Menu

North Carolina Courage W vs Orlando Pride W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

WakeMed Soccer Park, Cary11. mája 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

North Carolina Courage W
Orlando Pride W
Výkop
Polčas
S. KoyamaJ. Shaw
61′
68′
K. AbelloE. Sams
68′
O. HernandezA. Watt
A. SanchezT. Lussi
77′
M. MatsukuboH. Betfort
77′
77′
M. GautratP. Chilufya
77′
C. PickettA. Lemos
84′
Z. ChavoshiC. Dyke
F. RauchAline Gomes
90+1′
90′
P. Chilufya

asistencia: Angelina

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
3Shots off Goal7
7Total Shots15
2Blocked Shots5
4Shots insidebox13
3Shots outsidebox2
11Fouls8
2Corner Kicks8
1Offsides2
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
340Total passes572
260Passes accurate507
76%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy North Carolina Courage W je 7.03, v porovnaní s 6.92 u Orlando Pride W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč North Carolina Courage W je A. Sanchez (7.35), u Orlando Pride W je to B. Banda (7.71).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky North Carolina Courage W prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Sanchez (5G). U Orlando Pride W je to 8 gólov a 2 asistencií s lídrom B. Banda (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

North Carolina Courage W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Orlando Pride W má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

North Carolina Courage W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 6 u Orlando Pride W s hodnotením 7.26. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

North Carolina Courage W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 1 u Orlando Pride W s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u North Carolina Courage W a 77% u Orlando Pride W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu North Carolina Courage W nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Orlando Pride W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky North Carolina Courage W je 24.3 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: R. Williams (29)), zatiaľ čo Orlando Pride W má priemer 28.8 (najmladší: O. Hernandez (25), najstarší: Marta (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu North Carolina Courage W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u Orlando Pride W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

North Carolina Courage W3-4-34-4-2Orlando Pride W
GKDEFMIDFWD
1Murphy27Bell3Kurtz12Staude13Williams16Jackson10O'Sulli.11Rauch2Sanchez34Matsuku.20Koyama1Moorhou.21Hernand.34Chavoshi3Nadaner25Abello15Angelina2McCutch.16Gautrat19Pickett10Marta22Banda

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Náhradníci

Tréner: Sebastian Tony Hines

North Carolina Courage WSila pozíciíOrlando Pride W
7.03
Ø Hodnotenie
6.92
Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (2 v 3)6.86
0G 0A0G 1A
7.01Záložník (6 v 6)7.26
2G 4A7G 1A
7.08Útočník (2 v 1)6.63
5G 1A1G 0A
North Carolina Courage W3-4-3
1BrankárC. Murphy
3ObrancaK. Kurtz
12ObrancaN. Staude7.0
27ZáložníkM. Bell7.1
13ZáložníkR. Williams7.13A
16ZáložníkR. Jackson6.9
10ZáložníkD. O'Sullivan
11ZáložníkF. Rauch6.7
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
2ÚtočníkA. Sanchez7.35G
20ÚtočníkS. Koyama6.81A
Orlando Pride W4-4-2
1BrankárA. Moorhouse6.6
21ObrancaO. Hernandez6.91A
3ObrancaK. Nadaner
25ObrancaK. Abello
34ZáložníkZ. Chavoshi
15ZáložníkAngelina6.81A
2ZáložníkH. McCutcheon
16ZáložníkM. Gautrat
19ZáložníkC. Pickett
22ZáložníkB. Banda7.77G
10ÚtočníkMarta6.61G

Prehľad zápasu

North Carolina Courage W a Orlando Pride W remizovali 1:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: F. Rauch 27′, P. Chilufya 90′. Boli udelené 2 žlté karty. North Carolina Courage W mal 37% držanie lopty, Orlando Pride W mal 63%. North Carolina Courage W mal 7 striel (2 na bránu), Orlando Pride W mal 15 (3 na bránu). North Carolina Courage W urobil 4 striedaní, Orlando Pride W urobil 5.

Rivalita od 2019

North Carolina Courage W vs Orlando Pride W vzájomné výsledky

21 stretnutí
North Carolina Courage W
10
výhier
Remízy
6
Orlando Pride W
5
výhier
Góly spolu
61 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
9/21 · 43%
Nad 2,5
12/21 · 57%

Aktuálna forma

North Carolina Courage W

LLDWDL

Orlando Pride W

LWLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026