Menu

San Diego vs Minnesota United Fc

Snapdragon Stadium, San Diego14. septembra 2025 o 04:30
Rozhodca: Tori Penso

Udalosti zápasu

San Diego
Minnesota United FC
Výkop
Polčas
46′
J. DiazC. Harvey
A. PellegrinoC. Baird
63′
63′
J. RosalesA. Markanich
63′
R. LodD. Fitz
63′
O. GeneN. Triantis
74′
A. Markanich

asistencia: J. Pereyra

M. DuahA. Mighten
81′
L. de la TorreP. Soma
81′
P. McNairW. Kumado
82′
88′
K. YeboahM. Dieng
J. Tverskov

asistencia: H. Lozano

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

14Shots on Goal5
8Shots off Goal1
28Total Shots6
6Blocked Shots0
19Shots insidebox3
9Shots outsidebox3
12Fouls14
9Corner Kicks1
1Offsides2
66%Ball Possession34%
1Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves12
587Total passes306
507Passes accurate241
86%Passes %79%
2.16expected_goals0.50
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy San Diego je 6.96, v porovnaní s 6.84 u Minnesota United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč San Diego je A. Dreyer (7.58), u Minnesota United FC je to J. Pereyra (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky San Diego prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 9 asistenciami, na čele s A. Dreyer (5G). U Minnesota United FC je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom K. Yeboah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

San Diego nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Minnesota United FC má 5 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

San Diego nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.21, oproti 4 u Minnesota United FC s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

San Diego nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.06, v porovnaní s 1 u Minnesota United FC s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u San Diego a 85% u Minnesota United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu San Diego nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Minnesota United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky San Diego je 26.5 (najmladší: L. Bombino (19), najstarší: A. Pellegrino (35)), zatiaľ čo Minnesota United FC má priemer 27.3 (najmladší: O. Gene (22), najstarší: M. Boxall (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu San Diego majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u Minnesota United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

San Diego4-3-35-4-1Minnesota United FC
GKDEFMIDFWD
1Santos97McVey26Duah17McNair27Bombino8Valakari6Tverskov14Torre10Dreyer90Pellegr.11Lozano97St.Clair21Hlongwa.28Diaz15Boxall23Duggan8Rosales17Lod30Gene20Trapp26Pereyra9Yeboah

Náhradníci

Tréner: Michael Anthony Varas

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

San DiegoSila pozíciíMinnesota United FC
6.96
Ø Hodnotenie
6.84
6.30Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 5)6.72
2G 0A1G 1A
7.21Záložník (3 v 4)7.02
3G 3A1G 4A
7.06Útočník (3 v 1)6.78
6G 6A7G 0A
San Diego4-3-3
1BrankárC. J. dos Santos6.3
97ObrancaC. McVey6.91G
26ObrancaM. Duah6.9
17ObrancaP. McNair
27ObrancaL. Bombino7.01G
8ZáložníkO. Valakari7.03G2A
6ZáložníkJ. Tverskov7.41A
14ZáložníkL. de la Torre
10ÚtočníkA. Dreyer7.65G5A
90ÚtočníkA. Pellegrino6.51G1A
11ÚtočníkH. Lozano
Minnesota United FC5-4-1
97BrankárD. St.Clair
21ObrancaB. Hlongwane6.4
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
23ObrancaM. Duggan6.71G
8ObrancaJ. Rosales
17ZáložníkR. Lod
30ZáložníkO. Gene6.9
20ZáložníkW. Trapp6.7
26ZáložníkJ. Pereyra7.41G4A
9ÚtočníkK. Yeboah6.87G

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal San Diego 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: A. Markanich 74′, C. Harvey 77′, N. Triantis 90′, J. Tverskov 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. San Diego mal 66% držanie lopty, Minnesota United FC mal 34%. San Diego mal 28 striel (14 na bránu), Minnesota United FC mal 6 (5 na bránu). Očakávané góly: San Diego 2.16 — Minnesota United FC 0.50. San Diego urobil 4 striedaní, Minnesota United FC urobil 5.

Rivalita od 2025

San Diego vs Minnesota United FC vzájomné výsledky

3 stretnutí
San Diego
2
výhier
Remízy
0
Minnesota United FC
1
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

San Diego

WDDLLL

Minnesota United FC

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026