Menu

North Carolina Courage W vs Seattle Reign Fc

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

WakeMed Soccer Park23. marca 2025 o 00:00

Udalosti zápasu

North Carolina Courage W
Seattle Reign FC
Výkop
35′
J. Fishlock

asistencia: M. Mercado

Polčas
56′
J. Bugg
Aline Gomes

asistencia: D. O'Sullivan

59′
Aline GomesM. Speck
69′
M. MatsukuboH. Betfort
69′
70′
J. FishlockS. Meza
71′
A. CrnogorcevicE. Adames
M. BellB. A. Pinto
79′
R. JacksonS. Koyama
79′
79′
Ji So-YunO. Van Der Jagt
86′
M. MercadoL. Barnes
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
5Shots off Goal6
14Total Shots12
4Blocked Shots1
12Shots insidebox10
2Shots outsidebox2
6Fouls8
3Corner Kicks4
3Offsides1
57%Ball Possession43%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
452Total passes348
363Passes accurate258
80%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy North Carolina Courage W je 7.15, v porovnaní s 6.87 u Seattle Reign FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč North Carolina Courage W je A. Sanchez (7.35), u Seattle Reign FC je to C. Dickey (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky North Carolina Courage W prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s A. Sanchez (5G). U Seattle Reign FC je to 4 gólov a 0 asistencií s lídrom M. Mercado (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

North Carolina Courage W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Seattle Reign FC má 1 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

North Carolina Courage W nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 7.17, oproti 8 u Seattle Reign FC s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

North Carolina Courage W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Seattle Reign FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u North Carolina Courage W a 80% u Seattle Reign FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu North Carolina Courage W nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Seattle Reign FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky North Carolina Courage W je 24.2 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: R. Williams (29)), zatiaľ čo Seattle Reign FC má priemer 27.4 (najmladší: E. Mason (22), najstarší: J. Fishlock (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu North Carolina Courage W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u Seattle Reign FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

North Carolina Courage W4-2-3-14-3-3Seattle Reign FC
GKDEFMIDFWD
1Murphy13Williams3Kurtz7Berkely27Bell10O'Sulli.16Jackson2Sanchez34Matsuku.77Gomes19Shaw1Dickey24Curry23Bugg21McClern.14Mason91So-Yun8James-T.10Fishlock7Crnogor.2Mercado5Dahlien

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Náhradníci

Tréner: Laura Kate Harvey

North Carolina Courage WSila pozíciíSeattle Reign FC
7.15
Ø Hodnotenie
6.87
Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (2 v 1)6.95
0G 3A0G 0A
7.17Záložník (7 v 8)6.76
7G 1A4G 0A
North Carolina Courage W4-2-3-1
1BrankárC. Murphy
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
7ZáložníkM. Berkely
27ZáložníkM. Bell7.1
10ZáložníkD. O'Sullivan
16ZáložníkR. Jackson6.9
2ZáložníkA. Sanchez7.35G
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
77ZáložníkAline Gomes
19ÚtočníkJ. Shaw
Seattle Reign FC4-3-3
1BrankárC. Dickey7.3
21ObrancaP. McClernon7.0
24ZáložníkM. Curry6.7
23ZáložníkJ. Bugg
14ZáložníkE. Mason6.7
91ZáložníkJi So-Yun
8ZáložníkA. James-Turner6.81G
10ZáložníkJ. Fishlock6.81G
2ZáložníkM. Mercado6.82G
5ZáložníkM. G. Dahlien
7ÚtočníkA. Crnogorcevic

Prehľad zápasu

Seattle Reign FC zdolal North Carolina Courage W 2:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: J. Fishlock 35′, J. Bugg 56′, Aline Gomes 59′. North Carolina Courage W mal 57% držanie lopty, Seattle Reign FC mal 43%. North Carolina Courage W mal 14 striel (5 na bránu), Seattle Reign FC mal 12 (5 na bránu). North Carolina Courage W urobil 4 striedaní, Seattle Reign FC urobil 4.

Rivalita od 2019

North Carolina Courage W vs Seattle Reign FC vzájomné výsledky

12 stretnutí
North Carolina Courage W
5
výhier
Remízy
2
Seattle Reign FC
5
výhier
Góly spolu
22 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
5/12 · 42%
Nad 2,5
4/12 · 33%

Aktuálna forma

North Carolina Courage W

LLDWDL

Seattle Reign FC

LDLDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026