Menu

St Louis City vs Real Salt Lake

Energizer Park, St. Louis19. októbra 2025 o 03:00
Rozhodca: Armando Villarrea

Udalosti zápasu

St. Louis City
Real Salt Lake
Výkop
VAR
23′Card upgrade
32′
V. Olatunji

asistencia: D. Goncalves

E. Lowen

Penalty

42′
Polčas
S. JeongB. McSorley
65′
65′
D. LunaRwan Cruz
M. JoynerT. Ostrak
72′
82′
N. CaliskanE. Eneli
T. TotlandD. Padelford
83′
C. DurkinA. Morales
83′
E. LowenS. Becher
83′
83′
V. OlatunjiW. Agada
87′
Z. GozoP. Quinton
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
13Shots off Goal0
28Total Shots8
8Blocked Shots5
21Shots insidebox4
7Shots outsidebox4
13Fouls13
7Corner Kicks3
0Offsides2
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
488Total passes431
431Passes accurate363
88%Passes %84%
3.97expected_goals0.92
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.85, v porovnaní s 7.03 u Real Salt Lake. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u Real Salt Lake je to D. Luna (7.58).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U Real Salt Lake je to 8 gólov a 7 asistencií s lídrom D. Luna (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.57, zatiaľ čo Real Salt Lake má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u Real Salt Lake s hodnotením 7.38. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Real Salt Lake s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u St. Louis City a 82% u Real Salt Lake. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Real Salt Lake. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 25.9 (najmladší: M. Joyner (19), najstarší: R. Burki (35)), zatiaľ čo Real Salt Lake má priemer 26.9 (najmladší: Z. Gozo (18), najstarší: Rafael Cabral (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 9 u Real Salt Lake. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City4-2-3-14-2-3-1Real Salt Lake
GKDEFMIDFWD
1Burki14Totland22Hiebert95Fall6Wallem8Durkin10Lowen77Jeong17Hartel59Joyner9Klauss1Cabral2Yedlin15Glad4Vera29Junqua6Ojeda92Caliskan72Gozo8Luna10Goncalv.17Olatunji

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Pablo Andrés Mastroeni

St. Louis CitySila pozíciíReal Salt Lake
6.85
Ø Hodnotenie
7.03
7.04Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 0A
6.57Obranca (4 v 4)6.69
0G 0A0G 1A
6.98Záložník (5 v 5)7.38
6G 1A7G 6A
Útočník (1 v 1)6.73
0G 0A1G 0A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
14ObrancaT. Totland6.6
22ObrancaK. Hiebert
95ObrancaF. Fall6.6
6ObrancaC. Wallem6.5
8ZáložníkC. Durkin7.01G
10ZáložníkE. Lowen7.01G
77ZáložníkS. Jeong6.91G
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
59ZáložníkM. Joyner6.5
9ÚtočníkJoao Klauss
Real Salt Lake4-2-3-1
1BrankárRafael Cabral7.3
2ObrancaD. Yedlin6.6
15ObrancaJ. Glad6.91A
4ObrancaB. Vera
29ObrancaS. Junqua6.6
6ZáložníkB. Ojeda
92ZáložníkN. Caliskan7.32A
72ZáložníkZ. Gozo7.33G3A
8ZáložníkD. Luna7.64G1A
10ZáložníkD. Goncalves
17ÚtočníkV. Olatunji6.71G

Prehľad zápasu

St. Louis City a Real Salt Lake remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: V. Olatunji 17′, V. Olatunji 32′, E. Lowen 42′ (pen.), Joao Klauss 88′. Bolo udelených 6 žltých kariet. St. Louis City mal 54% držanie lopty, Real Salt Lake mal 46%. St. Louis City mal 28 striel (7 na bránu), Real Salt Lake mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 3.97 — Real Salt Lake 0.92. St. Louis City urobil 5 striedaní, Real Salt Lake urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Diego Luna 23′).

Rivalita od 2023

St. Louis City vs Real Salt Lake vzájomné výsledky

6 stretnutí
St. Louis City
1
výhier
Remízy
2
Real Salt Lake
3
výhier
Góly spolu
21 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
5/6 · 83%
Nad 2,5
4/6 · 67%

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

Real Salt Lake

WLWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026