage W je to A. Sanchez (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kansas City W prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s T. Chawinga (3G). U North Carolina Courage W je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Sanchez (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kansas City W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo North Carolina Courage W má 2 obrancov s priemerom 7.09. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kansas City W nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 6 u North Carolina Courage W s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kansas City W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 2 u North Carolina Courage W s priemerom 7.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Kansas City W a 79% u North Carolina Courage W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kansas City W nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 3 u North Carolina Courage W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kansas City W je 26.9 (najmladší: A. Sentnor (21), najstarší: Debinha (34)), zatiaľ čo North Carolina Courage W má priemer 25.3 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: D. Weatherholt (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kansas City W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u North Carolina Courage W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kansas City W4-2-3-13-4-3North Carolina Courage W
GKDEFMIDFWD
23Lorena5Wheeler4Mace27Sharples18Rodrigu.10LaBonta14Hutton17Cooper21Sentnor6Chawinga99Debinha1Murphy13Williams3Kurtz27Bell7Berkely16Jackson17Weather.14Lussi34Matsuku.8Pinto2Sanchez

Náhradníci

Tréner: Vlatko Andonovski

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Kansas City WSila pozíciíNorth Carolina Courage W
6.84
Ø Hodnotenie
7.11
6.88Obranca (2 v 2)7.09
0G 1A0G 3A
6.79Záložník (8 v 6)7.05
6G 4A3G 1A
7.15Útočník (1 v 2)7.35
1G 1A5G 0A
Kansas City W4-2-3-1
4ObrancaH. Mace
18ObrancaI. Rodriguez6.91A
23ZáložníkLorena6.7
5ZáložníkE. Wheeler6.5
27ZáložníkK. Sharples6.61A
10ZáložníkL. LaBonta6.7
14ZáložníkC. Hutton
17ZáložníkM. Cooper7.02G1A
21ZáložníkA. Sentnor6.71G1A
6ZáložníkT. Chawinga7.33G1A
99ÚtočníkDebinha7.21G1A
North Carolina Courage W3-4-3
1BrankárC. Murphy
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
27ZáložníkM. Bell7.1
7ZáložníkM. Berkely
16ZáložníkR. Jackson6.9
17ZáložníkD. Weatherholt6.91G
14ZáložníkT. Lussi
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
8ÚtočníkB. A. Pinto
2ÚtočníkA. Sanchez7.35G

Prehľad zápasu

Kansas City W zdolal North Carolina Courage W 2:0. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: I. Rodriguez 31′, L. LaBonta 41′ (pen.). Boli udelené 2 žlté karty. Kansas City W mal 57% držanie lopty, North Carolina Courage W mal 43%. Kansas City W mal 3 striel (0 na bránu), North Carolina Courage W mal 4 (1 na bránu). Kansas City W urobil 5 striedaní, North Carolina Courage W urobil 5.

Rivalita od 2021

Kansas City W vs North Carolina Courage W vzájomné výsledky

15 stretnutí
Kansas City W
7
výhier
Remízy
2
North Carolina Courage W
6
výhier
Góly spolu
37 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

Kansas City W

WWLWLL

North Carolina Courage W

LLDWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026