Menu

Portland Thorns W vs North Carolina Courage W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

Providence Park, Portland30. marca 2025 o 04:00

Udalosti zápasu

Portland Thorns W
North Carolina Courage W
Výkop
Polčas
D. CastellanosJ. Fleming
58′
61′
M. SpeckM. Matsukubo
70′
S. KoyamaR. Jackson
VAR
74′Penalty confirmed
R. TurnerP. Tordin
75′
C. HanksA. Spaanstra
75′
86′
J. ShawB. A. Pinto
86′
H. BetfortB. Courtnall
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
7Shots off Goal8
19Total Shots15
10Blocked Shots2
13Shots insidebox11
6Shots outsidebox4
9Fouls4
8Corner Kicks2
1Offsides0
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
364Total passes488
275Passes accurate397
76%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Portland Thorns W je 7.10, v porovnaní s 6.95 u North Carolina Courage W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Portland Thorns W je M. Arnold (7.82), u North Carolina Courage W je to A. Sanchez (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Portland Thorns W prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s O. Moultrie (4G). U North Carolina Courage W je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Sanchez (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Portland Thorns W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo North Carolina Courage W má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Portland Thorns W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u North Carolina Courage W s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Portland Thorns W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.26, v porovnaní s 3 u North Carolina Courage W s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Portland Thorns W a 80% u North Carolina Courage W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Portland Thorns W nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 1 u North Carolina Courage W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Portland Thorns W je 24.9 (najmladší: O. Moultrie (20), najstarší: M. Arnold (31)), zatiaľ čo North Carolina Courage W má priemer 25.0 (najmladší: S. Koyama (20), najstarší: R. Williams (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Portland Thorns W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u North Carolina Courage W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Portland Thorns W4-1-3-24-3-3North Carolina Courage W
GKDEFMIDFWD
18Arnold20Torpey16Hiatt5Obaze2Reyes17Coffey13Moultrie10Castell.8Sugita66Turner7Hanks1Murphy13Williams3Kurtz7Berkely12Staude19Shaw10O'Sulli.20Koyama2Sanchez30Betfort25Speck

Náhradníci

Tréner: Robert Peter Tabo Gale

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Portland Thorns WSila pozíciíNorth Carolina Courage W
7.10
Ø Hodnotenie
6.95
7.82Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (3 v 3)7.04
0G 0A0G 3A
6.89Záložník (6 v 4)6.81
4G 4A0G 1A
7.26Útočník (1 v 3)6.92
4G 0A5G 0A
Portland Thorns W4-1-3-2
18BrankárM. Arnold7.8
16ObrancaS. Hiatt7.2
5ObrancaI. Obaze6.9
2ObrancaR. Reyes6.7
20ZáložníkK. Torpey
17ZáložníkS. Coffey
13ZáložníkO. Moultrie7.34G4A
10ZáložníkD. Castellanos6.5
8ZáložníkH. Sugita
7ZáložníkC. Hanks
66ÚtočníkR. Turner7.34G
North Carolina Courage W4-3-3
1BrankárC. Murphy
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
12ObrancaN. Staude7.0
7ZáložníkM. Berkely
19ZáložníkJ. Shaw
10ZáložníkD. O'Sullivan
20ZáložníkS. Koyama6.81A
2ÚtočníkA. Sanchez7.35G
30ÚtočníkH. Betfort6.5
25ÚtočníkM. Speck

Prehľad zápasu

Portland Thorns W a North Carolina Courage W remizovali 0:0. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Bola udelená 1 žltá karta. Portland Thorns W mal 43% držanie lopty, North Carolina Courage W mal 57%. Portland Thorns W mal 19 striel (2 na bránu), North Carolina Courage W mal 15 (5 na bránu). Portland Thorns W urobil 3 striedaní, North Carolina Courage W urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Ashley Sanchez 74′).

Rivalita od 2019

Portland Thorns W vs North Carolina Courage W vzájomné výsledky

16 stretnutí
Portland Thorns W
5
výhier
Remízy
6
North Carolina Courage W
5
výhier
Góly spolu
46 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
9/16 · 56%
Nad 2,5
8/16 · 50%

Aktuálna forma

Portland Thorns W

LWWWDW

North Carolina Courage W

LLDWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026