Menu

Los Angeles Fc vs Austin

BMO Stadium, Los Angeles30. októbra 2025 o 03:30
21
Hostia

Austin

Rozhodca: Rosendo Mendoza

Udalosti zápasu

Los Angeles FC
Austin
Výkop
B. Hines-Ike

Own Goal

20′
Polčas
71′
O. BukariR. Taylor
M. ChoiniereN. Ordaz
74′
78′
J. GallagherZ. Kolmanic
78′
I. SanchezB. Sabovic
86′
M. DeslerJ. Cascante
86′
O. SvatokC. Fodrey
Son Heung-MinJ. Ebobisse
90+2′
M. DelgadoJailson
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal5
18Total Shots8
7Blocked Shots1
13Shots insidebox7
5Shots outsidebox1
17Fouls10
8Corner Kicks1
1Offsides2
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
398Total passes572
347Passes accurate509
87%Passes %89%
2.05expected_goals1.11
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Los Angeles FC je 7.20, v porovnaní s 6.78 u Austin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Los Angeles FC je Son Heung-Min (8.18), u Austin je to B. Stuver (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Los Angeles FC prispeli v tejto sezóne 46 gólmi a 25 asistenciami, na čele s D. Bouanga (26G). U Austin je to 7 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Uzuni (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Los Angeles FC nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Austin má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Los Angeles FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u Austin s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Los Angeles FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.92, v porovnaní s 3 u Austin s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 49% u Los Angeles FC a 85% u Austin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Los Angeles FC nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Austin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Los Angeles FC je 30.0 (najmladší: R. Porteous (26), najstarší: H. Lloris (39)), zatiaľ čo Austin má priemer 29.1 (najmladší: O. Wolff (21), najstarší: I. Sanchez (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Los Angeles FC majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 9 u Austin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Los Angeles FC5-3-23-4-3Austin
GKDEFMIDFWD
1Lloris14Palencia5Porteous91Tafari4Segura24Holling.11Tillman66Choinie.8Delgado7Heung-M.99Bouanga1Stuver5Svatok4Hines-I.29Biro3Desler8Pereira6Sanchez17Gallagh.11Bukari10Uzuni33Wolff

Náhradníci

Tréner: Steven Emil Cherundolo

Náhradníci

Tréner: Nicolás Estévez Martínez

Los Angeles FCSila pozíciíAustin
7.20
Ø Hodnotenie
6.78
6.82Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (5 v 3)6.75
4G 8A2G 0A
7.08Záložník (3 v 4)6.71
4G 6A0G 2A
7.92Útočník (2 v 3)6.67
38G 11A5G 0A
Los Angeles FC5-3-2
1BrankárH. Lloris6.8
14ObrancaS. Palencia7.11G2A
5ObrancaR. Porteous7.1
91ObrancaNkosi Tafari7.0
4ObrancaE. Segura7.01G2A
24ObrancaR. Hollingshead7.12G4A
11ZáložníkT. Tillman7.02A
66ZáložníkM. Choiniere7.01G
8ZáložníkM. Delgado7.23G4A
7ÚtočníkSon Heung-Min8.212G3A
99ÚtočníkD. Bouanga7.726G8A
Austin3-4-3
1BrankárB. Stuver7.4
5ObrancaO. Svatok6.8
4ObrancaB. Hines-Ike6.91G
29ObrancaGuilherme Biro6.51G
3ZáložníkM. Desler6.8
8ZáložníkD. Pereira6.91A
6ZáložníkI. Sanchez6.7
17ZáložníkJ. Gallagher6.41A
11ÚtočníkO. Bukari
10ÚtočníkM. Uzuni6.95G
33ÚtočníkO. Wolff6.4

Prehľad zápasu

Los Angeles FC zdolal Austin 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: B. Hines-Ike 20′ (o.g.), J. Gallagher 63′, N. Ordaz 79′. Boli udelené 3 žlté karty. Los Angeles FC mal 41% držanie lopty, Austin mal 59%. Los Angeles FC mal 18 striel (6 na bránu), Austin mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Los Angeles FC 2.05 — Austin 1.11. Los Angeles FC urobil 3 striedaní, Austin urobil 5.

Rivalita od 2021

Los Angeles FC vs Austin vzájomné výsledky

15 stretnutí
Los Angeles FC
8
výhier
Remízy
3
Austin
4
výhier
Góly spolu
40 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

Los Angeles FC

DWWDLW

Austin

LDWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026