Menu

Bay Fc vs Racing Louisville W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

PayPal Park23. marca 2025 o 03:00
Domáci

Bay FC

20
Rozhodca: D. Chesky

Udalosti zápasu

Bay FC
Racing Louisville W
Výkop
43′
S. DemeloM. DiGrande
45′
Polčas
61′
Ary BorgesK. O'Kane
61′
J. SonisS. Weber
D. BaileyH. Bebar
74′
C. ContiP. Hocking
74′
J. AndersonE. Menges
76′
A. MalonsonR. Hill
76′
K. LemaT. Boade
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal7
8Total Shots12
0Blocked Shots2
5Shots insidebox10
3Shots outsidebox2
11Fouls11
7Corner Kicks7
0Offsides3
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
379Total passes292
289Passes accurate202
76%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bay FC je 6.74, v porovnaní s 6.78 u Racing Louisville W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bay FC je J. Silkowitz (7.33), u Racing Louisville W je to T. Flint (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bay FC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s J. Anderson (1G). U Racing Louisville W je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom L. Milliet (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bay FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Racing Louisville W má 3 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bay FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.57, oproti 4 u Racing Louisville W s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bay FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 3 u Racing Louisville W s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Bay FC a 68% u Racing Louisville W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bay FC nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Racing Louisville W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bay FC je 24.9 (najmladší: K. Lema (22), najstarší: D. Bailey (28)), zatiaľ čo Racing Louisville W má priemer 27.0 (najmladší: E. Hase (23), najstarší: A. Wright (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bay FC majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 7 u Racing Louisville W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bay FC4-3-34-3-3Racing Louisville W
GKDEFMIDFWD
29Silkowi.3Dydasco13Dahlkem.18Anderson20Malonson19Bailey23Pickett7Huff5Lema15Conti9Kundana.1Lund2Milliet3Wright11Petersen6Hase8Borges26Flint7Demelo13Sears9Fischer16Sonis

Náhradníci

Tréner: Albertin Montoya

Náhradníci

Tréner: Beverly Goebel Yanez

Bay FCSila pozíciíRacing Louisville W
6.74
Ø Hodnotenie
6.78
7.33Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 3)6.70
1G 0A2G 1A
6.57Záložník (4 v 4)6.84
2G 1A2G 0A
6.63Útočník (2 v 3)6.82
1G 0A2G 5A
Bay FC4-3-3
29BrankárJ. Silkowitz7.3
3ObrancaC. Dydasco
13ObrancaA. Dahlkemper
18ObrancaJ. Anderson6.91G
20ObrancaA. Malonson
19ZáložníkD. Bailey6.61G
23ZáložníkK. Pickett
7ZáložníkT. Huff6.81G1A
15ZáložníkC. Conti6.3
5ÚtočníkK. Lema6.4
9ÚtočníkR. Kundananji6.91G
Racing Louisville W4-3-3
1BrankárK. Lund
2ObrancaL. Milliet6.82G1A
3ObrancaA. Wright7.0
11ObrancaC. Petersen6.3
6ZáložníkE. Hase6.5
8ZáložníkAry Borges
26ZáložníkT. Flint7.22G
7ZáložníkS. Demelo
13ÚtočníkE. Sears7.01G3A
9ÚtočníkK. Fischer6.61G2A
16ÚtočníkJ. Sonis

Prehľad zápasu

Bay FC zdolal Racing Louisville W 2:0. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: J. Anderson 12′, K. Lema 45′. Boli udelené 4 žlté karty. Bay FC mal 56% držanie lopty, Racing Louisville W mal 44%. Bay FC mal 8 striel (4 na bránu), Racing Louisville W mal 12 (3 na bránu). Bay FC urobil 5 striedaní, Racing Louisville W urobil 3.

Rivalita od 2024

Bay FC vs Racing Louisville W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Bay FC
2
výhier
Remízy
0
Racing Louisville W
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Bay FC

DWLLWL

Racing Louisville W

DWLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026