Menu

Portland Thorns W vs Racing Louisville W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

Providence Park, Portland27. apríla 2025 o 22:00
Rozhodca: C. May

Udalosti zápasu

Portland Thorns W
Racing Louisville W
Výkop
9′
S. Demelo

asistencia: K. Fischer

R. Turner

asistencia: J. Perry

17′
39′
E. Sears

asistencia: J. Sonis

VAR
41′Goal confirmed
J. Fleming

Penalty

45′
Polčas
R. TurnerP. Linnehan
67′
M. MckenzieR. Reyes
67′
68′
K. FischerS. Weber
D. CastellanosP. Tordin
74′
J. FlemingM. Alidou d'Anjou
74′
75′
S. DemeloK. O'Kane
K. TorpeyA. Spaanstra
83′
Penalty confirmed90+7′
VAR
J. Perry

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal8
6Shots off Goal8
12Total Shots18
3Blocked Shots2
10Shots insidebox13
2Shots outsidebox5
21Fouls20
2Corner Kicks3
2Offsides2
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
316Total passes247
247Passes accurate175
78%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Portland Thorns W je 7.03, v porovnaní s 6.77 u Racing Louisville W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Portland Thorns W je M. Arnold (7.82), u Racing Louisville W je to T. Flint (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Portland Thorns W prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s O. Moultrie (4G). U Racing Louisville W je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom L. Milliet (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Portland Thorns W nasadzuje 1 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Racing Louisville W má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Portland Thorns W nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Racing Louisville W s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Portland Thorns W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Racing Louisville W s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Portland Thorns W a 70% u Racing Louisville W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Portland Thorns W nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Racing Louisville W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Portland Thorns W je 24.8 (najmladší: O. Moultrie (20), najstarší: M. Arnold (31)), zatiaľ čo Racing Louisville W má priemer 27.7 (najmladší: E. Sears (24), najstarší: A. Wright (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Portland Thorns W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u Racing Louisville W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Portland Thorns W4-3-34-2-3-1Racing Louisville W
GKDEFMIDFWD
18Arnold29Mckenzie5Obaze24Perry20Torpey13Moultrie8Sugita21Fleming66Turner10Castell.7Hanks1Lund2Milliet5Jean3Wright11Petersen26Flint8Borges13Sears7Demelo16Sonis9Fischer

Náhradníci

Tréner: Robert Peter Tabo Gale

Náhradníci

Tréner: Beverly Goebel Yanez

Portland Thorns WSila pozíciíRacing Louisville W
7.03
Ø Hodnotenie
6.77
7.82Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (1 v 4)6.63
0G 0A2G 1A
6.94Záložník (7 v 5)7.13
4G 6A3G 3A
6.88Útočník (2 v 1)6.60
4G 0A1G 2A
Portland Thorns W4-3-3
18BrankárM. Arnold7.8
5ObrancaI. Obaze6.9
29ZáložníkM. Mckenzie6.7
24ZáložníkJ. Perry6.82A
20ZáložníkK. Torpey
13ZáložníkO. Moultrie7.34G4A
8ZáložníkH. Sugita
21ZáložníkJ. Fleming7.0
7ZáložníkC. Hanks
66ÚtočníkR. Turner7.34G
10ÚtočníkD. Castellanos6.5
Racing Louisville W4-2-3-1
1BrankárK. Lund
2ObrancaL. Milliet6.82G1A
5ObrancaE. Jean6.4
3ObrancaA. Wright7.0
11ObrancaC. Petersen6.3
26ZáložníkT. Flint7.22G
8ZáložníkAry Borges
13ZáložníkE. Sears7.01G3A
7ZáložníkS. Demelo
16ZáložníkJ. Sonis
9ÚtočníkK. Fischer6.61G2A

Prehľad zápasu

Portland Thorns W a Racing Louisville W remizovali 3:3. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: S. Demelo 9′, R. Turner 17′, K. Fischer 32′, E. Sears 39′, J. Fleming 45′ (pen.), J. Perry 90′ (pen.). Bola udelená 1 žltá karta. Portland Thorns W mal 55% držanie lopty, Racing Louisville W mal 45%. Portland Thorns W mal 12 striel (3 na bránu), Racing Louisville W mal 18 (8 na bránu). Portland Thorns W urobil 5 striedaní, Racing Louisville W urobil 2. VAR zasiahol: Goal confirmed (Emma Sears 41′), Penalty confirmed (Reyna Reyes 90′).

Rivalita od 2021

Portland Thorns W vs Racing Louisville W vzájomné výsledky

10 stretnutí
Portland Thorns W
6
výhier
Remízy
1
Racing Louisville W
3
výhier
Góly spolu
28 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
7/10 · 70%

Aktuálna forma

Portland Thorns W

LWWWDW

Racing Louisville W

DWLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026